mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 23:36:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)  (Prebrano 65145 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #165 : sreda, 12.12.2012 : 17:52:13 »

Zakaj bi ju oblačila, če divjata, potem greš pa itak domov (in ti ne ležita nekje na mrzlem zunaj, recimo). Pa tudi dlake ni videti, da bi jima manjkalo, sploh Binki izgleda tak košatko Wink

Sicer pa - super slikce, pa fajn lovske terene imate pri vas Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #166 : sreda, 12.12.2012 : 18:50:08 »

Zakaj bi ju oblačila, če divjata, potem greš pa itak domov (in ti ne ležita nekje na mrzlem zunaj, recimo). Pa tudi dlake ni videti, da bi jima manjkalo, sploh Binki izgleda tak košatko Wink

Saj zdaj nekako tako po občutku delam. Če smo manj časa in takrat norita, ju ne oblečem. Če pa se dlje časa in bolj počasi sprehajamo, ju pa oblečem. Pa še to zdaj, ko je res dober minus. Malo ju tudi opazujem, koliko jima je vroče naprimer. Zarja zlepa ne pokaže jezička, tudi če oblečena nori.  Huh Binetu je pa itak skoz vroče pri tekanju, pa samo opazujem koliko. On se res ne sme nahladiti, zato sem bolj paranoična, kjub vsej njegovi kosmatosti.  Lips Sealed

Revirji so kar fini za center mesta ja. Si sploh ne predstavljam kako je kuŠka sprehajati samo po betonskih ulicah. Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #167 : četrtek, 13.12.2012 : 01:16:45 »

Ja, za Binkija te prav razumem Wink Čeprav je po mojem najbolj nevarno, če se pes znori, pa fajn zagreje, potem se bi pa človek recimo pred kak lokal usedel, pa bi že itak občutljiv pes na mrzlih tleh ležal. Ampak tega pa ti sigurno ne počneš, že zaradi njegovega občutljivega mehurja, valjda Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #168 : četrtek, 13.12.2012 : 10:00:19 »

Ko bi videla ta podvig, ko gremo na kavo... Grin S seboj imam obvezno veliko vrečo, kjer je po navadi: postelja, plaščki (sezonsko) in po možnosti še kakšna juha.
Vsi kolegi so se tudi že navadili, da iščejo lokale (zunaj ali notri) z lesenimi tlemi. Tongue Povsod drugje pa imam stalno uč na njem, če le ne leži na tleh in potem za njim letam, kričim...itd.  sram

Veterinarka je rekla, da vadim za otroke. (not  )
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #169 : četrtek, 13.12.2012 : 10:40:12 »

Aha, pol zagotovo pogosto zahajaš v Mačka?Wink lesena tla, pa kuški so lahko noter Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #170 : četrtek, 13.12.2012 : 10:53:13 »

Aha, pol zagotovo pogosto zahajaš v Mačka?Wink lesena tla, pa kuški so lahko noter Smiley

Ja, Maček je fajn za kuŠke. Še smetanco jim prinesejo. Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #171 : četrtek, 13.12.2012 : 11:01:32 »

Aha! Torej si ti kriva za eno našo anekdoto Evil. Nekoč sem naročila gosti sok s smetano...in mi ni bilo nič jasno, ko sem zagledala kelnarja kako nosi gosti sok v flaškici, smetano pa na krožničku Grin. Sem misla, da imajo tako čudno navado...potem se je seveda vse pojasnilo, jst sem pa umirala od smeha Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #172 : četrtek, 13.12.2012 : 15:31:32 »

Ha, ha, ravno v Mačku še nismo bili. Zraven v Bohemu in notri v Loliti (tam je eno zakon talno gretje, da se še skuhajo), pa na kontra strani tromostovja pri tržnici imajo tudi vsi zunanji lokali lesen poden.  Cool Ampak na smetanco bomo pa šli ja. Cheesy
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #173 : petek, 14.12.2012 : 17:38:34 »

Včeraj je Binetu uspel briljanten podvig, ki ga je do sedaj uspešno izpeljal le enkrat v mladostniških letih. Roll Eyes
Na mizi je ostalo nekaj od kosila - pire krompir in recimo tretjina lososovega fileja. Naj bi to kasneje pomalicala mati. Pa leživa z Zarjo v postelji, ko opazim, da en manjka. Ga pokličem, takoj priteče s sumljivim zadovoljnim obrazom.  Huh Se mi je malo svitalo in sem ga povohala- aha, ribe! Potem pa nisem vedela, ali je samo polizal krožnik, ali je dejansko bilo kaj na njem (pire je ostal cel).
Mi je bilo kmalu jasno, ponoči je izbruhal polovico slastnega kosila, drugo polovico pa podriskal zjutraj.  slaba prebava  In to 2 dni po prebolelem bruhalnem virusu. super
Jaz, ubogi zmačkan človek, zapečkar, ki gre enkrat na leto ven, pa ni moral spati. HVALA Binki, ker nisem mogla na faks danes!  Angry Grin Tongue

Potem smo pa meditirali...


Zmogli smo celo en sprehod, ampak tudi kuški niso bili preveč divjaško razpoloženi.




In ja, zavedam se, da Zarji pol rite štrli iz palerine. Se šefici ni ljubilo it menjat, pa bo ob priliki dobila novo. sram
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #174 : petek, 14.12.2012 : 17:48:05 »

Zelo luštna bratec in sestrica Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #175 : petek, 14.12.2012 : 22:41:47 »

Od kod pa so te palerinice? Kaksno dolzino imate?
Pri nas je dolzina vecen problem Roll Eyes ... ker ce kupim dovolj dolgo rec za Fani (dolzina hrbta 46 cm!), vlece po tleh huh, ker je temu vlakcu seveda vse presiroko predaja).
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #176 : petek, 14.12.2012 : 22:45:19 »

Povsem ok je, Žužka. Tista 2 cm nad repom gor ali dol. Smiley 
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #177 : sobota, 15.12.2012 : 10:29:03 »

Od kod pa so te palerinice? Kaksno dolzino imate?
Pri nas je dolzina vecen problem Roll Eyes ... ker ce kupim dovolj dolgo rec za Fani (dolzina hrbta 46 cm!), vlece po tleh huh, ker je temu vlakcu seveda vse presiroko predaja).

Tele so iz Tu*** (sicer Trixie), od 8-10 eur so. Dolžina je pa očitno pri palerincah drugačna. Oba imata sicer dolžino 45 cm, ampak palerinca mora biti 50 cm. Huh Zarja ima na sliki 46, in Bine 50.
Se pa tudi pri njima čisto drugače oblačila razporedijo, ker je Zarja suhec in Bine bajsek. Tako lahko Zarji stlačim gor tudi kaj v manjši številki kot je sicer.
Tele imajo kar fajn pas, ki ima veliko možnosti za reguliranje. Mogoče bi bile tudi za Faniko. Ko kupim Zarji večjo, ti komot darujem tisto manjšo. Wink

Povsem ok je, Žužka. Tista 2 cm nad repom gor ali dol. Smiley 
Saj sem si tudi jaz potem mislila, da je vsaj večino teleščka pokritega.  Smiley Bo pa sigurno tamala še zrasla ali se vsaj naredila in bo itak potrebna komplet nova garderoba.  Roll Eyes Vsaj pri Binetu je bilo tako.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #178 : sobota, 15.12.2012 : 10:30:48 »

Bimbo, sem pozabila napisat, da ima spredaj fiksno elastiko in se zato ne da naštimat bolj nazaj. Roll Eyes
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #179 : torek, 25.12.2012 : 18:41:38 »

Pa se je v tem neznosnem letu končalo še nekaj, kar je mojemu življenju dajalo smisel dobrih 20 let. Morala sem se posloviti od mojih dveh štirinožcev s kopiti.  Cry Z enim sem preživela 13 let (čez 2 mesece bi bilo 14) in drugim 11. Pa sem obljubila sebi in njuni mamici, da od mene ne gresta nikoli, oziroma, ko nas loči smrt. Pa sem občutila zakaj obstaja pregovor "nikoli ne reci nikoli". Sad
Bila sta moja edina otročka, vsaj dokler k meni ni prišel Binki.

V tem žalostnem dnevu sem še bolj kot kadarkoli hvaležna za moja srčka Binkija in Zarjo. Če ne bi danes prišla domov k njima in mi nebi polizala solzic, bi me verjetno pobralo.  Kiss

V tem letu si želim predvsem ZDRAVJA za mojega malega Binkija, saj ne vem kaj bi brez njega. Zarja pa mi daje posebno upanje za prihodnost s svojo mladostno vitalnostjo in nežnim srčkom.  ljubezen

Še nekaj slikic od začetka do zdaj...








Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines