mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 08:48:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tes in mačja tovarišija
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tes in mačja tovarišija  (Prebrano 10951 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #30 : nedelja, 11.04.2010 : 19:06:51 »

Neverjetno, ampak danes je zmogel mimo konja z jezdecem, ne da bi pisnil. Poleg drugih psov smo na pohodu srečali tudi eno spuščeno pasje tele, no, pravzaprav bolj pasjo kravo, in Tes je tudi to srečanje speljal vzorno. Smiley

Glede zasuka - saj veš, preventiva že veliko pripomore!

Glede srečanj in mimohodov pa  Kiss

Katarina
Logiran
asisi
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 22.04.2010 : 20:12:57 »

Zadnjič smo v pasji šoli dobili domačo nalogo (psa spraviti v osnovni položaj) in se pripravili na frustracije. Toda Tes je neverjetno učljiv in inteligenten pes in zna zdaj vajo izvesti z vsemi v družini. Tongue Se že veselimo sobote!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #32 : četrtek, 22.04.2010 : 21:51:20 »

Zadnjič smo v pasji šoli dobili domačo nalogo (psa spraviti v osnovni položaj) in se pripravili na frustracije.

He he, mislim, da so bili ostali tečajniki tudi takih pričakovanj - vsaj glede na njihove in zaskrbljene obraze med mojo razlago, hi hi.

Tes, učenjak! Afro

Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #33 : petek, 23.04.2010 : 11:22:09 »

Trixi, knjigo se dobi tudi v knjižnicah. Naslov je "Kako smo dobili Tesa". Nekaj izvodov damo z veseljem komu v prodajo, če izkupiček nameni Zavetišču Horjul ali Mačji hiši.

bi se dalo zmenit, da v DZZZ Lj dobimo nekaj izvodov (imamo velikokrat skupno stojnico ZH+DZZZ LJ)?
Moj tlf 040 31 00 52. Hvala Smiley

Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #34 : petek, 23.04.2010 : 11:50:32 »

Težko bi povedali, kakšne skrbi smo si že delali: da nam Tes ne bi pogoltnil na cesti česa nevarnega, da ne bi bilo kaj narobe s tačko, ki je bila zlomljena, da se ne bi preveč zredil, da ne bi planil v tovornjake, da nam ne bi sredi gozda pobegnil s povodcem vred za kakšno srno, no, zdaj ko hodimo v šolo, smo si pa pridelali še nov strah: pred zasukom želodca, ki naj bi še posebej grozil psom z dolgim trupom in velikim prsnim košem. Jao, jao, jao.

a smo slucajno v familiji?   Grin Wink taksni strahovi (meni) niso nic cudnega pevka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #35 : petek, 23.04.2010 : 11:54:47 »

bi se dalo zmenit, da v DZZZ Lj dobimo nekaj izvodov (imamo velikokrat skupno stojnico ZH+DZZZ LJ)?
Moj tlf 040 31 00 52. Hvala Smiley
Maja

Imam jih še jaz nekaj z Repkovega teka. Saj gre itak za isti namen....

katrina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #36 : petek, 23.04.2010 : 11:56:56 »

Imam jih še jaz nekaj z Repkovega teka. Saj gre itak za isti namen....

katrina

hvala mama Repek Kiss
ce bos jutri kaj okoli hodila, mi lahko gor pustis (bom do cca 16h), drugace se pa slisiva ok
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #37 : petek, 23.04.2010 : 12:01:59 »

Jutri imam pasjo, tako da ne bo šlo, se slišiva.

Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #38 : petek, 23.04.2010 : 12:06:08 »

Jutri imam pasjo, tako da ne bo šlo, se slišiva.

Katarina

le kako lahko pozabim Tongue lahko das potem tudi friggi.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #39 : petek, 23.04.2010 : 12:08:25 »

Sem ravno hotela predlagat. Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #40 : petek, 23.04.2010 : 12:48:02 »

le kako lahko pozabim Tongue

To tudi meni ni jasno - azilaši so pri meni nekaj, na kar mislim noč in dan! Cool Smiley

K
Logiran
asisi
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #41 : sreda, 28.04.2010 : 11:20:57 »

Tole je pa naša Odin. Imeli smo že dva črnuha in eno oranžnico pa smo potrebovali en lep barvni prehod. Odin je prijetno, prijazno bitje z velikimi zelenimi očmi, ki se ves čas čudijo. Če je Haku pomenil vdor kaosa v našo družino (na začetku se je tresel kot šiba na vodi, bil je pravi mejni primer), je Odin poskrbela, da je spet zavladala harmonija. No ja, že prvi dan je tako strokovno skočila na telefon, da mu ni bilo pomoči in smo morali po novega.  Cool

[attachment deleted by admin]
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #42 : sreda, 28.04.2010 : 14:23:53 »

 Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #43 : sreda, 28.04.2010 : 21:44:42 »

o madonca, lepa lepa Odin! Kiss
Logiran
asisi
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 10.05.2010 : 20:34:17 »

Puškin. Naš tiger. Z nami je že kar nekaj let, še iz časa, ko ni bilo zavetišč. Ne vemo, na koliko ljudi se je že obrnil, preden je hudo ranjen priskakljal do nas. Še sreča, da smo se tisto popoldne sprehodili tam mimo. Če bi ga zgrešili, bi ga nekdo z bližnje kmetije usmrtil (se je že pripravljal), češ tako poškodovanega ne bo nihče vzel. Neverjetno, da je kljub grozni izkušnji in bolečinam hotel do ljudi, v naročje! Inteligenten, z neskončno lepimi očmi, zvest. Na Tesa se je hitro navadil in sprejel je vse nove muce.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tes in mačja tovarišija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines