mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 11:12:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: Kako psa naucis stati na razstavi
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako psa naucis stati na razstavi  (Prebrano 26509 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nessy
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #30 : sreda, 27.02.2008 : 08:14:19 »

Hej,nezzek,

to pa je vrag, a ne Cheesy. Naša šema je drgač full učljiva, tam pa kot da jo nekaj obsede. Najprej rine v ring, ko pa je tam pa... Shocked Undecided

Tvoja kužicia ima pa enako ime kot moja starejša bernka:) Kakšen pasme je tvoja?

pozdravček
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #31 : sreda, 27.02.2008 : 17:53:09 »

Moja Bella je angleška koker španjelka, črno-bela serka (imam jo na prikazani slikici,več pa si lahko prebereš pri angleških koker španjelih na forumu) Smiley

Drugače pa je tudi Bella zelo učljiva.

Dogodek z razstave CACIB Tromostovje:
Čakamo pred ringom, Bella sili noter. Preden gremo notri se na preprogo polula Shocked. Pol ko smo bili pa na vrsti mi je pa skoraj z vrvice ušla ker ni hotla notri-kriza!?! sram
Nemorš pa čis nč nrdit takrat.

LP nezzek&Bella Kiss
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #32 : četrtek, 28.02.2008 : 10:32:18 »

Kaj pa če bi poskusili tako, da ste na naslednji razstavi tam tako zgodaj da še ni nikogar v krogu in malo potrenirata, da ji ni potem ko je na vrsti preveč tuje v ringu. Psička bo lahko vse prevohala, se razgledala, malo potrenirala. Ko bo na vrsti jo bo manj strah stopiti v ring in se bo tako lepo pokazala. Pozorna bodi le da ne lula v ring, ker je to moteče za druge, pa pribolškov tudi ni fajn izgubljati po ringu Wink (ne med treningim ne takrat ko gre zares).
Jaz sem to kar dosti prakticirala in mislim, da je tudi to pomagalo. Moja se je bala pregleda na mizi in sem jo zato postavljala tudi na mizico (ko ni bilo še nikogar v ringu) in zraven še kakšnega prosila, če se je lahko dotakne oz jo malo poboža.
Logiran
Nessy
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #33 : ponedeljek, 03.03.2008 : 07:58:49 »

Na prvi razstavi sva tudi midve bili zgodaj in potrenirali. Takrat je bila še mladiček.  Cheesy Na razstavi v Lj. se je že poznalo, da je utrujena od dolgega čakanja Tongue , zato sva v Celje prišli pol ure pred predvidenim klicem v ring, pa spet ni bilo dobro...zdaj bom mogoče ubrala taktiko, da prideva zgodaj, potem jo bom pa nekam odpeljala, da ne bo nervozna Huh Roll Eyes
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #34 : ponedeljek, 03.03.2008 : 09:33:22 »

Ja, pri meni se najbolj obnese, da pridem zgodaj - sprobam v ringu, potem osnovno počešem. Potem pse pustim v boksih in kletkah in jih skoraj popolnoma ignoriram. Potem uredim tik preden gremo v ring in eno psico zadnjih 5 minut se malo sprehodim, ostale pa direktno iz mize v ring.
Logiran
evakoblar
otrok do 14 let
*
Sporočil: 25


« Odgovor #35 : ponedeljek, 03.03.2008 : 14:46:29 »

No, najprej pohvalim, da je moja Kiara (Kerry Blue terrier), že na najni prvi raztavi ( razred mladiči), stala SUPER!!! Grin Grin Grin Grin Grin

Zdej pa še kako se je Kiara naušila stat:
Vsak dan sm jo postavla v raztavno držo Huh (primrš jo/ga pod rep in postavš,pa pod vrat al pa, če maš navadno ovratnico, tm kjer ga bi drgač prpel na povodec (NUJNO nej pes čuti tvojo roko Wink )), največ 2min/dokler je stala dobr in je bla zbrana, pol sm jo pa ful pohvalila in dala nagrado. Cheesy
Lp Eva Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #36 : ponedeljek, 03.03.2008 : 20:41:38 »

ja tudi jaz sem jo učila že kr dolg časa (začela sem pri 4 mesc., ker prej nisem vedela ali bom hodila na razstavo). Pa je blo use kul in na sprehodi in doma (kjer kol sm pač vadla) sam na razstavi se je ona pač odločla da bo ona glih mal po svoje Cheesy sej jim nemorš zamert.  Wink Vrtojba 2007 je bila še najbolj uspešna sam hodila je bl tko k je pred njo sestra skoz v naju skakala in se hotla igrt-Bella pa žurka Cheesy
Ljubljanska pa je letos bla polom ker se je Bella gonila in je shujšala za 1kg pa še tiste zavesce na nogah ki jih je mela je pojedla Shocked mene je skor kap. 1 tedn pred razstavo Angry
Jao Roll Eyes..
Logiran
Nessy
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #37 : torek, 04.03.2008 : 12:15:53 »

Sem se že odločila..tud jest bom prišla zgodaj in jo potem zaprla v boks. Najprej pa jo moram navadit bit v boksu...naša dama je navajena na postelji in da smo vsi okrog nje  Cheesy Grin...no, sej ni glih tko. Sem pa po 3 razstavah dojela, da to res ni hec. Zdaj mi je popolnoma jasno, da zmagujejo le tisti, ki znajo kužka shendlat Smiley

lp
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #38 : sobota, 08.03.2008 : 16:21:40 »

Tudi jaz sem bila z drugo psičko (Murko) na razstavi v Lj. bolj med "tazgodnjimi" Wink pa se je kr obneslo. Z Bello si nisem niti živcev prala medtem ko sva z Murko kar lepo vadili 2 uri preden sva prišli v krog (ker je bla to njena 1 razstava Bellina pa 4). pa se je fuuul obneslo Cheesyškoda samo k ni v best in grup tko lepo stala pa tekla Wink

LP nezzek&Bella
Logiran
kikicaa
otrok do 14 let
***
Sporočil: 106


« Odgovor #39 : petek, 14.03.2008 : 19:56:47 »

Bella! Tebe pa poznam...iz male šole...nezzek se me spomniš? S čivavo Kiki sem bila Smiley Bele-rjave barve...se spomniš?
Jah midve sva bile tudi na razstavi pa sploh ni bilo težav..je 3x lepše delala kot doma Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #40 : petek, 14.03.2008 : 21:06:50 »

aaaaaa ja spomnem! Cheesy Hudoo Grin Saj sem te v soboto na CACIB Lj. vidla.

Sej doma pa itak vedno lepš delajo Roll Eyes to je tko če nič ne delaš zunaj Tongue-v drugih okoliščinah, pri motečih dejavnikih,...

LP nezzek&Bella Kiss
Logiran
kikicaa
otrok do 14 let
***
Sporočil: 106


« Odgovor #41 : torek, 18.03.2008 : 19:36:24 »

A res si me vidla?
Počohaj malo lepotičko Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #42 : torek, 18.03.2008 : 19:43:36 »

ok bom.
sem ti pa poslala ZS tako da poglej Wink

Da nebom smetila teme Smiley

Lp nezzek&Bella Kiss
Logiran
kikicaa
otrok do 14 let
***
Sporočil: 106


« Odgovor #43 : sreda, 19.03.2008 : 18:35:10 »

ahha...ja moja tamla je pa kar lepo stala na razstavi glede na to da je bila prva razstava in tako sem kar zadovoljna...

nezza oprosti ampak nisem veliko na temu forumu in sploh ne vem kje so zs-ji sram Cry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #44 : sreda, 19.03.2008 : 20:41:22 »

zs=zasebno sporočilo Smiley
odpreš jih lahko čisto na vrhu kjer ti piše:
kikicaa, imaš x sporočil, x je novih

To je napisano nad "pokaži nove odgovore na tvoja sporočila" v zelenem okvirčku na vrhu

Upam da boš najdla Wink

Lp nezzek&Bella Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: Kako psa naucis stati na razstavi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines