mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:54:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: operacija zob
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: operacija zob  (Prebrano 22798 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #45 : četrtek, 12.08.2010 : 16:59:01 »

Pa še nekaj... Ko boš bezljala okoli klinike in si grizla nohte, me pa le pokliči; ti lahko kamot družbo delam... Wink
Logiran
AgilityLovingGirl
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 231


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 12.08.2010 : 17:05:30 »

Aja, še to, mogoče katera ve, kako se tam gibljejo cene? Pri naši kliniki so to operacijo ocenili na 200eur..

Pa hvala za spodbudne besede!

Hehe, kje pa lahko izvem številko? Družba bi res prav prišla pa še tamala kooikrica bo bila deležna malo stikov s tujimi ljudmi Wink
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #47 : četrtek, 12.08.2010 : 17:11:25 »

Ne vem, če lahko tukaj napišem mojo številko... Undecided Jana, lahko?

Hja, cena je odvisna od tega, koliko je psička težka, kako dolgo bo trajal poseg, za kakšno vrsto anestezije se bo odločila anestezistka, kakšna bo pooperativna terapija... Bi rekla, da minimalno 200 EUR...
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #48 : četrtek, 12.08.2010 : 17:19:55 »

Never mind, sem si ogledala video tvoje psičke in ti poslala sporočilo... Wink
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #49 : četrtek, 12.08.2010 : 19:26:55 »

Psom, ki imajo resne težave s srcem, ne dajo vedno tistih klasičnih "klasičnih" pomiril pomirjeval. Torej... Mogoče ne bo možno, da bi dala psa iz rok šele takrat, ko bo pod pomirilom pomirjevalom.

 butnglavc sram Sem preveč hitela... Tongue
Logiran
AgilityLovingGirl
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 231


WWW
« Odgovor #50 : torek, 21.09.2010 : 08:28:49 »

Moram še tukaj objaviti  Smiley

(Treba prestavit v čas en dan nazaj, ker sem samo kopirala iz druge teme, kjer sem objavila že včeraj)

Mi smo mimo Cheesy
Najprej super izvidi s pregleda srčka: stanje se ni nič poslabšalo od lanskega leta!! Cheesy Cheesy Na rentgenski sliki je srce normalno-nič povečano, pregledali so tudi kri in tudi jetra delujejo normalno. Zahvala gre sicer dragim tabletom Vetmedin, pa vseeno, važno da ne gremo navzdol Kiss
Po pregledu srčka sem rešila še en vprašalnik glede raznoraznih stvari, potem pa so Iris odpeljali. Je bila čist vesela, da se nekam gre, s svojim repkom je ves čas migala, preden pa sta z veterinarko zavili za vogal, se je ustavila, obrnila in me z živimi očkami pogledala, češ, Petra, pejd no, nekam gremo! Kiss Potem pa je ni bilo več...Ura je bila cca 10. Rekli so mi, da jo bom lahko dvignila ob 18h, a sem že ob 14h dobila klic (ravno sem iskala ključ, da odklenem hišna vrata Roll Eyes ), da se je mala zbudila in je že čisto normalna. Ta, ki jo je operiral, je sicer rekel, da naj počaka pri njih kar do jutri zjutraj, pa so me poklicali prej, saj so menili, da jo je brez veze zadrževati dalj časa, ko pa je že tako živahna. Tongue (hehe, to so pa moje kuzlice, za Rutko so pred enim tednom rekli, da bo še naslednji dan bolj slabotna zaradi pika insekta v glavo in ker je dobila injekcijo proti šoku, pa je že čez dve urci mami kravžljala živce Kiss )
Ko sem stopila iz avta, se je že zaslišal njen lajež Grin Je takoj vedela, da smo prišli. Čakala me je že v svojem boksu (menda je hotela sama notr). Takoj, ko smo stopili skozi vrata klinike, pa je že zbezljala za mačkom  Roll Eyes Evil Toliko o omamljenosti. Ker je bil danes zelo lep dan, smo po prihodu domov odšli na sprehod po Križni gori in lovili svetlobo sončnega zahoda.

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #51 : torek, 21.09.2010 : 08:31:55 »

Sem vesela za vas  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #52 : sreda, 13.03.2013 : 20:00:11 »

Kakšno priporočilo za veterinarja, ki obvlada zobe in morda po potrebi tudi čeljustno kirurgijo?
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #53 : sreda, 13.03.2013 : 21:58:35 »

Ce se ne mudi, potem Ana Nemec (za dva meseca je sla nazaj v ZDA, da naredi diplomatski izpit). Ce se mudi, pa prof. Pavlica.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #54 : četrtek, 14.03.2013 : 06:28:42 »

Ok, hvala Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: operacija zob
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines