mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 09:55:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Dog Whisperer
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dog Whisperer  (Prebrano 122733 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #495 : petek, 08.03.2013 : 21:30:29 »

Jaz zadnjih nisem videla, sem odjavila kabelsko, ker skoraj več ne gledam TV, pa mi je škoda dnar stran metat. Si bom iz neta potegnila - katera sezona pa je že to?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #496 : sobota, 09.03.2013 : 04:02:03 »

Joj, pojma nimam ... bom počekirala malo po You Tube (jaz gledam, kar tam vidim, TV itak nimam) - ma po mojem je kar sezona 8?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #497 : sobota, 09.03.2013 : 12:08:10 »

Tale oddaja z mixi je fantasticna. Poanta cele oddaje je odlicna, pa Jennifer je fantasticna! Hvala za link! Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #498 : sobota, 09.03.2013 : 15:29:10 »

Res je, tudi jaz sem uživala ob Jenniferinih razlagah, sem po moje že trikrat tole gledala. Prvič pa čisto slučajno takrat, ko sem risala Silverco, pa če verjameš ali ne, Lanabela Smiley In pri predstavitvi zadnje psičke, Sophie, ko prikazujejo, kako spretno krade stvari po hiši, sem si predstavljala, da tako nekako to tudi tvoje mojstrice počnejo Grin

Sicer pa mi je bil najbolj všeč drugi primer, Ramses in Milo.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #499 : sobota, 09.03.2013 : 16:03:13 »

Lanabela, je že kar sezona 9 na YT - ko gostuje CM v Angliji. Tule so zbrane nekatere:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL4GlJCvaiJkS5S4M2QU5AJhTRhka_SzUC
Imaš pa na kanalu tega človeka tudi prejšnje ... fuuul je tega Wink

Moram nalepiti še eno, ki mi je bila tudi ful zanimiva, je bil v Avstraliji in je srečal gospo, izkušeno pasjo vodnico s štirimi (ali celo petimi) psi, od katerih je bil eden skrajno plašen, predvsem se je bal plišastih in piskajočih igračk (lastnica pa je imela svojo proizvodnjo takih igrač) in gospa mu nikakor ni zmogla pomagati. Tega psa je potem za dva tedna vzel s seboj na gostovanje po raznih avstralskih krajih in mu pomagal, da se je odprl in postal samozavestnejši. Že primer je čisto drugačen od "običajnih", ki smo jih bili vajeni iz starih sezon (tu ni šlo za nobeno agresijo, dominanco itd.), pristopi pa tudi - uporablja masažo, eterično olje itd. MI je bilo prav fajn gledat Smiley
"Cobar and Chase" (klik)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #500 : sobota, 09.03.2013 : 18:06:26 »

Hvala mamaF  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #501 : četrtek, 26.09.2013 : 00:54:18 »

Khmmm, ne vem, kam naj sicer vtaknem tole, kar sem ravnokar zagledala, a ker je začetek zelo "CM-jevski", verjetno spada kar v to temo Wink
"Sprehajanje psov, celostna vzgoja psov" je naslov tega filmčka, ki ga je na YT naložil očitno dečko, naše gore list, ki se ukvarja z vzgojo psov? ... ampak, meni tole dosledno kopiranje CM neke čudne občutke vzbuja.
Predvsem prizori nekaj po 7. minuti, kjer prikazuje nekega očitno strašno splašenega psa, divjanje z več psi in rep med nogami, ne vem ...
bi prav prišla kakšna razlaga, kaj se tale dečko sploh gre Undecided Bi rabila "podnapise" Wink
Lanabela bi znala po moje tole zanalizirat, pa še kdo, če se komu da gledat Wink

http://www.youtube.com/watch?v=GXC0FDPO8Wk
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #502 : četrtek, 26.09.2013 : 08:18:07 »

Po 26 sekundah sem imela dovolj. Kar srh me spreleti, ko vidim psa na boku. Lansko leto smo imeli na obisku enega lastnika psa, ki je bil CMfan. Tip je za foro metal psa tako po tleh, kot velečastni CM. Zgodba se je nadaljevala tako, da je prej mirni 5letni pes postal agresiven. Pozimi je moral pes imeti nagobčnik že v stanovanju. Sedaj je pes pokojni.
Ko sem ga poleti srečala z novim psom, je najprej izjavil, da tega bo pa prej podredil, ne šele pri petih letih.  butnglavc butnglavc butnglavc
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #503 : četrtek, 26.09.2013 : 08:37:18 »

Jaz ne more gledat sploh - že tisto živčno cukanje na začetku in oblizovanje psa me je znerviralo. butnglavc
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #504 : četrtek, 26.09.2013 : 08:56:20 »

Na posnetku sta tudi horjulca Tara jr. in Čili...
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #505 : četrtek, 26.09.2013 : 09:02:22 »

Iz zadetkov na Googlu je mogoče razbrati, da je avtor videoposnetka poklicni sprehajalec psov.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #506 : četrtek, 26.09.2013 : 09:03:38 »

 Shocked  wtf
A dejnsko so ljudje pripravljeni svojega psa zaupati takemu šalabajzarju?
Šit, šit, šit. bruham
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #507 : četrtek, 26.09.2013 : 09:46:10 »

A se še kdo spomni ene izgubljene posvojene psice, ki jo je že po dnevu ali dveh izgubil en 'šepetalec psom'? Če se ne motim, je šlo za psico iz Animal Angels. Vsepovsod je bilo polno objav o njenem iskanju. 'Šepetalec' je nosil isto ime in je bil iz istega kraja, kot je tale iz filmčkov.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #508 : četrtek, 26.09.2013 : 10:32:40 »

Ja, nekaj se mi šajna. Ena zelo plašna psička je bila a ne?
Če zdaj ne mešam z eno drugo, kjer smo se zgražali, da so jo že drugi ali tretji dan po posvojitvi bez povodca po LJ spuščali.

Vsekakor sploh ne vem, kako se mi je ta posnetek prikazal v naboru na YT, sem morala pa potem prav dvakrat gledat posnetek, če res prav vidim, da tip z kosom hrane namenoma maha pred gobcem malamutu in prinašalcu, da sprovocira malamuta in nato prikaže "intervencijo" Lips Sealed butnglavc

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #509 : četrtek, 26.09.2013 : 11:47:18 »

Ma sej ste že vse povedali v bistvu. Zaradi takih kopikatov mi gre CM tako zelo na jetra. Čeprav tisto vodenje v sredini filmčka pa niti ni slabo. Tudi ob kolesu bi kar dobro zgledalo, če ne bi vodil po napačni strani. Je pa na začetku in proti koncu nekaj posnetkov, kjer so mi šli malo lasje pokonci, saj je prav klical nesrečo....
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Dog Whisperer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines