mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:12:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: neješč pes
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dol
Natisni
Avtor Tema: neješč pes  (Prebrano 41554 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
điny
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #150 : ponedeljek, 27.09.2010 : 20:07:26 »

žiwjo
tudo jaz imam problemćek.....imam 8 mescov staro psičko (shih tuja).....v petek smo bili na trgatvi-in se je fuuuuuul najedla grozdja. hvala bogu, ji je bilo le malo slabo in nič druga( takrat še nisem vedela da je grozdje škodljivo :S ) no, od sobote naprej poje zelo malo in še to takrat ko mi jemo-saj veste vsak ji malo da:)) konzervo sam proba, briketov pa nič (že  od malega ima royal canin prav za shih-tzuje) hm, nevem, več kaj naj naredim :S bi lepo prosla za kak nasvet Smiley)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #151 : ponedeljek, 27.09.2010 : 22:08:01 »

Hja... Nehajte z "vsak ji malo da", pa bo jedla  Wink
Logiran
kata
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #152 : sobota, 21.04.2012 : 11:57:16 »

Ali mi lahko prosim katera svetuje okoli hrane? Lun se prehranjuje s hrano Arden grange, ampak ne bi mogla rečt, da jo ima rad. Zadnje čase ne gre jest niti, ko mu dodam kuhano puranje meso ali pa kakšno drugo dobroto. Šele zvečer, če res ni nič drugega (in ponavadi ni, razen kakšni priboljški za čez dan) se odvleče do posodice in poje kolikor se mu pač zdi. Ko sem danes kupovala hrano me je ženska vprašala ali ima moj pes to hrano rad, ker sploh ne ve ali bi jo še naročala, ker kupci pravijo, da je psi nimajo radi. Zdaj pa res ne vem kako in kaj. A je kakšna hrana (briketi) psom res bolj všečna kot druga? Včeraj se je namreč takoj lotil briketov Royal canin, ki jih je imela v posodici njegova pasja prijateljica. Rada bi, da bi imel kvalitetne briketa, ampak da bi jih imel tudi rad. Enkrat sem vmes že probala z briketi Orijen, pa je začel po času, ko je postopoma začel samo z njimi, bruhati po njih. Ne vem, kot, da bi mu bili premočni. Zdaj si pa več ne upam probati še s kakšnimi drugimi brez uporabnega nasveta strokovnjakinj. 
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: neješč pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines