mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 20:34:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 260 261 262 263 264 [265] 266 267 268 269 270 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632986 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3960 : sreda, 10.03.2010 : 19:19:29 »

Pustimo se presenetiti.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #3961 : sreda, 10.03.2010 : 20:37:28 »

Čestitam novinarjem Sveta na kanalu A za odlično vprašanje postavljeno Goršku.
Novinarjem TV 1 so pa pomembnejše Kresalkine gate.  Lips Sealed .
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3962 : sreda, 10.03.2010 : 20:45:03 »

In ne vem, kdo jo nat..., da mu placuje 150 € na mesec za taksno stran - podatek je bil pravkar naveden na nacionalni TV (se enkrat - to TV placujemo po zakonu vsi). Vemo, koliko sta domena in en mini plac na strezniku, izdelava strani se obicajno racuna enkratno, vzdrzevanje pa je tako drago le v primeru, da namerava vsak dan obesati tam gor svojo garderobo. Bog nam pomagaj, ce bodo na TV vsak dan kazali, kaj ima novega za obesit.
 butnglavc
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3963 : sreda, 10.03.2010 : 20:51:31 »

Ce koga zanima:

http://www.infotv.si/

Novinar Vladimir Vodušek bo današnji oddaji Vroči stol vodil pogovor o včerajšnji odmevni policijski akciji, kjer so kriminalisti zaradi suma korupcije in izsiljevanja začasno pridržali ministra za kmetijstvo Milana Pogačnika, poslanca in predsednika Slovenske nacionalne stranke Zmaga Jelinčiča Plemenitega, poslanca SNS Srečka Prijatelja in nekdanjega predsednika uprave Luke Koper Roberta Časarja.
Vladimir Vodušek je v nocojšnjo oddajo povabil vse akterje najnovejše afere, ki naj bi pojasnili svojo plat zgodbe …

http://www.pozareport.si/?Id=direktno&View=novica&novicaID=15018
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3964 : sreda, 10.03.2010 : 21:16:13 »

Gorsek govori o porocilu "zadeve bulmastifi", ki ga naj bi podali v petek:

Video:Iz 24UR: Nihče polictično ne vpliva na preiskavo
http://24ur.com/novice/slovenija/sns-bo-odlocala-o-prijateljevi-usodi-v-stranki.html#video
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3965 : sreda, 10.03.2010 : 21:22:02 »

Izgleda, da ni bilo gostov za Vroci stol, saj so ze druge informacije, oz. je Pozar vrgel dol prejsnjo objavo Tongue.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3966 : sreda, 10.03.2010 : 21:26:53 »

Izgleda, da ni bilo gostov za Vroci stol, saj so ze druge informacije, oz. je Pozar vrgel dol prejsnjo objavo Tongue.

Jaz sem se pa že spraševala, če napačen program gledam. Roll Eyes  Najbrž si noben ne upa na TV zdaj - imajo vsi kaj masla na glavi! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #3967 : sreda, 10.03.2010 : 21:31:11 »

Je vroči stol v zvezi s korupcijo in aktualno preizkavo, ki je bila.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3968 : sreda, 10.03.2010 : 21:46:07 »

Goršek: Policija bo ugotovitve v primeru bulmastifi predstavila pojutrišnjem
V petek bo policija predstavila ugotovitve, ki se nanašajo na primer bulmastifov, je za POP TV pojasnil generalni direktor policije Janko Goršek. Obenem je zagotovil, da kriminalisti in policisti, ki delajo in bodo delali na primeru bulmastifov, delajo neodvisno, na podlagi strokovnih načel in zakonitosti.
Goršek je ob tem izrazil upanje, da bodo ob predstavitvi ugotovitev, ki se nanašajo na primer bulmastifov, slovenski javnosti lahko pojasnili ali pa vsaj obrazložili tudi dileme predvsem pa vsa "sprenevedanja, ki so jih v zadnjem času slišali na račun slovenske policije".

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042343970
Logiran

ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #3969 : sreda, 10.03.2010 : 22:17:36 »

Zanimivo....v petek, spet v petek....teh petkov je bilo že kar. Zakaj ne recimo v ponedeljek?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3970 : sreda, 10.03.2010 : 22:26:04 »

Hehe, ren, res so tile petki prav neverjetni Smiley

Sicer pa se malo bulmastifov:

Po sestanku Boruta Pahorja z Barbaro Brezigar
Generalna državna tožilka res ščiti neodvisnost tožilstva?
Kaj je napisala Branka Zobec Hrastar?

Razloge za svoj odstop je Zobec Hrastarjeva 19. februarja napisala v pismu generalni državni tožilki. To je bilo po naših neuradnih, a zanesljivih informacijah zelo obremenjujoče za Barbaro Brezigar. V njem je namreč Zobec Hrastarjeva navedla, da je Brezigarjeva dvakrat, in sicer 12. in 17. februarja, po telefonu poklicala policista specializiranega tožilskega oddelka Antona Šoštariča in mu v zadevi z bulmastifi dala navodila za njeno preiskovanje - glede katerih kaznivih dejanj naj vodi preiskavo, in mu tudi naročila, naj jo sproti obvešča o poteku preiskave. Zobec Hrastarjeva, ki je delala pri tem primeru, je ocenila, da je to "nenavadno in pomeni nezaupanje v moje delo", zato je svoji predstojnici v pismu sporočila, da 1. marca "ne bo več odgovarjala" za delo tega oddelka.

O zadevi z bulmastifi sicer potekata dve preiskavi. Specializirani oddelek preiskuje, ali je bila pri ravnanju policije na večer tragičnega dogodka na Oražnovi ulici v Ljubljani storjena kakšna napaka ali celo nezakonito dejanje. Ljubljansko okrožno državno tožilstvo pa preiskuje zakonitost postopka vrnitve psov lastniku. Generalni direktor policije Janko Goršek in notranja ministrica Katarina Kresal zagotavljata, da je policija svoje delo opravila korektno in v skladu s pravili. Še več: prav policisti so, po navedbah ministrice, opozorili inšpektorja Vursa na nenavadne najdbe na prizorišču tragičnega dogodka in na možnost zlorabe psov.

http://www.delo.si/tiskano/html/zadnji/Delo - Tiskano Delo, 10.3.2010, , stran 2 - Generalna državna tožilka res ščiti neodvisnost tožilstva?
Logiran

ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #3971 : sreda, 10.03.2010 : 22:28:03 »

Jaz sem že prvi petek nestrpno čakala, kaj bo, pa potem drugi petek...gre za tiste petke, ko naj bi VURS objavil rezultate obdukcije (če me spomin ne vara). Pa smešno mi je, da ravno ob sredah rečejo, v petek pa bo. Ugotovitve pa bodo, da je policija korektno opravila svoje delo, sedaj pa je vse na tožilstvu. Več pa ne morejo izdati zaradi interesa preiskave. Dodali bodo še, da druge ali tretje osebe ni bilo na kraju zločina. Že videno, že slišano.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #3972 : sreda, 10.03.2010 : 22:35:00 »

Ha, ha "nenavadne najdbe na prizorišču tragičnega dogodka"- za mene to pomeni: na kraju zločina so našli predmet (saj vemo kateri predmet), s katerim je nekdo mučil pse.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #3973 : sreda, 10.03.2010 : 22:41:08 »

Bel plašč je bil pa čigav?
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #3974 : sreda, 10.03.2010 : 22:43:53 »

Meni se tisto ni zdel plašč, ampak zaščitna obleka (taka, kot jo imajo markerji), ne vem...
Logiran
Strani: 1 ... 260 261 262 263 264 [265] 266 267 268 269 270 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines