mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 20:29:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)  (Prebrano 65142 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #195 : torek, 08.01.2013 : 19:18:06 »

Moram pokazati tele strahotne borbe (kako gre po vrsti).  Grin









Na zadnji sliki se kljub slabemu fotoaparatu vidi kako krvav je zaključek borbe. 

P.S: zdaj bi on non stop lizal njena ušesa in oči.  Roll Eyes Prostitutka se pa seveda nastavlja. Moram mu prav težit. Po drugi strani so pa ušesa svetleča kot bi jih čistil s stelexom.  Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #196 : torek, 08.01.2013 : 19:59:20 »

 Grin

Pickotu so tudi tuja ušesa pravi fetiš  Azn bruham, pa mu njegova šefica ne dovoli, da bi bil otolog  Angry
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #197 : torek, 08.01.2013 : 20:19:26 »

Cukra Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #198 : sreda, 09.01.2013 : 09:12:10 »

 Grin ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #199 : četrtek, 17.01.2013 : 21:19:17 »

Žužka, šele zdaj sem uspela prebrati zgodbo o konjih. Žal mi je in prepričana sem, da  si dobro izbrala nove lastnike!  Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #200 : petek, 18.01.2013 : 09:31:19 »

Hvala No Jinx, zaenkrat dobro kaže. Smiley Eden je pri mojem prijatelju v jahalni šoli, kjer še zmeraj občasno pomagam in imam "roko čez". Drugi je pri eni punci s katero sva se zelo ujeli in imava tudi pri konjih podobne ambicije --> čohanje in ljubčkanje.  Grin Ona mi redno pošilja poročila in slikice.  Kiss Zdaj me sploh še ni vse dohitelo, najbolj se bojim časov, ko ju bom ekstremno začela pogrešati... Lips Sealed
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #201 : petek, 18.01.2013 : 12:32:41 »

2 meseca čisto prave sreče, zdaj smo pa spet na bolniški.  Cry Ravno naslednji teden bi se naročila na redno kontrolo, tako pa smo šli že včeraj, ker Binki nenadoma ni normalno hodil. V bistvu ni želel niti vstati, ko pa je že hodil, je racal s čisto trdimi nogami, čisto počasi. Ni pa cvilil, dejansko je bil dobre volje, samo vse bi počel v leže. Huh

Kri je pokazala neko vnetje, zaenkrat še neznano kje. Ker (edina dobra novica) mehur je brez vnetja, kamnov, peska itd. Ledvični testi ok.   super
Na UZ je sumljiv žolčnik, ki ga bomo kontrolirali naslednji teden na tešče.

Glede hoje pa cela znanost. Midva hodiva po ambulanti kar dolgo časa, kup veterinarjev pa takole -->  Shocked
"Naša" ni opazila nepravilnosti (razen kolenske pogačice  Roll Eyes ), kirurg je pa na pritisk obsodil hrbtenico.  AMPAK, to je bil tako močen pritisk z roko, da bi se usedla še jaz.  Huh Poznam podobno foro pri konjih, ko nepravilni pritisk na hrbet prisili konja v počep, v resnici pa to ni razlog za preplah.

Če bo danes hoja boljša, je lahko povezana z vnetjem/bolečino v trebuhu. Če ne, se morava zglasiti pri ortopedu.
Sedaj je videti bistveno bolje, sam vstaja, hoja je manj podobna račji, zato že ne greva k ortopedu.  Tongue Vsaj do nadaljnjega ne. In nadaljujemo z antibiotiki + počitek.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #202 : petek, 18.01.2013 : 13:27:34 »

Žužka, daj mi pošlji en mail na no . jinx @ gmail . com  Smiley

Al si pa nabavi paket.  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #203 : petek, 18.01.2013 : 15:24:15 »

Žužka, pošlji tudi meni svoj naslov na: mojca.senegacnik (afna) gmail.com
ti bom poslala "črno čisto srečo", ti pa ob priliki vržeš nekaj evrčkov v horjulski šparovc Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #204 : petek, 18.01.2013 : 20:18:38 »

Binkič, jaz ti povem, da, če je z mehurjem vse OK, bo tudi s to nadlogo, ki te muči  Smiley Kiss

Mogoče pa je le muskelfiber od tega visokega snega  Roll Eyes - upam  Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #205 : petek, 18.01.2013 : 21:55:59 »

Mogoče pa je le muskelfiber od tega visokega snega  Roll Eyes - upam  Smiley

To smo pomislili ja. Grin Ampak nič kaj dosti ni letal po snegu. On ga ima sicer rad, pa je še zmeraj preveč fin za cel sneg. Hodi se samo po spluženih potkah.  Cool

Kakorkoli, danes je veliko boljši.  Smiley Ga moram že nazaj držat, opico. Samo še to misteriozno vnetje uredimo in ma, da si kupimo še vsaj dva nova meseca. Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #206 : petek, 18.01.2013 : 22:04:29 »

Žužka, slikica je šla na pošto Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #207 : petek, 18.01.2013 : 22:07:14 »

Samo še to misteriozno vnetje uredimo in ma, da si kupimo še vsaj dva nova meseca. Roll Eyes

Kaj dva, dva krat 50 mesecev, najmanj  Cheesy

Ti povem, da je res nekaj na tem čudežnem prašku  Afro , ni vrag, amerigosi že vejo  Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #208 : petek, 18.01.2013 : 22:33:31 »

Žužka, slikica je šla na pošto Smiley
Iiii hvala!  Kiss Kiss Kiss

@Čarka: Naj te nekdo usliši  Smiley Pa kupim vse praške tega sveta, še s podmornico jih grem iskat v amerika.  plesalec
Bi me mogla videti kako sem začudeno pol ure buljila v tisti ekran od UZ in to čisto od blizu, kot en slepec.  Grin "A nič ni not, kako nič, a nič?" 
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #209 : sobota, 26.01.2013 : 18:09:52 »

Za vse, ki imate/imamo podobne težave... Nismo sami!  Grin Grin Grin

Kolega zapisal na FB:

"NOVO NOVO NOVO!!!

Pričeli smo s proizvodnjo tapiserij Max. Vse tapiserije so unikatno izdelane.Cena in rok dobaveje odvisen od velikosti in števila lukenj ki jih naročite. Za večjo količino Vam posodimo psa. V tem primeru se cena bistveno zniža. Tapiserijo vam tudi izdelamo na vašo podlogo. Vzorčen komad pod naslovom -JEST NČ NE VEM -, ni naprodaj. Tapiserije tudi izdelamo navse ostale materiale in oblike, rjuhe, vzglavnike, koce in modroce..."




Max je prijatelj od Bineta in Zarje, posebej pa se lahko poistoveti z Jackom in Vio. Zato jima pošilja pozdravčke!  plesalec
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines