mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 03.06.2024 : 21:46:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 151180 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #210 : sobota, 09.02.2013 : 20:47:19 »

kako to misliš, napovedujejo prijetnih -10 za zjutraj. Grin brrrrr, ja verjetno bi bili res bolje, da počakamo na malo toplejše čase.
En topel  objem Boni in Lii pošilja Via izpod kovtra in sporoča, da je pa tam prav lepo toplo. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #211 : sobota, 09.02.2013 : 20:54:51 »

 Grin Grin Grin Grin Ja, prijetnih -10. Kaj pa je to za nas, kratkodlačnike, ane.  Tongue Lips Sealed Smiley
Vii vračamo pozdrav izpod kovtra nazaj.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #212 : sobota, 09.02.2013 : 21:14:19 »

Če prav razumem, je potem jutranji načrt tak, da smo ob 10h še zadružno pod kovtrom? Wink Bom pa spremljala tukajšnje dogajanje, tak da se vidimo naslednjič Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #213 : sobota, 09.02.2013 : 21:42:22 »

riry, jap, verjetno še pod istim kovtrom kot smo zdejle... Wink
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #214 : četrtek, 28.02.2013 : 21:03:11 »

Da spet malo javim kako kaj naša skoraj šolarka Cool . Kar lepo počaka v kletki, včasih malo zgrize svojo blazino butnglavc in jaz potem ne tako veselo šivam ko pridem iz službe, ker je kletka polna pene  Angry ampak to se zgodi vse bolj poredko. Po nasvetih izkušene mameF se glasbeno izobražuje, ko je sama in razvija posluh za klasično glasbo. Drugače pa imam zadnje 2-3 tedne občutek, da imam doma mladička, ker je postala nenormalno igriva in živahna. Ko je lansko leto prišla sploh ni vedela kaj naj dela z igračami in se jih je celo bala, če si kaj vrgel, potem pa je pošasi začela dojemati, da je to lahko cel žur. Zdaj pa že včasih prav simpatično teži, ker jih nosi po celem stanovanju in če je ne šmirglaš te buta v nogo toliko časa, da ji vržeš, zraven pa glasno gode. Smiley Danes sva šli na polje z slednim povodcem in noreli sem in tja, metala sem ji žoge in kepe, pa prideva po dobri uri in pol domov, jaz crknjena od tekanja po celem snegu,medtem ko ta "žvau" že cel večer nori in zmetava igrače Cheesy. Kot bi hotela nadomestiti otroštvo za katero je bila prikrajšana lubica moja ljubezen


[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #215 : četrtek, 28.02.2013 : 22:31:28 »

Hehe, dve kozici, ki ju je pomlad začela razganjati! Boni se isto kar meša. V soboto pa komaj čakamo, da se nanorimo na slednem.
Vsekako se moramo znoret še v ograjenem.
Bravo, Via! A niso srčki, ko odkrijejo, da je vse ok. Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #216 : petek, 01.03.2013 : 02:52:52 »

O, to se pa lepo bere Cheesy Uživaj, Via, kolikor se da, enkrat v Mozartovo glasbi, drugič z igračami Kiss

PS. Tista "izkušena mamaF" je pa malo za z rezervo vzet, mi je prav nerodno. Če sem v čem izkušena, sem v mačkarijah, kar pa se psov tiče ... khmmm ... no, če pa kaj slučajno rata, pa rata Grin Hvala za kompliment, viamia objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #217 : petek, 01.03.2013 : 08:59:56 »

Bravo! Kiss
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #218 : petek, 01.03.2013 : 11:01:54 »

Pred nami je še zeloooo dolga pot, ampak moram reči, da mi je pa kar toplo pri srčku, ko jo vidim kako se veselo igra, mogoče je to za lastnike "normalnih " psov nekaj popolnoma normalnega, ampak pri nas je to veliko korak. Smiley
Drugača pa mamaF vem da si v osnovi bolj mačja kot pasja ampak že to da se trudiš je neprecenjivo. Drugače pa je Stanley Coren v eni izmed svojih knjig opisoval učinek glasbe na pse in sicer do delali raziskavo z predvajanjem različne glasbe in v bistvu dokazali, da se pes ob poslušanju klasične glasbe veliko hitreje umiri, pop glasba nanj nima vpliva, heavy metal pa učinkuje ravno obratno in so psi bolj nemirni.  Roll Eyes no, pri nas poslušamo klasiko Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #219 : petek, 01.03.2013 : 11:07:00 »

Ko smo pri glazbi: naš Meli, ko je prišel k meni (odrasel mačji samec z mnogimi slabimi izkušnjami s ceste) ni imel miru, vedno se je nekam prestavljal, menjal položaje, hodil okoli, mjavkal... Potem je kakšna dva meseca potem, na najin prvi skupni Božič na televiziji bila oddaja o Stingu in njegovem projektu If on a winter's night. In moj zlati muc je celo oddajo popolnoma mirno ležal na kavču ob meni in strmel v ekran kot začaran. Ko je bil konec, se je zbudil iz transa in nadaljeval obhode.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #220 : petek, 01.03.2013 : 11:09:20 »

... in sicer so delali raziskavo s predvajanjem različne glasbe in v bistvu dokazali, da se pes ob poslušanju klasične glasbe veliko hitreje umiri, pop glasba nanj nima vpliva, heavy metal pa učinkuje ravno obratno in so psi bolj nemirni.  Roll Eyes

Jaz bi rekla, da to ne velja samo za pse, ampak kar bolj na splošno. Cool   
(Dobro, pa malo Stinga tud najbrž ne škodi - Meli že ve!)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #221 : petek, 01.03.2013 : 13:30:26 »

Cats, a mu od takrat naprej redno Stinga predvajaš?  Cheesy
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #222 : petek, 01.03.2013 : 13:34:17 »

MELI- muc z okusom za glasbo objem
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #223 : petek, 01.03.2013 : 17:11:11 »

Mi imamo eno tako klasicno muziko ki naj bi uspavala dojencke. Pes dobesedno pade dol - takoj se umiri in gre spat. Ne bi verjela, ce ne bi videla.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #224 : petek, 01.03.2013 : 18:35:21 »


a pa bi ti tole musko podelila med nas?? da probam jest s tole našo opico ... če bo kej nucal  Angry

Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines