mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 01:34:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fluffy - Cene
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fluffy - Cene  (Prebrano 23557 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« : petek, 15.04.2011 : 08:24:07 »

Oj, hoj.

Predvidevam, da "dete" trenutno neutolažljivo joka, Tačka si pa misli kaj ti je tega treba, saj se "šefe" vrne okrog treh popoldan.  Wink No ja, saj se vmes pojavi moj oče in čoha tole malo zverinico jo malce pelje na sprehod. Ampak vseeno menda revežu nekaj manjka.
Upam, da ne boste jezni name ampak Fluffy ni ravno trzal na svoje ime. In ker jaz moje "zveri" kličen tudi z vsemi mogočimi drugimi vzdevki ja fluffy postal Cene, ker na to pa res trza. 
Mali scrkljanec vam sporoča, da se je dal v torek veterinarsko pregledati v Noe-tu. In da je to prav nekaj dolgočasnega. Da je ugotavljal kako velik je ta svet in koliko nenavadnega se v njem pojavi. Recimo stopnice, predpražniki, klančine, robniki, neke čudne črte na tleh, lesene brvi, neki čudni hlodi ki leže prek vode... Ampak da v resnici to sploh ni nič pretirano hudega. Sploh stopnice so ratale že prav zabavne. Da je sedaj počesan, skrtačen in opran. Da je v sredo prvič plezal po ruševini in ugotovil, da le ta prav nič ne grize. Prav zaprav je čisto fajn, ker lahko med tem ješ in se čohaš. Da njegova nova sostanovalka sicer ni najbolj navdušena, saj je bila do sedaj ona lastnica enega para čohajočih rok. Sedaj pa občasno ena roka odpade na tole malo, vsiljivo kepo dlak. ki se vedno vrine med njo in njenega "človeka". Ja pa punca jako uvidevna in mu je že odstopila del prtljažnika in svoje blazine. Očitno je njena res magična, glede na to, sta oba najraje na njej. Na sprehodih se mali nadobudnež zvesto tišči ob mojo nogo, občasno pa se pridruži Tački pri raziskovanju večjih šopov trave in celo kakega grmička. Uuuuuuu... Spoznal je en kup zanimivih ljudi, nekaj psov, Olgo (moj avto) in transportno torbo... Sicer ne vem čemu ampak plezat tja notri je jako zabavna reč. Grin
Aja, morda še to. Moda se vam bo zdelo čudno ampak mali cenček se vsem na hitro prikupi in vsem, predvsem pa ženskam, vstrajno pleza po nogah... Mali je res faca, taka samozavesna faca.  Smiley
No, to je to, za ta dva dneva, ki ju je preživel z nama. Kako fotko vam pa pripnem, ko ugotovim kako se tej stvari streže.  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : petek, 15.04.2011 : 08:30:16 »

Hoj nazaj  Smiley,

da ni trzal na svoje ime  Shocked Shocked... pri nas je zadoščalo, da smo rekli "F", pa je že bil zraven oz. v naročju.
In, ste zdravi? Bolnih psov ne oddajamo, tko do tudi ni potrebe po povzročanju stresa in pregledih pri veterinarjih, če za to ni potrebe.
Olga je tvoj avto  ?
Logiran

missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2 : petek, 15.04.2011 : 08:45:08 »

Kolikor sem prebrala o Fluffyju in razbrala iz njegovega pogleda in "nasmeha" je to en "uiber" scrkljan in srečen kuža. Prav vidi se mu, da v življenju pozna le srečo in božajočo roko. In zelo, zelo me spominja na mojega Rokca. Ki ima ravno tako raje ženske kot moške (pa je tudi na dedce nor!) in se nastavlja za božanje 24/7, tudi, če je treba mačka izrinit za to.  Grin

Res vam je bilo "podarjeno" nekaj izredno lepega... uživajte še mnoga leta!

In prosim prečohajte Fluffyja/Ceneta še zame.  Kiss
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #3 : petek, 15.04.2011 : 09:27:28 »

Cene  Kiss
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #4 : petek, 15.04.2011 : 09:39:05 »

Cene 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : petek, 15.04.2011 : 09:57:43 »

Vixi, payback time je blizu  Cool, boš ti že vidla. Zdej pa Fluffyju temo dajem nazaj  Kiss.
Logiran

fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #6 : petek, 15.04.2011 : 10:01:26 »

Saj vem da so "horjulčki" zdravi.  Wink Dejansko sva šla bolj na čohanje kot na pregled, da so "naše" veterinarke malce počohale tole bitjece in da sem jaz v nazorovanem okolju malce preizkusil kako se Tale Flafek odzove na nove ljudi. in pse ki niso tipa Tačka. Wink Tačka mu je sicer nekje na pol poti rekla, če bi se lahko odmajal na svojo stran prtljažnika, ampak v Jaršah je bil še kar naslonjen na ubogo revico.
Sem pa v teh dveh dneh ugotovil dve stvari...
Fantič je jako samozavestno bitjece, tako da še sreča, da je le pol toliko samozavesten kot je scrkljan.  Wink
Druga stvar je pa, da mi gre na živce, da bi se stalno crkljal... Not.  Cheesy HAHAHA... Šala mala.  Tongue Zdi pa se mi, da bi mu pasalo, da se malce poredim, da se mu ne bi bilo treba tako trudit, da ne zdrsne med nogami.   Wink
Me pa veseli, da je jako spreten v kuhinji. Stalno gleda čez pult kaj se dogaja. in vestno spremlja migracije s pulta na mizo in nazaj.
En super fantič je tale Flafi/Cene.
Aja, ena stvar me pa dejansko moti. Me pri odhodu v službo že leta vsakič zaboli pri srcu ko Tačka tako žalostno gleda v slovo... Tale mali pa zraven še joka... Danes sva probala to rešit z žvečko. pa me je pod stopniščem že ujel... No ja, bo treba eno 24/7 čohajočo roko zrihtat, da ga malce zamoti. Wink

Aja Smetka... Olga je pa moj avto ja. Čeprav ona se pa tudi an Olga ne odziva. Samo na ključ trza. Čudna tale moja čehinja. Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #7 : petek, 15.04.2011 : 10:46:39 »

Kolk fajn. Smiley Afro
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : petek, 15.04.2011 : 10:58:17 »

Druga stvar je pa, da mi gre na živce, da bi se stalno crkljal... Not.  Cheesy HAHAHA... Šala mala.  Tongue

Mislm, kmal bi me kap  .
A bi ti še kakšnega scrkljanega? Ker če dobro pomislim, ni posebne razlike med 2 in 3  predaja.
Ja Olga je pa očitno za ponort zahtevna  Cool
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #9 : petek, 15.04.2011 : 11:31:47 »

Tudi mene  jezen si sploh stavka nisem upala do konca prebrat. Prosim ne več tako strašit. Sploh ne, kadar gre za Smetkine dudarje  Tongue
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #10 : petek, 15.04.2011 : 12:03:40 »

Fidelijus, si mogoče pomislil, da bi imel še mačka? 
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #11 : petek, 15.04.2011 : 12:22:15 »

HAHAHA... Sem imel mačke, zajčke, uši, morske pujse, ribice, želve, papagaja, take-onake skakače, dokler me ni en kužon odvadil strahu. Sedaj pa z muco ne vem kako bi sfolgal, ko sem bolj "ciganske" sorte. Se mi zdi, da muce niso tako navdušene nad pohajkovanjem naokoli kot "flokiji". Wink No ja, tudi uši bi bile verjetno čisto za pohajkovanje. A odkar so se naše poti pred desetletji ločile se nakako bolj preč držim...  Tongue
Ja, med Taco in Cenetom je pa ena odločina razlika... Ona bi se čohala in te malce gleda ter vabi. On bi se pa čohal in si to bolj ko ne vzame. Kar se čohanja pri meni tiče je tak kot je bil Fidelijus. Z razliko tistih nekaj 20+ kilogramov razlike...  Je pa Canko dosti bolj odprte sorte pubec kar se tiče vsega novega. Všeč, všeč... Dobro ste ga vi tole zrihtali Smetka.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : petek, 15.04.2011 : 12:26:57 »

Anede  Cool Cool. Samo bolj malo jih je, ki znajo cenit to dodano vrednost 
Logiran

fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #13 : petek, 15.04.2011 : 12:29:53 »

Missysb, verjetno bi bil prvi ali pa vsaj eden prvih ki bi se probal it reševanje z mačkom.  Tongue HAHAHA...
Po moje bolje da pri kužkih ostanem. Čeprav je bilo (občasno je še) s Tačko zelo težko, a lepo... Predvidevam, da tudi Cene F. na bo imel nič proti, če se bova šla kaj takega igrat, svet raziskovat in dobrote mljackat? A, a...? Teta Tačka bo pa kak nasvet dala.  Wink
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #14 : petek, 15.04.2011 : 12:34:32 »

Aja, smetka, po moje bosta 2 za enkrat kar dovolj. Sem se celih 7 let upiral temu, da bi imel 3... Potlej se je pa Fidelijus prejšnji teden odločil in šel... Na lepše...  Cry Tak, da bom zaenkrat kar pri dveh ostal. Sploh ker za tri niti rok nimam dovolj, da bi lahko čohal.  Grin
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fluffy - Cene
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines