mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:26:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Dog Whisperer
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dog Whisperer  (Prebrano 122097 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #15 : nedelja, 30.07.2006 : 10:03:55 »

Potegneš dol z mulco ali pa torentom (ne vem točno katerim, ker ne najdejo vsi tega). Jaz sem tudi gledala prvo sezono že pred časom in mi je zelo všeč, čeprav se nekateri, ki so proti zateznim ovratnicam in podrejanju psov, ne bi strinjali. Moram še drugo sezono dobiti, da vidim, kaj je novega.
Lp
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 30.07.2006 : 13:44:16 »

Proti zateznim ja, če res ni treba. Prevzgoja je drugo.
Podrejanje je pa zakon  Grin

A to se pol celo zastonj dobi!? Shocked
Bomo pobrali!
Hvala za info...
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #17 : nedelja, 30.07.2006 : 15:44:18 »

Potegneš dol z mulco ali pa torentom (ne vem toèno katerim, ker ne najdejo vsi tega). Jaz sem tudi gledala prvo sezono že pred èasom in mi je zelo všeè, èeprav se nekateri, ki so proti zateznim ovratnicam in podrejanju psov, ne bi strinjali. Moram še drugo sezono dobiti, da vidim, kaj je novega.

Smiley ocitno je bolhca zastonj dobila in krsila avtorke pravice,sedaj pa caka da ji pridejo na dom ,zasezejo racunalnik in placa milijonske odskodnine Smiley
Jaz sem svoje definitivno kupil Smiley
Lp
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #18 : nedelja, 30.07.2006 : 16:55:21 »

Pogledal sem season 1 del 2 Smiley
V tem delu je spremenil labradorko,ki je na psrehodih podivjala ko je videla psa,tako da je kar lastnico pogrizla obenem je pa se enega hiperaktivnega kitajskega copastega psa zrihtal,da se mu ni vec trgalo Smiley
Dejansko model na rolerjih pelje po dvajset psov ?!Konec.
Aja pa nekako v vsaki oddaji poberem kaksno idejo,to je pa fajn Smiley
Kar poglejte si res ni slabo.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 31.07.2006 : 06:34:36 »

Se prav vidi, da si čisto navdušen!  Smiley
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #20 : ponedeljek, 31.07.2006 : 07:52:27 »

aja sry za napacno informacijo rekel sem na blef 8 jih je  od tega en pitbull,model da idejo ,ki bi jo lahko marsikdo uporabil,je kar fajn za videt se pa vsakega dela veselim ko ga pogledam.Poudarek je na zaupanju psa do voditelja,na pretok svoje energije na psa ,  in za test sem dal enega od svojih na preiskusnjo in ga mam tako ze dva dni.Pa se mi zdi da ima kar prav.Cas bo pokazal svoje ampak.... kar poglej si
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 31.07.2006 : 09:09:09 »

Bom bom  Smiley
Čeprav ta prenos energije ali kako bi to napisali že od zdavnaj uporabljam... Problematična prva psička iz zavetišča.
Me prav zanima, če sem prišla do vsaj podobnih idej...
In verjetno vse skupaj zgleda zelo preprosto, ne?
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #22 : ponedeljek, 31.07.2006 : 16:03:37 »

hehe to ti je pa odvisno tudi od psa Smiley vsaj v mojem primeru Smiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #23 : petek, 04.08.2006 : 07:58:54 »

Vsak pes, svoja pot do uspeha...
 Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #24 : petek, 04.08.2006 : 08:25:40 »

tole je pa zanimivo brati. Ali bi za mojega nepredvidljivega, popadljivega psa prišlo kaj prav?
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #25 : petek, 04.08.2006 : 15:07:38 »

Mislim da bi ti ogled koristil ali pa tudi ne.
Jaz sem gledala in imam občutek, da Milan ima v sebi eno moč.Res spremeni psa na bolje, imam pa tudi občutek, da se ga psi bojijo, čeprav se fizično na njih ne spravlja. Ima pa red, če reče tako, tako tudi je in pri tem vstraja.
Moj fant pravi ,no vidš kako se dresira psa, ne pa tako, kot ti ,ko te pes samo pogleda pa že lahko naredi kar hoče. Smiley
Odvisno je od človeka. Res sem se pa čudila ,ko je psa od oprah socializiral, tako da je lahko bila med drugimi psi prej pa niti slučajno, da sta koga srečali.
Če bi imela denarja na pretek bi ga poklicala da mojega v red spravi  Grin Cheesy
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #26 : petek, 04.08.2006 : 15:37:29 »

Po moje je "fora" v kdo je šef...
Če šef pravi ne, je ne in pika. Če šef pravi ta pes je moj prijatelj, mora podrejeni to upoštevat... Jaz na tak način delam z mojo.
Pa da ne bo kdo mislil, da jo tepem. Čisto nič, oz. enkrat, ko je lovila srno jih je dobila Wink
Drugo je samo to, kar ma kdo v glavi...

Jaz temu nebi rekla strah, ampak spoštovanje, kar je nekaj drugega. Recimo, pes se nekaj boji, zato gre šef prvi, da mu pokaže, da to ni tako hudo, pes gre za njim, ker ga spoštuje. Če bi se bal, nebi šel za njim. Če bi se pa šef razjezil, bi se pa ta isti pes naredil čisto majhnega Wink
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #27 : petek, 04.08.2006 : 16:40:32 »

Jah jaz sem do sedaj pogledal osemnajst delov in sem nasel tudi nekaj zase,kar se prenosa energije tice je nekdo rekel da to ze prakticira.Moje vprasanje se glasi:ali prakticira pri vseh pasmah?
Drugace je pa tako da se od vsake stvari verjetno nekaj naucis.Marsikaksna informacija mi ni prisla prav,sem pa nasel tudi nekaj zase kar mi bo prislo prav in tudi par stvari ki sem jih delal vendar pozabil nanje.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #28 : petek, 04.08.2006 : 18:11:21 »

Hvala
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #29 : petek, 04.08.2006 : 21:53:49 »

Aja svrk da ti odgovorim,vecino casa se ukvarja ravno s takimi pai,ne samo s takimi ampak vecino casa pa.Od hudo tecne civave pa do pitbulla.Tako da bi se tudi zate naslo.Se pa najdejo zadeve,kako psa odvaditi loviti rep,nek pes je neprestano lovil rep.so ga stopali 4 ure in pol,toliko tega je da ne morem opisati zal,pogledal sem pa kar ze nekaj.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Dog Whisperer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines