mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:27:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fluffy - Cene
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fluffy - Cene  (Prebrano 23634 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #30 : petek, 15.04.2011 : 19:44:14 »

Moj mulc je Cene Cheesy. A naj ga zdaj Fluffy kličem Evil?
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #31 : sobota, 16.04.2011 : 09:05:44 »

" Taèka,reva boga mora 5-10 minut poèakat preden me lahko pozdravi, ker prej se boji tegale kosmatega izstrelka. Grin

Hja, tudi mojemu mačku se podobno godi...  Grin
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 18.04.2011 : 08:40:54 »

Tako. Cene preživel svoj (predvidevam da) prvi vikend v avtu, s Tačko. Sta mi malce pomagala na Logaškem Drylandu. Cene pravi, da je to prav fajn. Saj lahko malce raziskuješ svet, se vstrajno siliš v naročje, skačeš čez razne ograjice, zabredeš v vodo, se čohaš, počivaš v avtu, gledaš ljudi z velikimi očmi, končno zlezeš v dober ducat naročij, spoznavaš nove kužke, se skoraj igraš a te zmotijo "pripomočki za čohanje", malce težil Tački z dajanjem "poljubčkov", pokakaš enega največji kupčeh v vsej zbrani druščini in se med potjo domov zviješ k Tački v naročje. HAHAHA... Boga Tačka. Poljubčki je ne veselijo preveč, glede stiskanja se pa ne more odločiti. Ampak tale moja damica vseeno vstrajno prenaša čustvene izpade tegale malega veseljaka.
En minus tega vikenda... Polulal dve mojih načakinj. Če smo bli pa tak razburjeni.  Cheesy
Eno vprašanje? A to je pozitivno al negativno, če je kuža tako "premečkan" in utrujen, da ti skoči iz naročja in gre spat v transportno torbo?
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #33 : ponedeljek, 18.04.2011 : 18:58:27 »

A se ti zdaj malo važiš al' kako?   Grin Grin Grin

Super ste!  Kiss
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #34 : torek, 19.04.2011 : 06:49:17 »

Ja, ja... Mal se je pa treba, a ne?  Wink HAHAHA...
No da današnje novice. Včeraj sta se Cene in Tačka prvič igrala. Čeprav je Tačka po kakih 5 minutah ugotovila, da ni več otrok. Zvečer je pa Cene na treningu premagal svojo 1. reševalsko oviro... Cev.  Smiley Bravo Cene.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #35 : torek, 19.04.2011 : 06:59:04 »

Res, bravo Cene bravo Afro To bo še pravi reševalec!
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #36 : torek, 19.04.2011 : 10:44:33 »

To bomo pa še videli. Ovire in poslušnost sta zgolj obvezni balast... Ampak po mojih skromnih izkušnjah bi znalo res kaj zrasti iz tegale Cenkota. Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #37 : torek, 19.04.2011 : 11:56:04 »

Kdaj ste kaj na vadišču? da ga pridem mal pogledat.... pa mal pockrljat.... Smiley Pa Tačkico seveda tudi.


Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #38 : torek, 19.04.2011 : 12:24:38 »

Vsak ponedeljek od 18.30 naprej. Čeprav sedaj nas en čas ne bo na spregled. Se bomo doma malce "kozlarije" učili, ker grem jaz na operacijo kolena in bom en čas bolj nemobilen. Ti sporočim kdaj bomo zopet na poligon pribrlizgali. Wink
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #39 : sobota, 14.05.2011 : 22:03:56 »

Hoj, hoj...
Tako, malce svežih novic iz Cenetovega življenja. Po malce več kot 14. dnevih sem se Cenetu inTački zopet pridružil na sprehodih. Prej mi je bilo prepovedano hoditi tako, da smo se predvsem na veliko crkljali. No, sedadj pa kuj obilo novega.
Sreda - trening iskanja - Cene ugotavlja, da se splača hoditi do ljudi ki ležijo v travi, ker se pri njih skrivajo dobrote. Kot pri vseh je treba počas pa z andarhtjo. Cela krivica je, da mora bit sam, ko greva s Tačko delat...
Četrtek - mala šola - Cene v družbi cca. 2 - 7 mesečnikov spoznava prve korake radosti pasje šole. Da se bova začela igrat bo treba še veliko delat. Upam, da nama čim hitrej rata, zato držite pesti  Wink
Petek - Cene preživi par mondenih uric v stari Ljubljani in Tivoliju. Jako zanimivo, edino Cene ne razume čisto dobro zakaj se ne more povzpeti na vse ljudi, ki kaj jedo oziroma izgledajo perspektivni za čohanje/crkljanje
Sobota - Cene prvič leti s helikopterjem... Baš ga boli patak za hrup in veter, edino treba ga je dvignit v kabino, ker je kljub vsemu malce preniske rasti, da bi saam skočil vanjo. V kabini ga baš briga če se vse trese, ni mu pa jasno zakaj ga ona dva strica spredi nečta prit pobožat in zakaj ju ne sme it pogledat, se uleže in se prepusti čohajoči roki iletalskega tehnika... Aja, važno da se crkljamo, če pa še kej pojemo je pa sploh kull  Smiley
 
P.S.: Sva se pogovarjala, če bi prišla na obist k "mami" Smetki in ji prinesla kompenzacijo za neprespane noči, dve leti čohanja in dovoljenje da je šlo dete v svet...
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #40 : sobota, 14.05.2011 : 22:10:33 »

 Kiss
krasen kuža  Smiley
Tole s tem ckrljanjem je pa prava konkurenca Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #41 : sobota, 14.05.2011 : 22:11:33 »

fideljus, a ste bili v petek popoldne tudi v BTC morda?
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 14.05.2011 : 22:11:48 »

Aja, pozabil sem dodat še tole. Cene je prav en fajn samozavesten in stabilen fantič, dokler je v družbi. Bit sam več kot 15-20 minut je pa jako težko. Še dobro, da se lahko k Tački stisne.  Grin
Logiran
fidelijus
novinec
*
Sporočil: 35


WWW
« Odgovor #43 : sobota, 14.05.2011 : 22:14:25 »

Aha, smo šli mini nagobčnik in zatezno ovratnico kupit, jo je treba met, če češ da te na halikopter spustijo. HAHA... Od Tačke rekviziti so pa kako števiko, dve preveliki.  Wink
Kje si nas pa uočila?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #44 : sobota, 14.05.2011 : 22:18:29 »

Mislim, da ste ravno priplezali iz hale A Smiley Prav butaravo sem se ozirala za vami in študirala, če je to Cene Tongue
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fluffy - Cene
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines