mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 13:09:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 247 248 249 250 251 [252] 253 254 255 256 257 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632890 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #3765 : sobota, 06.03.2010 : 14:49:37 »

Alti, zamudil nisi nic, ker niso nic pametnega povedali. Si pa zamudil eno fejst predavanje od diplomirane behavioristke. Se danes bi se temu smejal, na vse ostale glavesine bi bil pa jezen. Vesel bi bil vseh tistih, ki so sli na govornico in sprasevali. Ko bi te z vsemi drugimi vrgli iz dvorane, bi v dobri druzbi spil en pir. To je to Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3766 : sobota, 06.03.2010 : 15:20:04 »

'Pričakujemo odgovore, zahtevamo odgovornost'
http://24ur.com/novice/slovenija/pricakujemo-odgovore-zahtevamo-odgovornost.html

Shod je bil. Mi smo bili tam. Kje pa ste bili vi? Smiley
Logiran

saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #3767 : sobota, 06.03.2010 : 15:30:26 »

Še dobro, da so novinarji bolj zares vzeli vabilo na shod, ko vsi ostali, saj jih je bilo skoraj več kot "protestnikov" Wink Upam, da bo odmevalo vsaj v medijih, če že pod Prešernom ni... Sad
Logiran
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #3768 : sobota, 06.03.2010 : 15:51:29 »

Hvala svem, ki ste se udeležili shoda. Mi smo se namenili tja, vendar nam je žal višja sila preprečila udeležbo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3769 : sobota, 06.03.2010 : 16:06:58 »

Imam nekaj vprasanj in bi prosila tiste, ki veste, kje bi se dalo najti odgovore Roll Eyes, da pomagate:

- Ali lahko zdrav pes odide iz zavetisca "na sprehod", "k veterinarju" ..., ce je tja namescen po nalogu sodisca kot nevaren pes - konkretno Atlas?
- Ce ja, kaksna je procedura?
- Ali je v Gmajnicah rentgen za slikanje kolkov bulmastifom?
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #3770 : sobota, 06.03.2010 : 16:11:35 »

Sem mislila, da se nas bo več udeležilo shoda Sad
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3771 : sobota, 06.03.2010 : 16:12:16 »

Imam nekaj vprasanj in bi prosila tiste, ki veste, kje bi se dalo najti odgovore Roll Eyes, da pomagate:

- Ali lahko zdrav pes odide iz zavetisca "na sprehod", "k veterinarju" ..., ce je tja namescen po nalogu sodisca kot nevaren pes - konkretno Atlas?
- Ce ja, kaksna je procedura?
- Ali je v Gmajnicah rentgen za slikanje kolkov bulmastifom?

3x ne
Logiran
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #3772 : sobota, 06.03.2010 : 16:16:03 »

Imam nekaj vprasanj in bi prosila tiste, ki veste, kje bi se dalo najti odgovore Roll Eyes, da pomagate:

- Ali lahko zdrav pes odide iz zavetisca "na sprehod", "k veterinarju" ..., ce je tja namescen po nalogu sodisca kot nevaren pes - konkretno Atlas?
- Ce ja, kaksna je procedura?
- Ali je v Gmajnicah rentgen za slikanje kolkov bulmastifom?

Jana,
v Sloveniji se je v tistem času lahko slikalo kolke psu že pri dopolnjenem letu dni starosti. Tako, da je tudi možno, da je imel Atlas slikane kolke že pred napadom na Megliča.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3773 : sobota, 06.03.2010 : 16:26:48 »

Alti, zamudil nisi nic, ker niso nic pametnega povedali. Si pa zamudil eno fejst predavanje od diplomirane behavioristke. Se danes bi se temu smejal, na vse ostale glavesine bi bil pa jezen. Vesel bi bil vseh tistih, ki so sli na govornico in sprasevali. Ko bi te z vsemi drugimi vrgli iz dvorane, bi v dobri druzbi spil en pir. To je to Grin
ok, pol je ok, ker še pira ne bi mogel spit. Al zato ker vozim, al pa zato ker bi me na polcijo odpeljali-tam pa nimajo sobne postrežbe.
edino za kar se sekiram je to, da nisem bil z videokamero tam, da bi to na net dal.

Je pa takole okoli neudeležbe: tipična slovenska apatija kot prvo. Kot drugo pa neustrezna ura. Folk gre zjutraj v BTC, ne pa na prešerca. Tisti ki grejo na tržnico pa ponavad ne hodijo s psi. tretje: kje so pa parkirišča?

Če delate tak dogodek, ga naredite v enem kinološkem društvu, pa tja pridejo mediji. Sej medijem je vseen a je pred prešercem al pa nekje na enem travniku kjer je dovolj parkinga, pa ko majo eno dovolj veliko sobo da sprejme gužvo folka. To je konc koncev protest lastniov psov, ne pa sindikatov, ko celo slovensko in dunajsko blokirajo.

aja, četrtič...ponovi prvi dve točki Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3774 : sobota, 06.03.2010 : 16:28:44 »

evav, se strinjam, da je to povsem mogoce, vendar dvom ostaja.
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3775 : sobota, 06.03.2010 : 16:32:05 »

Altervita, shod ni bil misljen s psi. Tako da tist, ki gre na trznico, se pac se tuki mal ustavi, naredi en krog z nami, in gre najprej na trznico. Jaz sem bila cel shod lacna kt volk oz. kot kuzek Tongue , pa mi je uspelo brzdat svojo lakoto in nisem zavila na trznico. Si upam trditi, da bi to uspelo se marsikomu drugemu. Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3776 : sobota, 06.03.2010 : 16:32:17 »

Hm ..., alti, cez komot ga ni.
Jaz sem se pripeljala s Stajerske, pustila avto pri zelezniski, bila nategnjena s strani taksista in pocakala na uro kasnejsi shod. Brez velikih tezav sem se tudi sprehodila z drugimi po "trasi" in poslusala govore. Smiley
Vsak pac pocne tisto, kar se mu zdi v tistem trenutku primerno in pomembno.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3777 : sobota, 06.03.2010 : 17:04:45 »

Jaz po pravici povem, da si nisem vzela časa, ker so samo vikendi kompletno namenjeni meni in mojim psom, kar se pač ni dalo združit. Simpl in fer povedano.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3778 : sobota, 06.03.2010 : 17:06:40 »

Nisem na nikogar kazala s prstom, temvec samo komentirala altijev "dan, uro, kraj, pomanjkanje parkingov ...". Wink
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3779 : sobota, 06.03.2010 : 17:11:49 »

Nisem na nikogar kazala s prstom, temvec samo komentirala altijev "dan, uro, kraj, pomanjkanje parkingov ...". Wink

Saj vem, da nisi. Jaz sem pač odgovorila in odločila sem se, kot pač sem se. No, vsaj 2 dodatna podpisa sem vmes uspela dobit. Slaba tolažba, ampak tako pač je...
Logiran
Strani: 1 ... 247 248 249 250 251 [252] 253 254 255 256 257 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines