mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:55:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: DOMA PRIPRAVLJENA HRANA
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: DOMA PRIPRAVLJENA HRANA  (Prebrano 105718 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #90 : nedelja, 18.09.2005 : 12:54:03 »

Ola ,vsem ! Grin
V temi sem že zasledila da hrana ,ki jo jemo ljudje ni primerna za pse tusi zato ,ker je preveč soljena . Kaj pa ribe iz konzerve ? Ni tudi to precej soljena zadeva ,malo preslana ? Huh
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #91 : nedelja, 18.09.2005 : 13:06:44 »

Tessy, jaz ti lahk osvetujem samo glede tunine. vem, da ima Calvo eno vrsto konzerv, ki vsebuje  minimalno soli in je v lastnem soku (baje ni ok, če je v olivnem olju).
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #92 : nedelja, 18.09.2005 : 13:12:59 »

Moj dobi iz konzerve kvecjemu tunino (zelo redko!), tisto olje, ki je notri, je itak sajze, sardin pa ne dobiva vec; ko jih je, sem olje odcedila, pa se takrat je dobil bolj malo. Rajsi mu kupim sveze v ribarnici in jih popecem.
Ribje olje dodajam v kapsulah.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #93 : nedelja, 18.09.2005 : 13:26:10 »

jaz svojemu dajem tudi tuno. ampak zelo malokrat baje ni dobro če mu daješ prevečkrat. a da kdo kdaj svojemu psu mleko, jajce(samo rumenjak beljaka ne smejo) in malo vode. jaz sem svojemu ene parkrat dala pravijo da je to dobro za dlako.
pia
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #94 : nedelja, 18.09.2005 : 13:31:51 »

Nic mleka, kuhano jajce (celo), pri dlaki ni problemov, tako da prav samo za dlako ne dodajam nicesar.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #95 : nedelja, 18.09.2005 : 14:12:45 »

Jajce-  zvrkljano  in  pečeno+ kruh(  dobi sigurno enkrat na  teden)
Mleko-  če dobimo  kozje,  ga dobi surovega,  kravje  dobi  ravno tako z  kruhom( moj nič ne driska Wink)
zelenjavo- ponavadi  kuhano+makaroni+ovseni kosmiči in ostale  žitarice
zelje, korenje, koleraba, paradižnik, peteršilj,cvetača
sadje- je pri nas posladek,  jabolka , hruške,  slive(  brez  pešk Wink),breskve(  Damster  še celo  jagode  hodi  rabutat  skozi  ciprese, na sosedov  vrt Tongue)
Meso:  govedina,teletina,piščančje(  najraje ima  drobovino-jetrca-mlinčke-srčke)puranje,  divjačino,  ribe(tudi  merkatorjeve  sardele-  vedno  zmešane  med  makarone  da ne moreta  prebitati  ven Wink)
Mesa nikoli  surovega  ali pečenega  vedno  kuhano.
Če  dajem olje  dam  žlico  sončničnega,  in  včasih  olivno
čeprav  vse  to  še vedno  ob  briketih.  Katere pa ponavadi  naknadno  vmešam  med  kuhano...  drugače  pristanejo izven sklede.

Sem pa zadnjič  slišala  še  nekaj  zanimivega,    baje je  dobro  vmes  nasekljati  mlad regrad-surov( liste)... Huh  je kdo  že  probal  to?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #96 : nedelja, 18.09.2005 : 14:21:37 »

Ja, smo dajali regrat, nic posebnega, je pojedel-nobene driske oz. kakih tezav. Je pa treba pazit, da naberes res samo tam, kjer je cist.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #97 : nedelja, 18.09.2005 : 19:03:23 »

Sem pa zadnjič  slišala  še  nekaj  zanimivega,    baje je  dobro  vmes  nasekljati  mlad regrad-surov( liste)... Huh

zakaj pa naj bi bilo točno dobro?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #98 : nedelja, 18.09.2005 : 19:29:48 »

V regratu je veliko vitamina C in železa. Vitamin C pa je dober za kosti in sklepe (nekateri pravijo, da se vitamin C dodaja ob težavah s kolki in da naj bi preprečeval nastanek displazije).

Lp Jana
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #99 : ponedeljek, 19.09.2005 : 11:22:48 »

V regratu je veliko vitamina C in železa. Vitamin C pa je dober za kosti in sklepe (nekateri pravijo, da se vitamin C dodaja ob težavah s kolki in da naj bi preprečeval nastanek displazije).

Lp Jana

zanimivo Smiley...  no  ja    bomo  pa  še  regrat  začeli  vmes  sekljat Cheesy  Škodovat  ne more.
Koliko  regrada  pa naj  bi se dodajalo?
Logiran
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #100 : ponedeljek, 19.09.2005 : 20:40:30 »

tole z regratom se pa sliši dobro.  Smiley a mislite da bi bilo dobro če bi mu dala samo regrat? ali je bolje da mu ponudim še kaj zraven?
mejte se
pia
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #101 : ponedeljek, 19.09.2005 : 21:56:33 »

Jaz dam vedno med hrano, ni sans, da bi jedel samo regrat, pa tudi meni to ne bi bilo prevec vsec.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #102 : ponedeljek, 19.09.2005 : 22:11:50 »

piia, ja ce mislis, da bos psa prepricala, da bo sam regrat jedel... Wink
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #103 : torek, 18.10.2005 : 10:32:37 »

Kaj je narobe s tunino? Midva sva mu jo mešala med brikete in je full cmakal. Drugače briketov sploh ni jedel.

A je kdo že poskusil vampe?

A jim potem dodajate tudi VMP tablete med kuhano hrano ali ne?

LP, Barbara
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #104 : torek, 18.10.2005 : 10:58:31 »

Moj dobi tunino bolj malokrat. Vampe dobi se manjkrat hehe. VMP ne dodajam, mi niso prevec vsec. Dodajam druge zadeve.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: DOMA PRIPRAVLJENA HRANA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines