mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 16:53:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Anketa
Vprašanje: Koga bi volili za predsednika KZS, če bi imeli možnost na volitvah oddati svoj glas?  (Anketa je zaprta: sreda, 16.04.2014 : 22:09:16)
Aleksander Česnik - 1 (2.4%)
Lidija Okleščen - 9 (21.4%)
Boštjan Penko - 18 (42.9%)
mag. Branislav Rajić - 14 (33.3%)
Vseh glasov: 42

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika  (Prebrano 33983 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : ponedeljek, 16.12.2013 : 18:30:19 »

Odpiram temo, v kateri bomo poskušali spremljati nadomestne KZS volitve 2014.

Na spletni strani http://www.kinoloska.si/domov/item/316-razpis-nadomestnih-volitev so razpis objavili danes:

KINOLOŠKA ZVEZA SLOVENIJE
Zapoge 3D
1217 Vodice
Volilna Komisija

Na podlagi  80. in 82. člena Statuta Kinološke zveze Slovenije volilna komisija Kinološke zveze Slovenije

R  A  Z  P  I  S  U  J  E

I.
Nadomestne volitve;
•    Predsednika Kinološke zveze Slovenije,

II.

Postopek za nadomestne volitve predsednika Kinološke zveze Slovenije prične teči z dnem 16.12.2013.

III.

Kandidati za mandatarja morajo na podlagi določil  3. alineje  82. člena Statuta Kinološke zveze Slovenije, v 60 dneh od dneva razpisa volitev (14.2.2014) poslati volilni komisiji pisne programe dela za naslednje mandatno obdobje. Pisne programe kandidati za mandatarja v zapečateni ovojnici  skupaj z  elektronskim nosilcem  programa dela (CD ali USB ključ) pošljejo na naslov : Kinološka zveza Slovenije, Zapoge 3D, 1217 Vodice s pripisom na vidnem mestu na ovojnici »NE ODPIRAJ – KANDIDATURA«.

IV.

Postopek kandidiranja se zaključi dne 14.2.2014. Volilna komisija bo za pravočasno vložene kandidature upoštevala  tiste, ki bodo oddane na pošto tega dne do 24.00 ure.

V.

Volilna komisija  bo  po izteku roka navedenega v IV. točki tega razpisa, v roku navedenem v 4. Odstavku 82. člena poročala o pravočasnih in popolnih kandidaturah predsedniku Kinološke zveze Slovenije.

Ljubljana, 12.12.2013

predsednik volilne komisije,
dr. Dušan Štrus l.r.


Spomnimo:
- Prejšnja volilna skupščina je bila 16. 3. 2013 v Logatcu. Za predsednika KZS je bil s 75 glasovi izvoljen mag. Blaž Kavčič - klik.
- Na izredni skupščini, ki jo je sklical Nadzorni odbor KZS, je bila 29. 11. 2013 predsedniku mag. Blažu Kavčiču s 75 glasovi izglasovana nezaupnica - klik in klik.

Kaj vse se je dogajalo od lanskega razpisa volitev do danes:
- KZS volitve 2013 - klik
- KZS peskovnik - klik
Logiran

white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 16.12.2013 : 23:08:09 »

Jana, daj prosim kandidiraj. Potrebujemo neobremenjenega, nepohlepnega, srčnega človeka, ki mu je mar za pse in kinologijo. Samo to.
Glas našega kluba imaš sigurno!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : torek, 17.12.2013 : 09:01:53 »

white rose, hvala za zaupanje, ampak tole je 'no go', ker sem brez kinološkega pedigreja, brez uradnih kinoloških izkušenj, nestrokovna, za nekatere pa tudi nesposobna. Smiley
Pred nedavnim so mi povedali, da s toliko denarja lahko hendla samo tak sposobnež, ki ima s tem izkušnje. Huh, jaz jih nimam Cheesy
Povrhu vsega sem izjemno slaba 'čistilka', za 'počistiti' bi bilo pa marsikaj Cool
Bom kar v svojem stalnem, lepo postlanem kotičku ostala Tongue Grin
Logiran

Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #3 : torek, 17.12.2013 : 14:30:40 »

Upam, da bodo kandidati hitro znani. Ali že mogoče kdo ima kakšno informacijo kdo bo kandidiral?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 20.01.2014 : 14:27:09 »

Spoštovani kinologi,

tudi tokrat vas vabim, da mi pomagate sestaviti vprašalnik, ki ga bom po uradni objavi seznama kandidatov poslala vsem predsedniškim kandidatom in kandidatkam ter jih zaprosila za odgovore.

Vprašanja bom na naslovu jana@mojpes.net zbirala predvidoma do 20. februarja 2014, oz. kakšen dan dlje, če uraden seznam kandidatov do navedenega dne ne bo znan.

Več informacij ... klik ...
Logiran

eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #5 : sreda, 22.01.2014 : 08:40:06 »

Menim, da predsednik ne bi smel biti kinološki sodnik.

Tole sicer ne sodi v to rubriko, pa vseeno: v moji mladosti smo se za družinske posnetke hodili slikat v foto atelje.Še na CACIB-u Ljubljana, minulo nedeljo (in na vseh minulih razstavah) , pa se to dela kar na javnih prireditvah.

No,upam,da novi predsednik, kdorkoli že bo, tega ne bo počel.

Jana,res bi rabili, nekoga takega, kot si ti , se pridružujem mnenju white rose.

Logiran
Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 23.01.2014 : 11:53:14 »

Glasoval bom za tistega kandidata, ki bo v svojem programu in predstavitvi namenil vsaj nekaj besed tudi o njegovem videnju odkrivanja in preprečevanja korupcije v kinologiji.   
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #7 : četrtek, 23.01.2014 : 14:01:06 »

Ne vem ,če je kaj takega sploh za pričakovat.Vsekakor, je to prvenstvena stvar v kinologiji.Upajmo, da bo res kandidiral, nekdo, ki bi pokrpal te velike luknje v naši kinologiji in KZS nasploh.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 29.01.2014 : 11:26:35 »

Kandidat mora biti v prvi vrsti dober kinolog, ki je cenjen med svojimi kolegi. Kar je pa najpomembnejse mu kinologija NE sme predstavljati temeljnege vira dohodka. Lepo bi bilo da to funkcijo prevzame nekdo, ki je dobro situiran in  da ne bo gledal kje lahko kak evro nameni v svoj zep.
Kinologija nam mora biti v veselje, hobi.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #9 : sreda, 29.01.2014 : 14:20:28 »

Kandidat mora biti v prvi vrsti dober kinolog, ki je cenjen med svojimi kolegi. Kar je pa najpomembnejse mu kinologija NE sme predstavljati temeljnege vira dohodka. Lepo bi bilo da to funkcijo prevzame nekdo, ki je dobro situiran in  da ne bo gledal kje lahko kak evro nameni v svoj zep.
Kinologija nam mora biti v veselje, hobi.
jaz v tem opisu najdem zadnjega predsednika....
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 29.01.2014 : 15:49:55 »

Aja bina. Jaz ga pa žal v svojem opisu ne vidim. Prosim če lahko argumentiraš.
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #11 : sreda, 29.01.2014 : 19:48:06 »

Kandidat bi moral v prvi vrsti imeti redno službo, za nedoločen čas in reden vir dohodka.

Brezdelnežev si zagotovo ne želim med kandidati, ker se bodo samo prisesali na cucelj...
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 30.01.2014 : 10:32:12 »

S teboj white rose se popolnoma strinjam. Kar pa bi bilo tudi eticno, da predsednik za cas svojega mandata ne opravlja nobenih drugih funkcij v slo kinologiji. Ne organizira prireditev, ne sodi, ne tekmuje,... Svoj prosti cas nameni vodenju KZS, ker verjetno ni malo dela.
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 30.01.2014 : 13:52:03 »

Staffy točno tako, etiko in higieno bi bilo potrebno vnesti v vse kinološke prireditve, tako organizatorjev, kot sodnikov in njihovih družinskih članov...če je potrebno pa tudi s kakšnim novim pravilnikom ali etičnim kodeksom...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #14 : četrtek, 30.01.2014 : 14:15:13 »

Jaz s KZS sicer že dolgo nimam nič več, sem pa kljub temu aktivna na kinološkem področju, samo pod okvirom ene druge zveze. In kar ugotavljam je predvsem to, da je tendenca ta, da so v naši mednarodni zvezi, ki pokriva, tako kot FCI, cel svet in sodeluje z FCI, zelo cenjeni in na visokih položajih mnogi Slovenci, katerih kompetenc, profesionalnosti in znanja naša slovenska zveza noče ali ne zna videti. Gre za ljudi, ki se ne rinejo v ospredje, ampak res s srcem in dušo delajo s psi na svojem področju in jih tujina pač opazi, domača dežela pa ne.

Morda bi bilo vredno tudi v KZS poiskati takšne bisere, ki se zagotovo skrivajo med vami in čakajo, da jih kdo opazi ...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines