mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:26:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 46   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Staffordshire Terrier - čvek  (Prebrano 111494 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #75 : ponedeljek, 31.05.2004 : 14:56:10 »

lep pozdrav!

sem nov na forumu, moja velika zelja ze od majhnega (pa tut fotrova) je da bi kupla ameriskega staffordskega terierja.

do zdej smo mel tri leta labradorca oz ga mamo se, z rodovnikom,
neki casa bo se v pesjaku k dobimo staforda da se bo vsaj mal socializiru.

zdej me pa zanima kdo ma kaksno leglo (rodovnika ne rabim)
vzel bi pa psa, lesnik oz tigraste barve...mladicka oz mladega

zanimajo me pa cene brez rodovnika in vesel bi bil vsakrsne informacije o komurkol ki jih prodaja (po moznosti SLO)

poznam pa nekaj kolegov ki jih imajo in so z njimi zelo zadovoljni


hvala lepa in lep pozdrav!

Klemen

Logiran
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #76 : ponedeljek, 31.05.2004 : 18:57:31 »

ja hvala mal si pomagala...

se zmer iscem nekoga ki pozna nekoga ki ima kaksno leglo oz prodaja AST je.

odgovore lahko tudi na pm.

 Grin
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #77 : ponedeljek, 31.05.2004 : 19:03:31 »

klemn: če si misliš kupit psa obvezno z rodovnikom!!!!!!! naj ti ne bo žal za denar ker ti bo potem 100x bolj žal če bo kaj narobe. Glede legla se bom pa pozanimala pa ti povem če bom kaj zvedela. Ti si rekel, da bi tigrastega ali je vseeno kakšna barva?Aja pa še nekaj ali je lahko iz tujine pes kakšna hrvaška?
lp, ana
Logiran
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #78 : ponedeljek, 31.05.2004 : 21:00:37 »

Pes je lahko v bistvu tudi iz tujine, samo zdi se mi da je potrebno opraviti prevec mejnih formalnosti in placati tudi carino za psa.

Tudi jaz vem da je boljse z rodovnikom ... samo lahko je se vedno prevec agresiven oz. je z njim kaj narobe ... rodovnik ni vedno neko zagotovilo...


zanima me se cena ... z rodovnikom okoli 500 EU ce se ne motim?

Hvala in LP

Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #79 : torek, 01.06.2004 : 06:43:00 »

če psa pripelješ s hrvaške ti ni treba plačati nič ( vsaj do nedavnega je bilo tako, ker sem jaz svojega psa kupila na hrvaškem ).
glede rodovnika pa mislim, da ga nujno moraš imeti. Agresivnost ni pripisana psu ampak lastniku zato pes ne bo agresiven, če ga ti ne boš naredil takega.Če si res ljubitelj te pasme sploh o agresivnosti ne bi smel razmišljati, če ne ta pes ni zate. Res je to, da rosdovnik ni neko zagotovilo ampak tudi psa moraš kupiti od nekih kvalitetnih staršev. Cene nevem koliko znaša se mi pa zdi, da se giblje tam okoli.
lp, ana
Logiran
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #80 : torek, 01.06.2004 : 08:26:57 »

anci agresivnost ni pripisana samo lastniku...psi se razlikujejo...
pes je lahko tuti z rodovnikom po naravi bolj agresiven, drug pa spet manj... to je tako kot bi rekla da tvoj otrok pa ne bo agresiven ker starsa nista agresivna.
Meni se zdi to malce loterija... se vedno ti pa dajem prav da se z rodovnikom ponavadi ne zgodi kaj takega.

poudarjam ponavadi.

se vedno....ce kdo pozna koga ki bi ga prodal....
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #81 : torek, 01.06.2004 : 09:06:04 »

no ja klemn vrjetno imaš prav glede legla se bom pa pozanimala
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #82 : četrtek, 03.06.2004 : 07:58:29 »

klemn: zdaj sem videla na mojpes.net pod oglasi, da eni iz srbije prodajo psičko z rodovnikom in lahko ti jo dostavijo v slovenijo, ker grejo na cacib v portorož 20.6.2004 tako, da jo lahko tam v portorožu vzameš.
lp, ana
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #83 : četrtek, 03.06.2004 : 08:17:58 »

a v sloveniji sploh obstaja kdo ki ima AST je z rodovnikom?

hvala in LP

Živjo!

V Sloveniji nas je dosti, ki imamo Amstaffe z rodovnikom. Jaz sem eden od njih. Pri nakupu rodovniškega psa ti svetujem, da se izogibaš psarn, ki vzrejo posvečajo večim psom hkrati. Kupuj počasi in premišljeno, najprej si postavi prioritete kaj od psa pričakuješ, šele potem se loti temeljitega "lova". Glede teh dveh psarn mi piši na privat in povedal ti bom svoje mnenje, OK?

Osebno vem še za eno leglo, kamor bom verjetno šel pogledat psičko, menim pa, da so vsi ostali že rezervirani. Ti sporočim drug teden...

Pes ti bo družabnik več kot deset let, zato te prosim, da nikar ne hiti z nakupom in naj ti ne bo škoda časa in bencina, da bi se zapeljal kam izven Slovenije...Lepo je imeti psa, ki ti je pisan na kožo, verjemi mi  Grin
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #84 : četrtek, 03.06.2004 : 18:30:23 »

Klemen, ljudje, pri katerih sem hotela nabaviti Staffordko bodo svojo jeseni parili tako da če si pripravljen še malo počakati..Mladički bodo rodovniški, mama pa je tigrasto bela in vrhunskih prednikov.
Logiran
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #85 : četrtek, 03.06.2004 : 18:38:00 »

anci drugace se zanimam za psa...ravno prej sem klical v oglasniku za ast ja pa pravi da sta starsa iz zagreba, cistokrvna, pes star 6 tednov, lesnik barve z belo liso na trebuhu...je pa s ptuja.

brez rodovnika, cena 45 000 sit
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #86 : četrtek, 03.06.2004 : 19:56:08 »

klemn: jaz ti iz srca priporočam da ne kupuješ psa brez rodovnika ti pa se odloči kakor ti paše
Logiran
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #87 : četrtek, 03.06.2004 : 20:15:32 »

vem in ga tudi ne bom vzel ce je brez rodovnika.
prodajalec mi je govoril da imajo neke probleme pri psarni da ni registrirana oz nekaj takega...

samo kolikor jaz vem ce sta starsa z rodovnikom je tudi pes z rodovnikom...seveda z registriranimi rejci...

sosed ki se tudi dosti ukvarja s psi je kupil dogo brez rodovnika
in je rekel da nikoli vec ne kupuje takega psa brez rodovnika.


LP

 Cheesy
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #88 : petek, 04.06.2004 : 07:19:32 »

no ja če ima rodovnik potem je vredu samo tam sli napisal brez rodovnika 45.000 sit pa sem zato mislila
lp, ana
Logiran
klemn
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


« Odgovor #89 : nedelja, 06.06.2004 : 14:09:46 »

ima kdo kaksne nove informacije....

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 46   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines