mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 22:10:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 230 231 232 233 234 [235] 236 237 238 239 240 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 633008 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3510 : nedelja, 28.02.2010 : 13:52:12 »

Zelo, zelo,  žalostno je, da tale tema upada. Večina je temi sledila samo zaradi firbca. So takšni , ki jim je vseeno kaj boljši od onih, ki so krivi? Saj vendar ne morejo ljudje kar pozabiti na takšna grozodejstva, ali pač?  Cry
Zato pa so vse skupaj na tako primitiven in odkrit način zavlačevali - rezultati obdukcije da, rezultati obdukcije mogoče, rezultati obdukcije ne - točno vedo, točno imajo naštudirano, po kolikih dneh, tednih, zamre interes katerekoli zadeve v javnosti. Pa olimpijske igre so jim šle na roko, pa malo slovenska popevka ali kaj že, in narod, ki se mu v povprečju tako in tako ne da prebrati niti enega "resnega" časopisa, kaj šele da bi aktivno vključil sive celice, zadovoljno zaprede ob uspavanki, ki mu jo zapoje dežurni oblastnik.
Večini ljudi se za grozodejstva (kakršnekoli narave) na dfaljšo progo gladko j**e, so jim važnejši popusti in akcije v trgovinah in zmagovalec eme. Kar se tega tiče, si že kakšno desetletje ne delam več utvar.
Si pa pri vsem temu velja zapomniti, da ni moč izbrisati vsega dreka, ki so nam ga natrosili od 02.02. dalje - predvsem tiste sorte gnoja, ki se je nabiral v odsotnosti in tišini ključnih igralcev. Taki amaterji lahko uspevajo samo pri nas in mogoče v kaki Belorusiji ali Turkmenistanu.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3511 : nedelja, 28.02.2010 : 18:59:55 »

Priporočam v branje prispevek E. Johnson Debeljak v Delovi Sobotni prilogi (27.02.), v katerem se sprašuje, kje je naše sočutje.
Sočutje do "človeka", seveda - da si ne bo kdo utvar delal.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #3512 : nedelja, 28.02.2010 : 20:15:39 »

Neuradno: Baričevičevi psi so bili omamljeni in zlorabljeni
http://24ur.com/novice/slovenija/neuradno-baricevicevi-psi-omamljeni-in-zlorabljeni.html
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #3513 : nedelja, 28.02.2010 : 20:39:40 »

Zakaj je vedno vse v tej zgodbi neuradno?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3514 : nedelja, 28.02.2010 : 20:44:00 »

Zato, ker se vsi bojijo lastne sence. Malo pa najbrž tudi Senice. Tongue
V bistvu je še dobro, da je vpletenih preveč ljudi in se zato vedno najde "zanesljiv vir", s pomočjo katerega informacije vendarle pridejo na dan.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #3515 : nedelja, 28.02.2010 : 21:39:00 »

Kako" lepo" se v tej grozljivki razkrivajo značaji vseh, ki v zvezi s tem v javnosti nastopajo. Trije, če ne štirje psi so bili leta in leta grozljivo posiljevani in takšna grozodejstva nekateri imenujejo afera in si upajo delati primerjavo z Patrio. In psi, ki so bili žrtve so za nekatere le cucki. Kako lepo se vsakič, ko kdo odpre kljun ( naj mi ptice oprostijo)  vidi, da trpijo za večvrednostnim kompleksom, očitno ima človek po njihovem  vso oblast na zemlji in ima zato pravico, da počne z nemočnimi živalmi karkoli jim kapne na bolne možgane.Tako sem jaz razumela  onega tipa na Z..... iz nocojšnjega TV kluba.
Tisti, ki nam je še kako mar za živali smo pod stresom vse od 02.02.2010, tudi slabo spimo, dobivamo čir na želodcu, ker enostavno ne moremo prebavit vse te eminence. Tožimo državo za odškodnino, sredstva pa namenimo živalim.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3516 : nedelja, 28.02.2010 : 22:04:53 »

V bistvu je vse to ena velika sramota...
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #3517 : nedelja, 28.02.2010 : 23:24:31 »

Ta Debeljakova je napisala totalno bedarijo, če mene vprašaš.  She missed the point completely.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3518 : nedelja, 28.02.2010 : 23:29:50 »

Kot običajno, Jean, sem jo nehala brati že pred leti, ko se je tako čudno sforsirano začela pojavljati v javnosti.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3519 : nedelja, 28.02.2010 : 23:35:03 »

Zakaj je vedno vse v tej zgodbi neuradno?
Da jim ni potrebno nobenih razlag podajat, pa nikogar na odgovornost klicat, ko se mastijo pri dežurnemu koritu in tako po spisku naprej.
Ta Debeljakova je napisala totalno bedarijo, če mene vprašaš.  She missed the point completely.
Točno tako. Prvi vtis, ki sem ga dobila, je bil "kdo ji je to naročil" . Malce bolj bi se morala brzdati s krščansko etiko, ko govori o obzirnosti in strpnosti, čisto tko mimogrede povedano. Me prav zanima, če bi na isto krščansko etiko apelirala v primeru, da bi namesto psov vlogo odigrali ljudje ali pa bohnedej otroci, phhh. A bi pokojni še imel toliko frendov? Najbrž bi, brezveze da si delam utvare, ne.
Ampak tak članek nekako paše v "bigger picture" zadnjih dveh tednov, vključno z intervjujem KK v Mladini minulega petka - vse naenkrat, vse na en kup. Majkemi, so predvidljivi.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #3520 : nedelja, 28.02.2010 : 23:37:59 »

Jaz se pa sprašujem, kaj dela VČŠ še na mestu direktorice VURS-a. Ona je tista, ki bi, v vsej tej zgodbi, MORALA prva odleteti! Tako pa se je celotna zgodba obrnila čisto v drugo smer. V igro politikov.  bruham
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #3521 : nedelja, 28.02.2010 : 23:41:22 »

Je bil kak prispevek? Kje kdaj?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3522 : nedelja, 28.02.2010 : 23:45:04 »

Kako" lepo" se v tej grozljivki razkrivajo značaji vseh, ki v zvezi s tem v javnosti nastopajo. Trije, če ne štirje psi so bili leta in leta grozljivo posiljevani in takšna grozodejstva nekateri imenujejo afera in si upajo delati primerjavo z Patrio. In psi, ki so bili žrtve so za nekatere le cucki. Kako lepo se vsakič, ko kdo odpre kljun ( naj mi ptice oprostijo)  vidi, da trpijo za večvrednostnim kompleksom, očitno ima človek po njihovem  vso oblast na zemlji in ima zato pravico, da počne z nemočnimi živalmi karkoli jim kapne na bolne možgane.Tako sem jaz razumela  onega tipa na Z..... iz nocojšnjega TV kluba.
Tisti, ki nam je še kako mar za živali smo pod stresom vse od 02.02.2010, tudi slabo spimo, dobivamo čir na želodcu, ker enostavno ne moremo prebavit vse te eminence. Tožimo državo za odškodnino, sredstva pa namenimo živalim.

LIZA...se podpišem pod tvoje besede.
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #3523 : nedelja, 28.02.2010 : 23:51:15 »

Prvi vtis, ki sem ga dobila, je bil "kdo ji je to naročil" .

Moje prvo vprašanje je bilo: ali hodi ona k Barsosu za zdravstvene storitve? In jim pač malo PR dela.

To apeliranje na tradicionalne krščanske vrednote mi gre malo na bruhanje. Yeah, animal abuse, that's real Christian. Drugače, ja, glavno lekcijo v tej zgodbi tudi najdemo v Svetem pismu, namreč: you reap what you sow. Ne vem, kako se reče po slovensko.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3524 : nedelja, 28.02.2010 : 23:56:03 »

Priporočam v branje prispevek E. Johnson Debeljak v Delovi Sobotni prilogi (27.02.), v katerem se sprašuje, kje je naše sočutje.
Sočutje do "človeka", seveda - da si ne bo kdo utvar delal.

ammm...sem se potrudil dvakrat prebrat, ampak sem očitno glup ko točak. Nč ne štekam. Kje je point? Verjetno je bila pacijentka. Ker večjega sranja pa že dolgo nisem bral, pa celo redno mazohistično berem Crnkoviča ker upam na en njegov dober članek. Pa ga ni in ni.
Ta članek je pa eno samo glupo sočutje in preusmerjanje pozornosti, al pa poskus neke kao literature...ma sploh mi ni jasno kaj za vraga je hotla napisat, oziroma zakaj je šla to pisat. otalno onaniranje na eno temo. Mogoče bi palilo v ameriki. Tam taki brezsmiselni zapisi dobijo Pulitzerja.
Logiran
Strani: 1 ... 230 231 232 233 234 [235] 236 237 238 239 240 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines