mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 13:20:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Dog Whisperer
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dog Whisperer  (Prebrano 122450 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cofko-cof
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #555 : sreda, 16.05.2018 : 01:12:58 »

Zanimivo bi bilo izvedeti, koliko velja oz. akreditirana je tale Cesarjeva diploma ... V Nemčiji je študij, ki je akreditiran tudi v tujini, vendar ima več programov, je pa v stilu behavioristike. Kolikor sem se do sedaj pozanimala, ni v sklopu veterine ampak je posebej študij. Ko dobim več info, lahko več o tem napišem. Sama se zanimam za ta študij in bi ga želela opraviti. Traja dve leti, kar me pa trenutno zaustavlja, je pa dejstvo, da je plačljiv  Undecided
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #556 : sreda, 16.05.2018 : 09:26:03 »

Neformalnih programov je malo morje. Akreditirajo se potem razne institucije med sabo. Tako imaš lahko tudi doktorje prodajanja megle, akreditirane s strani Inštituta za meglo, Inštituta za organsko meglo, Inštituta za ekološko meglo in Akademije za prodajanje vseh oblik megle. Tako da previdno.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #557 : četrtek, 17.05.2018 : 06:25:34 »

Sem šla na njegovo stran pogledat in dobiš samo certifikat, da si zaključil tečaj. To je to.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
cofko-cof
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #558 : nedelja, 10.06.2018 : 23:55:33 »

Sem šla na njegovo stran pogledat in dobiš samo certifikat, da si zaključil tečaj. To je to.
Nanook, hvala za tvoja odgovora. Pa oprosti za pozno zahvalo, nisem sploh imela časa pokukat na mojpes.
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Dog Whisperer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines