mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 08:48:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uničevanje stanovanja  (Prebrano 49414 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #270 : petek, 22.03.2013 : 15:46:33 »

Jaz osebno se nisem nikoli sekirala, če mi je pes v boksu pogrizo blazino, mislim da sem mu jih kar tri ali štiri zašila, no zdaj pa tega več ne počne. Sem raje prenesla vse blazine pogrižene v boksu, kot pa da bi mi izven boksa kaj uniči. Zato je pač vedno ko je sam doma zaprt v boksu in zdaj že kako leto ni zgrizel več nič, pa če tudi bi, se ne sekiram preveč, mu zašijem novo.
Težko ga je kaznovat glede tega, ker ga nikoli nismo dobli zraven pri početju, zato sem pač se sprijaznila in je sam od sebe prenehal
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #271 : petek, 22.03.2013 : 16:00:45 »

Moja Via je imela obupno uničevalsko mrzlico, kot edino rešitev smo jo navadili na boks, lepo počasi kot je treba. Potem je to uničevanje prenesla na svojo blazino, kjub igračam in žvakam. Ko sem prišla domov me je čakala raztrgana blazina in puhki zunaj Angry. Zdaj je v boksu že dobra 2 meseca in je vsak teden bolje. Zdaj mogoče to naredi le še enkrat na teden, če sploh. Mislim, da se mora pes najprej navaditi na novo situacijo in tudi seveda to, da pa le kdaj in kdaj ostane sam. Žal to ne gre tako hitro kot bi mi želeli. Jaz bi kar vztrajala pri boksu in mogoče res čim več prihodov in odhodov, tudi če samo za par minut. Bistvo je da vidi, da se vedno vrnete. Ne vem, pri nas je to pomagalo. Srečno
Logiran
skokica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


WWW
« Odgovor #272 : petek, 22.03.2013 : 16:22:39 »

Hvala za odgovore. Smešno mi je to ker najprej tega ni počela, potem pa je začela. Upam, da bo tudi nehala sama od sebe, ker zgleda druge ni, če ne zalotim pri "delu".
LP
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines