mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 21:49:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 265 266 267 268 269 [270] 271 272 273 274 275 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 633006 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4035 : petek, 12.03.2010 : 15:00:20 »

Bom še to dodala: če hočeš iti na easy skozi, moraš imeti dovolj masla na glavi in poznati ravno take tičke, ki imajo dovolj masla na glavi. Potem lahko v nedogled vlečeš elastiko, pa jo malo nategneš, pa malo popustiš in tako v nedogled naprej. Ali drugače povedano: jejhata, kako zelo pripraven je za tako zadevco bil poslanec , ki so ga prijeli z rokami v žaklju sredi Solkana, kajne? Zaradi njega (kao) ni razprave o interpelaciji, ni zoprnih vprašanj, minister je odletel in še zadnje smeti so bile skorajda neopazno pometene pod preprogo. Aja, pa državna tožilka je zaradi svoje napake zapravila šanso, da bi tičku podaljšali pripor, kako poznano in predvidljivo, kajne Roll Eyes  Vprašanje je, kdaj se bo preproga dvignila zaradi prevelikega kupa svinjarije. Najbrž nikoli.
Zgodba o uspehu s smradom po plesni.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #4036 : petek, 12.03.2010 : 15:05:58 »

Čak mal. Kako ne morejo ugotoviti, ali so bili psi zlorabljeni ali ne? Kaj pa vsi tisti veterinarski natančni opisi poškodb, ki so jih imeli vsi trije? A niso bili tisto uradni podatki? Ma ne me j...., da bo zdaj vse obstalo??  Lips Sealed
Saj ne morem verjet jezen butnglavc
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4037 : petek, 12.03.2010 : 15:08:23 »

Naja, jaz se niti ne čudim. Dejstvo je, da ščitijo B. tudi po smrti. Njegove "lovke" so še žive in to je dovolj.

Če pa mislijo, da bomo z današnjim dnem kar na vse pozabili, se pa motijo.

Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4038 : petek, 12.03.2010 : 15:09:28 »

Naja, jaz se niti ne čudim. Dejstvo je, da ščitijo B. tudi po smrti. Njegove "lovke" so še žive in to je dovolj.
Napak. Ščitijo žive.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4039 : petek, 12.03.2010 : 15:09:44 »

Čak mal. Kako ne morejo ugotoviti, ali so bili psi zlorabljeni ali ne? Kaj pa vsi tisti veterinarski natančni opisi poškodb, ki so jih imeli vsi trije? A niso bili tisto uradni podatki? Ma ne me j...., da bo zdaj vse obstalo??  Lips Sealed
Saj ne morem verjet jezen butnglavc

A ni bilo tudi ugotovljeno, da je na najdenem predmetu bila pasja kri in človeške dlake???
Aja..to smo sami že ugotovili pred nekaj časa, da so se psi sami natikali.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4040 : petek, 12.03.2010 : 15:11:49 »

Če samo pomislim na vse štorije od 2.2., kako so nas nategovali, se tem rezultatom danes nimamo kaj za čudit.

Če res kaj obstaja po življenju na Zemlji, verjamem da S.B. ni lahko tam....hihihi........Je vroče.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #4041 : petek, 12.03.2010 : 15:16:36 »

Jaz sem predvidevala kako se bo koncalo in ze veliko casa mislim samo na tri uboge pse, ki so tako koncali kot so oni. Upam da jim je tam zgoraj lepo.
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #4042 : petek, 12.03.2010 : 15:19:09 »

Meni se zdi, kot bi gledala en film od konca proti začetku. Bolj ko čas mineva, manj vedo in še manj povedo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4043 : petek, 12.03.2010 : 15:23:38 »

Mene zanima ze vse od 2.2.2010, kam so se poskrili vsi slovenski raziskovalni novinarji?
Tudi od njih zdaj ne pricakujem nic vec, ne tega, da bi ugotovili, kaj se je zgodilo s posnetki ulice, kaj s pricami, kaj s pasjimi trupli (niti tega ne napisejo, ali jih je sestra odpeljala na Dunaj), kje je bila Kresalova do prve izjave, zakaj ni odletela pravnica, ki je napacno vrocila odlocbo, ali je VCS prav zadrzala usmrtitev psov ali ne, kaksna so pravila pri vpisu nevarnih psov v register nevarnih psov in kdo bi jih moral pred vrnitvijo na ulico vpisati, kaj vse se je dogajalo na Gmajnicah 3 leta ... Uh, mnogo tega, kar so zaceli, pa nikoli dokoncali informacij. V javnost so celo dajali informacije in jih kar hitro brisali ...
Trdim, da nosijo zelo velik del odgovornosti za vse, kar se dogaja in kar se bo morda se zgodilo.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4044 : petek, 12.03.2010 : 15:29:44 »

Mene zanima ze vse od 2.2.2010, kam so se poskrili vsi slovenski raziskovalni novinarji?
Tudi od njih zdaj ne pricakujem nic vec, ne tega, da bi ugotovili, kaj se je zgodilo s posnetki ulice, kaj s pricami, kaj s pasjimi trupli (niti tega ne napisejo, ali jih je sestra odpeljala na Dunaj), kje je bila Kresalova do prve izjave, zakaj ni odletela pravnica, ki je napacno vrocila odlocbo, ali je VCS prav zadrzala usmrtitev psov ali ne, kaksna so pravila pri vpisu nevarnih psov v register nevarnih psov in kdo bi jih moral pred vrnitvijo na ulico vpisati, kaj vse se je dogajalo na Gmajnicah 3 leta ... Uh, mnogo tega, kar so zaceli, pa nikoli dokoncali informacij. V javnost so celo dajali informacije in jih kar hitro brisali ...
Trdim, da nosijo zelo velik del odgovornosti za vse, kar se dogaja in kar se bo morda se zgodilo.
Nimajo časa, ker so ko glupi planili po novi kosti, pa še ministrice se jim pri temu ni treba bati Smiley
Kaj češ več od lagodne službe...
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4045 : petek, 12.03.2010 : 15:30:10 »

Jaz pričakujem, da se bodo od sedaj popolnoma vsa kriminilna dejanja (kjer obstaja seveda SUM) obravnavala na popolnoma enak način kot tole z bulmastifi.

Če ne zalotiš osumljenega dobesedno pri dejanju, ga ne moreš obtožit. Pa tudi če ima žrtev rano, ki bi lahko bila od noža, ki leži ob žrtvi. Da smo si na jasnem. In ne pozabit tega!

Morda je malo pred tem rezala čebulo. Morda ima žrtev pač take hišne navade, da ležijo noži po tleh. Morda je pa rana posledica kakšnih vesoljcev. Itd. Možnosti je zmeraj veliko.

Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #4046 : petek, 12.03.2010 : 15:30:39 »

http://www.zurnal24.si/slovenija/koncno-uradno-o-spolni-zlorabi-163227
Japelj sicer danes ni povedal niti, ali je šlo za mehansko poškodbo zadnjic vseh treh psov. Menda obstaja šest možnosti, kako je lahko prišlo do tega, ki pa jih ni želel našteti, je pa kot možnost omenil tudi razširjenost dank zaradi evtanazijskega sredstva.

Če je bil Atos ustreljen in ne evtaniziran, pa vseeno imel najhujše poškodbe...

What a coverup. Time to call in Law and Order:Special Victims Unit or something.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4047 : petek, 12.03.2010 : 15:31:46 »

http://www.zurnal24.si/slovenija/koncno-uradno-o-spolni-zlorabi-163227
Japelj sicer danes ni povedal niti, ali je šlo za mehansko poškodbo zadnjic vseh treh psov. Menda obstaja šest možnosti, kako je lahko prišlo do tega, ki pa jih ni želel našteti, je pa kot možnost omenil tudi razširjenost dank zaradi evtanazijskega sredstva.

Če je bil Atos ustreljen in ne evtaniziran, pa vseeno imel najhujše poškodbe...

What a coverup. Time to call in Law and Order:Special Victims Unit or something.

Ma a veš kolikokrat so se "zakačili" sami že v tem času?? Ne sledijo si. Smo že zdavnaj ugotovili.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4048 : petek, 12.03.2010 : 15:35:08 »

Ma a veš kolikokrat so se "zakačili" sami že v tem času?? Ne sledijo si. Smo že zdavnaj ugotovili.
Klavdija, mene je naravnost groza dejstva, da jim ni treba slediti lastnim izjavam. Kdo pa jim kaj more?

Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #4049 : petek, 12.03.2010 : 15:36:16 »

Umor ne, spolna zloraba morda
Sašo Barièeviè ni bil umorjen, so na današnji novinarski konferenci sporoèili policisti. Spolne zlorabe psov ne morejo dokazati.
Na kraju nesreèe ne bilo tretje osebe. Psi so sicer bili oèitno muèeni, vendar ni mogoèe dokazati, kaj je izvor poškodb, spolne zlorabe tako ne moreji potrditi, pravijo na policiji.

http://www.zurnal24.si/slovenija/koncno-uradno-o-spolni-zlorabi-163227
What?Huh
Logiran
Strani: 1 ... 265 266 267 268 269 [270] 271 272 273 274 275 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines