mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:35:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Rabim pomoč
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rabim pomoč  (Prebrano 5011 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sten
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : nedelja, 10.11.2013 : 00:42:32 »

Imam družinskega člana Jona pasme SHIH TZU, starega 4 leta. Pred slabim letom mu je na prsnem košu začela odpadati dlaka, tako, da je sedaj spredaj skoraj čisto brez dlake in je imel veliko prhlaja in suho kožo. Peljal sem ga k dvema veterinarjema, vzeli so mu kri in jo poslali v Nemčijo na pregled. Predpisali so mu neke inekcije, katere niso nič pomagale.
Če ima kdo podobno izkušnjo, ali ve kako bi kužku pomagal, prosim, da mi to sporoči.
****

Že v naprej se Vam zahvaljujem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 10.11.2013 : 17:28:25 »

Peljal sem ga k dvema veterinarjema, vzeli so mu kri in jo poslali v Nemčijo na pregled. Predpisali so mu neke inekcije, katere niso nič pomagale.
Če ima kdo podobno izkušnjo, ali ve kako bi kužku pomagal, prosim, da mi to sporoči.
****

Seveda nas ima veliko pse z alergijami, za kar očitno tudi pri vašem gre, ampak s podatki, ki ste jih napisali bo kdorkoli težko pametoval. Nenazadnje vam je tudi veterinar, ki vam je predstavil rezultate izvidov iz Nemčije, sigurno nekaj povedal in svetoval, predno mu je dal kar ene injekcije ...

Ugotoviti je treba na kaj vse je pes alergičen in potem to, če se le da, čisto izključiti iz njegovega bivalnega okolja in prehrane. Zelo simpl  Wink?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #2 : nedelja, 10.11.2013 : 17:52:46 »

Dvomim da je to alergija. Lahko gre za kakšen hormonski problem. bodite pozorni tudi na druge znake, lahko komaj opazne ali na pogled povsem nepovezane.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Rabim pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines