mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:45:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Bivanje v zunanjem boksu (kratka dlaka in zima)
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bivanje v zunanjem boksu (kratka dlaka in zima)  (Prebrano 16529 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #60 : četrtek, 10.06.2010 : 12:52:06 »

Res bom nadvse hvaležna, če se bo g Boštjan javil in obrazložil kaj si taki primerki domišljajo, ko vzamejo psa-
a da ne bodo nikoli imeli otrok ?
ali da je življenska doba psa kot hrčka dve leti ?
ali že vzamejo psa samo za čas do zanositve ?
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #61 : četrtek, 10.06.2010 : 12:55:03 »

Pa še ena ideja za posvojitvene pogodbe:
kaže da je postavka,da je treba S/K pse premalo Roll Eyes.
dodati bo potrebno zahtevo, da se S/K tudi novi lastniki al kako   Angry?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #62 : četrtek, 10.06.2010 : 13:19:41 »

OK, tole zadnje, kar si napisala, je neprimerno, ne glede na odnos človeka do svojega psa. RES neprimerno. Včasih je kake misli bolje obdržat zase.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #63 : četrtek, 10.06.2010 : 14:15:34 »

OK, tole zadnje, kar si napisala, je neprimerno,
Ne glede na to, če se nekomu zdi neprimetrno, bi bilo učinkovito  Cool

In ker nas je konkretna oseba morila s svojimi željami po nasvetih, imamo tudi vso pravico jo povprašat kako si je potek dogodkov zamislila , ko je vzela psa.
Ker višek od viška je,da najde vse teme in forume za nas morit s svojimi idejami, ko pa se kljub številnim pametnim ,konstruktivnim nasvetom na podlagi izjkušenj ne iz zraka vseeno odloči ,da ne bo poslušal- ne še slabše se potem odloči,da psa ne bo samo izselil ampak celo ododal, pa nenadoma postane nepismen.
In oglas za oddajo psa mora pisat POŽIV ? Haloo?
Tu ne gre za odnos človeka do psa, ampak za odnos do ljudi.

In ni glavna težava v tem kje pes spi niti v tem, da pes zamenja lastnika ampak v tem, da ima nekdo nas, Poživ in še marsikoga za norca.
Da laže celemu svetu o veličastnih razlogih, ki njegovi noseči ženi "otežujejo dihanje", obenem pa ne pove kaj je pravi razlog za oddajo psa. Še manj pa je pripravljen povedat zakaj ga je sploh nabavil.

In srčno upam,da še bere to temo, čeprav se oglasil najbrž ne bo več  Smiley. Ker za to bi rabil jajca (svoja ne sosedova).
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Bivanje v zunanjem boksu (kratka dlaka in zima)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines