mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 12:42:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 197 198 199 200 201 [202] 203 204 205 206 207 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632885 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3015 : sobota, 20.02.2010 : 10:31:22 »

O tem smo se mnogi spraševali že pred dnevi. Ne samo neprijeten značaj, na Hrvaškem je že ubila enega psa, pri nas na sprehodih pa tako rekoč dnevno napadala in grizla pse.  Tiste, ki so odgovorni za to, bi bilo potrebno nagnati iz kinologije, da se bi kadilo za njimi! Zaenkrat nič ne kaže, da se bo kaj takega zgodilo, prej obratno! Kot vedno...
Mogoče bi to bilo eno od vprašanj, katere bi bilo vredno postaviti na napovedani javni okrogli mizi, ki jo prireja KZS, pa naj obrazložijo, kako in na podlagi česa je dobila vzrejno dovoljenje in čigav podpis nosi to dovoljenje.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3016 : sobota, 20.02.2010 : 10:33:29 »

Mene pa predvsem zanima, če je možno (kaj menijo vrli strokovnjaki) da je že takrat to obnašanje bilo posledica zlorabe - spolne?? Angry
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #3017 : sobota, 20.02.2010 : 10:36:13 »

V uvodniku revije Jana je prispevek Alme M. Sedlar. Se močno strinjam, da ne bomo mirno spali in da nas je upravičeno strah živet v državi z zavestjo, da bodo razni pomembneži in oblastniki tudi po tej tragediji z roko v roki mirno delovali naprej, navadni smrtniki pa si bomo vsakokrat znova postavljali vprašanja o tem, do kod vse sežejo njihove vsemogočne korenine. Dobesedno nas bo strah prijavit nasilje in krivice, ker bomo vedno v dvomih kakšne zveze tam zgoraj med mafijo ima nasilnež, ker bomo v tem primeru vedno samo drago plačali, dosegli pa nič. Kršene so naše človekove pravice in kršene so pravice živali, kako globoko nas bodo še pahnili? In, če nas uničijo le koga bodo potem molzli in kradli?
Vsi po vrsti se obnašajo, kot da smo mi zaradi njih in ne oni zavoljo nas.
Od tretjega stavka naprej je dodano moje mišljenje, moji strahovi in verjamem, da strahovi nas vseh.
Kdo od njih bo odgovarjal, da smo zaradi njih napeti, žalostni, jezni, da ne moremo spati,  nas bolijo želodci od vseh njihovih svinjarij? Kdo od njih bo prevzel odgovornost za naša zdravja, ki so zaradi njih ogrožena?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3018 : sobota, 20.02.2010 : 10:40:40 »

"Bilo je kar nekaj neprijetnih napadov, pri čemer se je pokazala zelo neprijetna osebnostna črta Zore Roter. Uživala je v tem, da ima nevarnega psa, in če so njeni bulmastifi razmesarili druge pse, ni imela nobenega občutka slabe vesti. Ne bi sicer rad prilival olja na ogenj nekih čustev, a taka so dejstva."
vir: http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042339204

 Huh A je kdo ukrepal? A je kdo prijavljal? A je kdo klical policijo? In tole predsdnik KZS pove tako malo, za mimogrede. Pač, tako je. Pač, uživala je v tem, da so njeni psi trgali druge. Pač.  trmoglavka
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #3019 : sobota, 20.02.2010 : 10:47:15 »

Kolikor se jaz spomnim za nazaj so jo prijavljali na policijo( vsaj lastnik whipetke jo je),zgodilo pa se ni nič.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3020 : sobota, 20.02.2010 : 10:53:08 »

Ima kdo informacijo, če je Joy bila sterilizirana?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #3021 : sobota, 20.02.2010 : 11:14:02 »

Kolikor se jaz spomnim za nazaj so jo prijavljali na policijo( vsaj lastnik whipetke jo je),zgodilo pa se ni nič.


Ciljala sem predvsem na predsednika KZS, ki je pač skomignil z rameni, da je pač tako bilo.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3022 : sobota, 20.02.2010 : 11:17:03 »

Sterilizirana  je bila Wink ( od tu poškodbe..100%)
Atos in Atlas sta pa brezmadežno spočeta in rojena  kot Jezus...
Potem se je pa v njih naselil hudič in so napadli nesrečnega angela Dr Baričeviča Roll Eyes

... evo nova ideja, da jo bodo lahko prodajali medijem
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3023 : sobota, 20.02.2010 : 11:22:59 »

damayanti, ne razumem če se z*******š ali ne  Grin
Resno sprašujem, če je Joy bila sterilizirana in ne sprašujem zaradi poškodb ampak razmišljam o nečem drugem
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3024 : sobota, 20.02.2010 : 11:24:15 »

damayanti, ne razumem če se z*******š ali ne  Grin
Resno sprašujem, če je Joy bila sterilizirana in ne sprašujem zaradi poškodb ampak razmišljam o nečem drugem
A ja, pa še če se slučajno ve, kdaj je bila sterilizirana. Najbrž sprašujem preveč, probam pa lahko vseeno Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3025 : sobota, 20.02.2010 : 11:39:37 »

Novice.Dnevnik.si Novice/Slovenija
pogovor Blaž Kavčič, predsednik Kinološke zveze Slovenije
Slovenija - sobota, 20.02.2010
Tekst: Tatjana Pihlar
 
Boji se, da bo vsesplošna histerija, ki je zavladala, potem ko so ti psi raztrgali lastnika in ko so se pojavili sumi, da jih je spolno zlorabljal, negativno vplivala tako na splošno razpoloženje do politike kot tudi do psov in vsega drugega.


Ne bi temu sedaj rekla histerija. Sprva, dokler se ni več vedelo, so se ljudje res zelo bali psov, potem pa je nastopila reakcija proti razvratu, ki se je vse bolj razkrival. Razvrat, ne dekadenca . Dekadenca je povsem nekaj drugega. In če si bo BP še dolgo jemal čas za "temeljit premislek in uživanje zaupanja", se mu bo zgodila sama od sebe lustracija.

Sedaj smo priča zapletanjem  izjav vseh vpletenih. Od tega, da se je KK zagovorila, da so jo poklicali s Policije, kar ni priznal g. Goršek, ker kobajagi z njo 9 dni po dogodku še ni imel stika. Solastnica Barsosa je tudi poklicala g. Senico na posvet za moralno podporo. In če je bil eno uro po dogodku pri njej , je zelo hitro prišla do opozorila s kraja dogodka. In če je vedela, da bo potrebovala "moralno" pomoč, je vsekakor to vedela prej in bolj natančno kot preiskovalni sodnik in tožilec . A to ne kriči v nebo po lažeh.
Naj nam dajo posnetke tel. pogovorov prič, ki so tja prišle s klicem na 113. Naj obelodanijo imena in pogovore. Saj so operaterji dolžni čuvat vse to 3 leta, kajne. Enkrat je treba uveljavit to pravico, ki smo jo dobili, kljub temu, da smo takrat mislili, da bo šlo za poseganje v zasebnost. In kolikor vem, se da obnovit tudi posnetke s križišča, ki so bili zbrisani. Ne nas vodit lulat.
Mi hočemo imena in natančno pojasnilo vsega, kar se je dogajalo na Oražnovi in v ozadju. Za to plačujemo davke, da ta aparat obstaja in nas ščiti. In ne samo nas. Tudi naše živali.
Zaradi vsega tega slepomišenja, laganja, prikrojevanja podatkov smo dobili občutek zarote proti narodu. Ne, nismo zapadli v histerijo.  Hočemo le verodostojne podatke, kajti nas se ne bo goljufalo. Tisti, ki so to delali m o r a j o  oditi, kamorkoli, me ne zanima, samo ne nam pred oči.
Hočemo podatke tudi v zvezi z vsem, kar se je dogajalo s psmi, od trenutka, ko so jih pripeljali v državo. Kajti se je zelo kmalu za tem razvedelo, da so ljudje v Tivoliju bežali s svojimi psmi, ko so zagledali tele na sprehodu. Kaj vse se je dogajalo v zvezi z njimi na VURSu in na kinološki zvezi. Naj obelodanijo vse zapise njihovega veterinarja in zapisnik ob sprejetju in pregledu na Gmajnicah! In seveda tudi z zapisi poročila policije ob napadu na g. Megliča.
Mater sem besna. Katero njegovo prijateljico nam mislijo zdaj postaviti pred kamero. Vedno bolj sem prepričana v Gebelsovo trditev: "Propaganda mora biti še na nižjem nivoju, kajti narod je bolj neumen, kot si mislite". Samo, da tokrat to velja v nasprotni smeri.

Moksa, ne vem ali je bila sterilizirana, kolikor vem, so še po napadu želeli še eno leglo.
Logiran
Šakal
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #3026 : sobota, 20.02.2010 : 12:08:23 »

Kako še eno leglo, če je bila pa psica stara že 10 let? Ali sem narobe razumela... (psice se lahko parijo samo do vključno osmega leta starosti)
Pa tudi glede vzrejnega pregleda je treba reči, da se vzrejno dovoljenje podaljšuje in so imeli na ponovnem vzrejnem sodniki/sodnice možnost, da ji vzrejnega ne podaljšajo.
Drugič so potem verjetno že vedeli, za katero psico gre, domnevam vsaj.

Lp
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3027 : sobota, 20.02.2010 : 12:16:40 »

Kako še eno leglo, če je bila pa psica stara že 10 let? Ali sem narobe razumela... (psice se lahko parijo samo do vključno osmega leta starosti)
Pa tudi glede vzrejnega pregleda je treba reči, da se vzrejno dovoljenje podaljšuje in so imeli na ponovnem vzrejnem sodniki/sodnice možnost, da ji vzrejnega ne podaljšajo.
Drugič so potem verjetno že vedeli, za katero psico gre, domnevam vsaj.

Lp


Druge ..ja.
Njihovi psi pa NO LIMIT tako kot za vse druge stvari . So si želeli še eno leglo, očitno psica še ni bila dovolj poškodovana...
sadisti  Wink

Moksa:
Vprašej Baričevičko vse kar te zanima  Wink...ona ima najboljše razlage na vse to.

Jaz sem za prepoved pasme
prva pasma ki bi jo morali "iztrebit" so vsi " BULL-SHITARJI" vpleteni in povezani s to zadevo
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3028 : sobota, 20.02.2010 : 12:19:57 »


Moksa:
Vprašej Baričevičko vse kar te zanima  Wink...ona ima najboljše razlage na vse to.

damayanti, saj bi, ampak jaz iščem konkreten podatek, za PR storitve trenutno nisem zainteresirana Tongue
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3029 : sobota, 20.02.2010 : 12:23:56 »

A smo imeli že to? Upam, da ne ponavljam.

http://www.zurnal24.si/slovenija/baricevic-z-motnjo-160756
Logiran
Strani: 1 ... 197 198 199 200 201 [202] 203 204 205 206 207 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines