piškotki | prijava | informacije - pomoè | cenik za uporabnike | naroèilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme vzreditelji oglasi za pse galerija forum zašèita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2019 : 15:19:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoè zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: EDS, Wels (AT) 14. - 16. 6. 2019
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: EDS, Wels (AT) 14. - 16. 6. 2019  (Prebrano 1272 krat)
0 èlanov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : èetrtek, 13.06.2019 : 07:13:55 »



European Dog Show 2019
petek, 14. 6. 2019:  FCI 3, 7, 8, 10
sobota, 15. 6. 2019:  FCI 1, 5, 9
nedelja, 16. 6. 2019:  FCI 2, 4, 6

Austrian Winner 2019
petek, 14. 6. 2019:  FCI 2, 4, 6
sobota, 15. 6. 2019:  FCI 3, 7, 8, 10
nedelja, 16. 6. 2019:  FCI 1, 5, 9

Statistika po pasmah:
- European Dog Show 2019
- Austrian Winner 2019

Prijavljenih psov iz Slovenije:
- European Dog Show 2019 (.pdf) = 123
- Austrian Winner 2019 (.pdf) = 20

Urniki po pasmah:
- European Dog Show 2019
* petek, 14. 6. 2019 (.pdf)
* sobota, 15. 6. 2019 (.pdf)
* nedelja, 16. 6. 2019 (.pdf)

- Austrian Winner 2019
* petek, 14. 6. 2019 (.pdf)
* sobota, 15. 6. 2019 (.pdf)
* nedelja, 16. 6. 2019 (.pdf)

Program v glavnem ringu
* petek, 14. 6. 2019 (.pdf)
* sobota, 15. 6. 2019 (.pdf)
* nedelja, 16. 6. 2019 (.pdf)

Spletna stran: eurodog2019.oekv.at
Facebook stran: KLIK
Dogodek na FB: KLIK
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : petek, 14.06.2019 : 09:22:31 »

Naši predstavniki - petek, 14. 6. 2019

European Dog Show 2019

III. FCI

AIREDALE TERRIER
RÜDE - OFFENE KLASSE
212 STIRLING MAXIMUS AURELIUS MUST BE MAGIC, B: ZAKRAJSEK WALTER U. META

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
RÜDE - JUGENDKLASSE
254 MECHTA NATALY POINT OF VIEW BRIGOREE, B: KREMSER ERIKA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
304 BRIGOREE KIM POSSIBLE, B: KREMSER ERIKA

NORFOLK TERRIER
RÜDE - OFFENE KLASSE
619 DEAS MR.BEAN, B: BLEKAC JANA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
625 DEAS RED TITINA, B: BLEKAC JANA

BULL TERRIER (STANDARD)
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
794 NINOS DE L EMPIRE DU BULL, B: RECKO JULIJAN
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
814 OH LITTLE PRINCESS DE L EMPIRE DU BULL, B: RECKO JULIJAN

WELSH TERRIER
RÜDE - OFFENE KLASSE
920 MONLINE SACRAMENTO, B: KOSI MATEJA

VII. FCI

WEIMARANER KURZHAAR
RÜDE - JUGENDKLASSE
1608 CRUISENIF AT INFINITY MOON, B: REBERNAK MOJCA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
1653 INFINITY MOON COCO CHANEL, B: REBERNAK MOJCA
HÜNDIN - GEBRAUCHSHUNDEKLASSE
1690 CASA DE JUNO YOU’VE GOT THE LOOK, B: LAH DARJA

IRISH RED SETTER
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
2151 RUBINUS VERUS ETERNAL LOVE, B: LIKOSAR SUSNIK SPELA

VIII. FCI

ENGLISH COCKER SPANIEL EINFÄRBIG
RÜDE - JUGENDKLASSE
2227 GALLINAGOS ONCE IN MY LIFE, B: VONCINA NINA

ENGLISH SPRINGER SPANIEL
HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE
2359 LORDSETT APPLE BLOSSOM, B: DR. REJEC LONGAR KATJA

ENGLISH COCKER SPANIEL MEHRFÄRBIG
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
2412 TAMALANNA JOVIBARBA HIRTA, B: VERBEK SASA

AMERICAN COCKER SPANIEL
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
2448 LAYTON YOUR AND MY GENARO, B: NIKOLIC ALBINA

X. FCI

IRISH WOLFHOUND
RÜDE - OFFENE KLASSE
3306 JUSTIFY MY LOVE VON DER EICHENKOPPEL, B: REJEC SMRKE BARBARA URSKA

GREYHOUND
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
3800 BLUEBERRY SAGA LONICERA, B: KOGOVSEK BOSTJAN

------------------------

Austrian Winner 2019

DOBERMANN SCHWARZ-ROT
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
25 THOR TSENTURIUM JAHRESTAL, B: PURGAJ ALOJZ
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
36 ULTIMA ULEXIA JAHRESTAL, B: PURGAJ ALOJZ

HOVAWART
RÜDE - OFFENE KLASSE
57 HELIOS REN HOVI-RAJ, B: KOZELJ MATJAZ

GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND
RÜDE - JUGENDKLASSE
460 ILDEFONZO FROM BALIHARA RANCH, B: SKRALOVNIK DAVID

DALMATINER
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
1739 LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, B: KOREN BARBARA

Vsem želimo èim veè uspeha! Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : petek, 14.06.2019 : 13:40:23 »

Livestream dogajanja v glavnem ringu je napovedan TUKAJ in TUKAJ.

Programm im Ehrenring
Freitag 14. Juni 2019
10:00 Beginn des Richtens
14:00 Junior Handling
14:15 Best Puppy (Austrian Winner)
14:25 Best Veteran (Austrian Winner)
14:35 FCI Gruppe 2 (Austrian Winner)
14:45 FCI Gruppe 4 (Austrian Winner)
14:55 FCI Gruppe 6 (Austrian Winner)
15:05 Best Junior of Day (Austrian Winner)
15:20 Best of Day (Austrian Winner)
15:25 Uhr Leonid Beljakov - Comedy Dog Show
15:40 Paarklasse / Pair Class
15:50 Zuchtgruppen / Breeding Group
16:00 Best Puppy (European Dog Show)
16:10 Best Veteran (European Dog Show)
16:20 FCI Gruppe 3 (European Dog Show)
16:30 FCI Gruppe 7 (European Dog Show)
16:40 FCI Gruppe 8 (European Dog Show)
16:50 FCI Gruppe 10 (European Dog Show)
17:00 Best Junior of Day (European Dog Show)
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 15.06.2019 : 15:47:57 »

Organizator je šele po 13h objavil današnji katalog, zato tako pozno podatki ...

Naši predstavniki - sobota, 15. 6. 2019

European Dog Show 2019

I. FCI

BEARDED COLLIE
RÜDE - VETERANENKLASSE
4156 VIOLA CANINA BLUE SPANISH EYE, B: PERKOVIC KAJA

BERGER BLANC SUISSE
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
5442 BEATRIX VIATOR, B: JESENICNIK KATJUSA

COLLIE LANGHAAR (ROUGH)
RÜDE - OFFENE KLASSE
4448 LIDOKS’S THE BEST YET TO COME, B: OKLESCEN LIDIJA
RÜDE - OFFENE KLASSE
4450 DASHING RAVEN KNIGHT OF THE WINDY LANDS, B: PETRIC KATARINA
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
4463 LIDOK’S THE WINNER TAKES IT ALL, B: OKLESCEN LIDIJA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
4485 SAPPHIRESKY GOT A DREAM, B: OKLESCEN LIDIJA
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
4491 GLAM N GORGEOUS OF THE WINDY LANDS, B: ZORAN MARK
HÜNDIN - VETERANENKLASSE
4528 LIDOK’S STRAIGHT FROM THE HEART, B: OKLESCEN LIDIJA

AUSTRALIAN SHEPHERD
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
4926 AIRPLANE`S LET ME CRY FOR YOU, B: POKORN JERCA
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
4952 NEED FOR SPEED DES COSTYS DU TOMBERG, B: BRELIH EVA

V. FCI

SAMOJEDE
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
5692 ANATINA CHARMING CHATTER, B: KAVCIC MARTINA
RÜDE - OFFENE KLASSE
5703 GLAMOROUS JAZZ CARPATHIAN WHITE SMILE, B: CELARC-PERCIC MATEJKA
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
5718 SMILING SNOWBALL LUMINOUS CALYPSO, B: BANDUR MARTA
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
5724 SMILES OF SEVEN HILLS DARWIN, B: VADNJAL KOZINA URSKA
RÜDE - VETERANENKLASSE
5731 ANATINA DURAN DURAN, B: KAVCIC MARTINA
HÜNDIN - VETERANENKLASSE
5771 NUMBER ONE OF NIKKI BLANJA POLAR, B: BANDUR MARTA

SIBERIAN HUSKY
HÜNDIN - JÜNGSTENKLASSE
5849 CHAMONIX DEUS GODDES, B: PILDEK IVAN

FINNISCHER LAPPHUND (SUOMEN LAPINKOIRA)
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
5968 MEDINELLAN PYORREMYRSKY, B: KLINAR SRECKO

PERRO SIN PELO DEL PERU HAIRLESS (MEDIO)
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
6077 ILIAN NEREI VAN EDELSIEGER, B: MOKHOVA ANNA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
6083 FOR BRUGMANSIA FREYA MARGAREJRO (FCI), B: MOKHOVA ANNA

PERRO SIN PELO DEL PERU HAIRLESS (PEQUENO)
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
6100 GRUFFALINA’S UNFORGIVEN-TWO, B: MOKHOVA ANNA

XOLOITZCUINTLE GRANDE HAIRLESS
RÜDE - OFFENE KLASSE
6115 KIN (CAMACHO), B: MOKHOVA ANNA
HÜNDIN - JÜNGSTENKLASSE
6123 VIRGINIA FO BRUGMANSIA, B: MOKHOVA ANNA

XOLOITZCUINTLE MEDIO HAIRLESS
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
6146 AVRORA, B: MOKHOVA ANNA

XOLOITZCUINTLE MINIATURA HAIRLESS
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
6159 ATLAKAMANI, B: MOKHOVA ANNA

KLEINSPITZ BRAUN/SCHWARZ
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
6340 MYLEGEND ATHOS, B: KOROSEC DARKO
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
6345 TREGAI MARIA LUISA, B: KOROSEC DARKO
HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE
6348 MYLEGEND BLACK MAGIC, B: KOROSEC DARKO

WOLFSPITZ
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
6437 POMKEES TESS, B: BRELIH EVA

ZWERGSPITZ (POMERANIAN)
RÜDE - JUGENDKLASSE
6461 NONE SUCH JOY RIDE, B: KOCJANCIC NIKA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
6537 NONE SUCH FEEL THE LOVE, B: KOROSEC DARKO
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
6539 NONE SUCH JUST FRIENDS, B: KOCJANCIC NIKA

CHOW-CHOW
RÜDE - JUGENDKLASSE
6717 EZHI FENMAO BEST OF LAKK, B: DANKO JOZEK
RÜDE - OFFENE KLASSE
6735 FANTASY GIN SHEN TE CHOWS, B: BRELIH EVA
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
6773 SHEN TE TAMA NOW OR NEVER, B: NEMANIC MASA
HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE
6786 LOVE IS IN THE AIR AT TINPANALLEY, B: ZUPANC M. GORDANA

AMERICAN AKITA
RÜDE - JUGENDKLASSE
6929 CAPRONCA ENERGY BOOST, B: JANCIK SEBASTJAN

IX. FCI

PEKINGESE
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
7069 SONNY BOY SIKIANG, B: BEGOJEV KLOFUTAR/SESAR
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
7070 TIME AFTER TIME SIKIANG, B: BEGOJEV KLOFUTAR/SESAR

BOLOGNESER
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
7377 GARISDENE SONCHKA STELLA MIA, B: DROBNIC SILA ,TADEJA UND LANA
HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE
7387 LITTLE WHITE WONDER OLIVIA GINA, B: DROBNIC SILA ,TADEJA UND LANA

COTON DE TULEAR
RÜDE - JUGENDKLASSE
7396 COTONVILLE AMORE MIO, B: SORN ALJA
RÜDE - VETERANENKLASSE
7408 MONSIEUR AMES RAJ KARPAT, B: KLEVISAR DARJA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
7415 COTONROYAL WORLD IN MY EYES, B: KLEVISAR DARJA
HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE
7423 COTONROYAL MISTY MIRABELLE, B: KLEVISAR DARJA

BICHON FRISE
RÜDE - JUGENDKLASSE
7439 MY LITTLE VISION FELIX, B: PROSENAK ALENKA
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
7466 TAURO EIGON, B: PROSENAK ALENKA

MALTESER
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
7521 WHAT A GIRL WANTS VALENTINA’S MAGIC, B: ZAGAR VALENTINA
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
7534 ONE AND ONLY VALENTINA’S MAGIC, B: PODPECAN LEA
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
7537 RHAPSODY`S RICOCHET, MALI ANJA
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
7566 SPECIAL EDITION VALENTINA’S MAGIC, B: ZAGAR VALENTINA

LHASA APSO
RÜDE - JUGENDKLASSE
7784 TIENSCHAN S DSHUO JEN MA-LAG, B: BREGAR MOJCA

SHIH TZU
RÜDE - CHAMPIONKLASSE
7721 DREAM CATCHER OF GON-BA-MO, B: DIMNIK NINA

HAVANESER
RÜDE - OFFENE KLASSE
7946 VELEN HAVANA ANGEL NAVAJO, B: HORVAT ALEKSIC ANJA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
7960 BELADORI ROXANA, B: KLEMENC KARINA

LÖWCHEN
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
7996 HOLLINSCLOSSE’S DARK PRINCE, B: MELANSEK VESNA

BOSTON TERRIER
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
8250 FARAWLA’SNEWBIS ZANET, B: SIMIC JAGODA / KSENIJA ZGANK

FRANZÖSISCHE BULLDOGGE
RÜDE - JÜNGSTENKLASSE
8286 KELTIS FRENCH KARIM, B: MILAT KATJA
RÜDE - ZWISCHENKLASSE
8337 PETER PAN OF MAAR PALACE, B: BASKOVIC SIMONA
RÜDE - OFFENE KLASSE
8365 MEHKI MEDO DE SABLE ET SINOPLE, B: SEME MANCA
HÜNDIN - JÜNGSTENKLASSE
8395 KELTIS FRENCH ZARA, B: BASKOVIC SIMONA
HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE
8452 LOVE IS A FOUR LEGGED WORD AMBER ROSE, B: MUSIC SPELA

TIBETAN SPANIEL
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
8513 LOBSANG MUST BE MINE, B: SISKO VESNA
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
8518 LOBSANG FORTUNE COOKIE, B: SISKO VESNA

TIBETAN TERRIER
RÜDE - JUGENDKLASSE
8526 AKAR, B: SMOLAR TINKARA

GROSSPUDEL SCHWARZ
HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE
8868 LILIPUT RISING STAR, B: KROPIVNIK NINA DORA

GROSSPUDEL WEISS
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
8892 KELKA’S LIKE A DREAM COME TRUE, B: PROSENAK ALENKA

KLEINPUDEL SCHWARZ
HÜNDIN - VETERANENKLASSE
8972 NATIS ATHENA, B: CERNE NATASA

ZWERGPUDEL BRAUN
RÜDE - OFFENE KLASSE
9073 NATIS GREGS, B: CERNE NATASA

------------------------

Austrian Winner 2019

AIREDALE TERRIER
RÜDE - OFFENE KLASSE
1850 STIRLING MAXIMUS AURELIUS MUST BE MAGIC, B: ZAKRAJSEK WALTER U. META

WEIMARANER KURZHAAR
RÜDE - JUGENDKLASSE
2630 CRUISENIF AT INFINITY MOON, B: REBERNAK MOJCA
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
2653 INFINITY MOON COCO CHANEL, B: REBERNAK MOJCA

LABRADOR RETRIEVER
HÜNDIN - JUGENDKLASSE
3319 TYLAH UPPER CLASS, B: KRUMPAK BARBARA
HÜNDIN - OFFENE KLASSE
3350 TYLAH HOT MUFFIN, B: KRUMPAK BARBARA
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : sobota, 15.06.2019 : 16:32:50 »

Konèno tudi vèerajšnji rezultati:

European Dog Show 2019

III. FCI

AIREDALE TERRIER
212 STIRLING MAXIMUS AURELIUS MUST BE MAGIC, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: ZAKRAJSEK WALTER U. META - Vorzüglich 1, CACA

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
254 MECHTA NATALY POINT OF VIEW BRIGOREE, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: KREMSER ERIKA - Vorzüglich 2, ohne Titel
304 BRIGOREE KIM POSSIBLE, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: KREMSER ERIKA - Vorzüglich 4

NORFOLK TERRIER
619 DEAS MR.BEAN, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: BLEKAC JANA - Vorzüglich 1, CACA
625 DEAS RED TITINA, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: BLEKAC JANA - Vorzüglich 2, ohne Titel

BULL TERRIER (STANDARD)
794 NINOS DE L EMPIRE DU BULL, RÜDE - ZWISCHENKLASSE, B: RECKO JULIJAN - Vorzüglich 4
814 OH LITTLE PRINCESS DE L EMPIRE DU BULL, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: RECKO JULIJAN - Vorzüglich

WELSH TERRIER
920 MONLINE SACRAMENTO, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: KOSI MATEJA - Vorzüglich 2, Reserve CACIB, Reserve CACA

VII. FCI

WEIMARANER KURZHAAR
1608 CRUISENIF AT INFINITY MOON, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: REBERNAK MOJCA - Vorzüglich
1653 INFINITY MOON COCO CHANEL, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: REBERNAK MOJCA - Sehr gut
1690 CASA DE JUNO YOU’VE GOT THE LOOK, HÜNDIN - GEBRAUCHSHUNDEKLASSE, B: LAH DARJA - Vorzüglich

IRISH RED SETTER
2151 RUBINUS VERUS ETERNAL LOVE, HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE, B: LIKOSAR SUSNIK SPELA - fehlt

VIII. FCI

ENGLISH COCKER SPANIEL EINFÄRBIG
2227 GALLINAGOS ONCE IN MY LIFE, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: VONCINA NINA - Sehr gut 3

ENGLISH SPRINGER SPANIEL
2359 LORDSETT APPLE BLOSSOM, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: DR. REJEC LONGAR KATJA - Vorzüglich

ENGLISH COCKER SPANIEL MEHRFÄRBIG
2412 TAMALANNA JOVIBARBA HIRTA, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: VERBEK SASA - Vorzüglich

AMERICAN COCKER SPANIEL
2448 LAYTON YOUR AND MY GENARO, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: NIKOLIC ALBINA - Vorzüglich 2, Reserve CACA

X. FCI

IRISH WOLFHOUND
3306 JUSTIFY MY LOVE VON DER EICHENKOPPEL, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: REJEC SMRKE BARBARA URSKA - Gut

GREYHOUND
3800 BLUEBERRY SAGA LONICERA, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: KOGOVSEK BOSTJAN - Sehr gut 4

Rezultati so TUKAJ - klik (.pdf)

BIS rezultati in fotke - EDS WELS 2019, petek, 14. 6. 2019 - KLIK (kynoweb.com)

------------------------

Austrian Winner 2019

DOBERMANN SCHWARZ-ROT
25 THOR TSENTURIUM JAHRESTAL, RÜDE - ZWISCHENKLASSE, B: PURGAJ ALOJZ - Vorzüglich 2, Reserve CACA
36 ULTIMA ULEXIA JAHRESTAL, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: PURGAJ ALOJZ - Vorzüglich 3

HOVAWART
57 HELIOS REN HOVI-RAJ, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: KOZELJ MATJAZ - Vorzüglich 2, Reserve CACA

GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND
460 ILDEFONZO FROM BALIHARA RANCH, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: SKRALOVNIK DAVID - Sehr gut 3

DALMATINER
1739 LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: KOREN BARBARA - Vorzüglich 3

Rezultati so TUKAJ - klik (.pdf)

BIS rezultati in fotke - AUSTRIAN WINNER WELS 2019, petek, 14. 6. 2019 - KLIK (kynoweb.com)

Vsem iskreno èestitamo! Smiley

Prevod:
- Vorzüglich = odlièno
- Sehr gut = prav dobro
- Gut = dobro
- ohne Titel = brez naziva
- fehlt = odsoten
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 16.06.2019 : 09:10:29 »

Naši predstavniki - nedelja, 16. 6. 2019

European Dog Show 2019

II. FCI

DOBERMANN BRAUN-ROT
9221 DALIA GRAREVA, HÜNDIN - JÜNGSTENKLASSE, B: HOLC MARTINA

DOBERMANN SCHWARZ-ROT
9246 THOR TSENTURIUM JAHRESTAL, RÜDE - ZWISCHENKLASSE, B: PURGAJ ALOJZ
9250 FREAK BRUTUS OF DJARMATI, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: KLEMENCIC MAJA
9261 ULTIMA ULEXIA JAHRESTAL, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: PURGAJ ALOJZ
9266 ABRACADABRA DEL NASI, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: BARANJA SIMON
9275 NIKITA DEL NASI, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: BARANJA SIMON

HOVAWART
9295 HELIOS REN HOVI-RAJ, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: KOZELJ MATJAZ
9303 ET HOVI- RAJ, RÜDE - VETERANENKLASSE, B: KRAJNC VESNA
9317 HANNY HOVI RAJ, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: PUC ANDREJ

ROTTWEILER
9341 CHE GUEVARA VON ARUNCUS TAL, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: LUKANCIC NATASA

NEUFUNDLÄNDER
9502 URSINUS VELUTUS DOLCE VITA, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: FANTUR OTON
9508 URSINUS VELUTUS YES I AM, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: FANTUR OTON

SCHNAUZER PFEFFERSALZ
9888 BULLET THE BLUE SKY LADY’S PRIDE, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: RACMAN MIHA
9892 XENT SALTUS ZE ZAHRABSKE, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: ZABKAR LUCKA

ZWERGSCHNAUZER PFEFFER-SALZ
10135 AUXIMUM QUENTIN JEROME TARANTINO, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: ZABKAR LUCKA

DEUTSCHE DOGGE BLAU
10267 HAPPY HIPPO FROM VALVASOR’S LAND, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: MOHAR ANA
10287 HER MAJESTY FROM VALVASOR’S LAND, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: MOHAR ANA
10296 GRANADA PEARL FROM VLAVASOR’S LAND, HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE, B: LINDTNER DEBELJAK VESNA

MASTIFF
10628 BAILEY MASTIFF PRIDE, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: MIDZIC ERMIN
10656 ARIZONA MASTIFF PRIDE, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: MIDZIC ERMIN

KRASKI OVCAR
11067 PANCO BUCNOVASKI, RÜDE - ZWISCHENKLASSE, B: KOKALOVIC GREGOR & UDOVIC URSA
11068 PRIMUS MILIRUJ, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: LISJAK DAMIJANA
11070 NAJ SREDNJEDRAVSKI, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: ZIMSEK DANIJEL
11071 NIL, RÜDE - VETERANENKLASSE, B: KREN VIKTOR
11072 POTONIKA KRASKI RUJ, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: MIHELCIC MATEJA IN MARJAN

BERNER SENNENHUND
11600 HARRY BERNIESHINE, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: RAZMAN PETER
11653 CAMAY SNOWFLAKE APASOMA, HÜNDIN - ZWISCHENKLASSE, B: RAZMAN PETER

GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND
11764 ILDEFONZO FROM BALIHARA RANCH, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: SKRALOVNIK DAVID

SCHWARZER TERRIER
11899 HRYUSHKA BELLA FANTASIA, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: SULER NELI & IZTOK

ST.BERNHARDSHUND LANGHAAR
11942 OCEAN RIOS SAINTS, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: DOLINSEK NINA
11946 PERLEY RIOS SAINTS, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: MEGLIC JURE
11976 MAGIC CRYSTAL RIOS SAINTS, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: DOLINSEK NINA

VI. FCI

ISTRIANER BRACKE RAUHHAAR (OSTRODLAKI GONIC)
11994 CARKA OD STUDENCA, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: REJEC SMRKE BARBARA URSKA

DALMATINER
13042 LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: KOREN BARBARA

BLACK AND TAN COONHOUND
13127 AVA BARBRA ARROW, HÜNDIN - JÜNGSTENKLASSE, B: POL MARTINA
13133 BARBARA ARYA CERNE ESO, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: POL MARTINA

------------------------

Austrian Winner 2019

AUSTRALIAN SHEPHERD
4479 AIRPLANE`S LET ME CRY FOR YOU, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: POKORN JERCA

CHOW-CHOW
4950 LOVE IS IN THE AIR AT TINPANALLEY, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: ZUPANC M GORDANA

PERRO SIN PELO DEL PERU HAIRLESS (MEDIO)
5087 ILIAN NEREI VAN EDELSIEGER, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: MOKHOVA ANNA
5090 FOR BRUGMANSIA FREYA MARGAREJRO (FCI), HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: MOKHOVA ANNA

XOLOITZCUINTLE GRANDE HAIRLESS
5136 KIN CAMACHO, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: MOKHOVA ANNA

XOLOITZCUINTLE MINIATURA HAIRLESS
5155 ATLAKAMANI, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: MOKHOVA ANNA

ZWERGSPITZ (POMERANIAN)
5278 NONE SUCH JOY RIDE, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: KOCJANCIC NIKA
5330 NONE SUCH JUST FRIENDS, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: KOCJANCIC NIKA

KLEINPUDEL SCHWARZ
6539 NATIS ATHENA, HÜNDIN - VETERANENKLASSE, B: CERNE NATASA

TIBETAN TERRIER
6555 AKAR, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: SMOLAR TINKARA

Navijamo! Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 17.06.2019 : 07:59:23 »

Res neverjetno, da ob vseh tehnologijah leta 2019 organizator ne more zagotoviti rezultatov tako pomembnega dogodka, kot je EDS:

"Due to technical problems, the detail results can only be published in a few days.
We ask for understanding!
"
vir klik

Sicer pa so na voljo:

- Rezultati - petek, 14. 6. 2019 (na eurodog2019.oekv.at)
* EDS (.pdf)
* AW (.pdf)

- posnetki BIS programa (najprej AW, potem EDS; na youtube)
* petek, 14. 6. 2019 - 1.del in 2. del
* sobota, 15. 6. 2019
* nedelja, 16. 6. 2019

- BIS rezultati in fotke EDS (EDS in AW, na kynoweb)
* petek, 14. 6. 2019
* sobota, 15. 6. 2019
* nedelja, 16. 6. 2019

- naključne fotke (EDS in AW, na FB)
* petek, 14. 6. 2019
* nedelja, 16. 6. 2019


BIS EDS 2019 = novofundlandec Ursinus Velutus Zesty Guy, vzreditelj Oton Fantur (SI), lastnik Bartos Zoltan (HU)
fotka © by Ron Baltus, kynoweb.com, vir fotke klik
vir podatkov klik in klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : torek, 18.06.2019 : 23:38:37 »

Konèno so objavili rezultate tudi za soboto in nedeljo. V vseh treh dneh je bil izkupièek za naše zelo bogat, saj imamo

- tri Mladinske evropske prvake 2019
* modra nemška doga Happy Hippo from Valvasor's Land,
* veliki švicarski planšarski pes Ildefonzo from Balihara Ranch,
* coton de tulear Cotonroyal World In My Eyes,

- štiri Veteranske evropske prvake 2019
* hovawart Helios Ren Hovi-raj,
* kraški ovèar Nil,
* samojed Anatina Duran Duran,
* coton de tulear Monsieur Ames Raj Karpat,

- in osem Evropskih prvakov 2019
* mastif Arizona Mastiff Pride,
* kraški ovèar Primus Miliruj,
* kraška ovèarka Potonika Kraški ruj,
* samojed Smiling Snowball Luminous Calypso,
* mali nemški špic Mylegend Athos,
* rakunar Barbara Arya Cerne Eso,
* maltežan Special Edition Valentina's Magic,
* mali levji pes Hollinsclosse's Dark Prince.

Vsi rezultati naših na EDS so zbrani v èlanku

Psi iz Slovenije na Evropski razstavi psov v Welsu 2019 - klik

Vsem iskrene èestitke!

Rezultati na uradni spletni strani so

EDS
* petek, 14. 6. 2019 (.pdf)
* sobota, 15. 6. 2019 (.pdf)
* nedelja, 16. 6. 2019 (.pdf)

AW
* petek, 14. 6. 2019 (.pdf)
* sobota, 15. 6. 2019 (.pdf)
* nedelja, 16. 6. 2019 (.pdf)
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporoèil: 33.389


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 19.06.2019 : 21:13:27 »

Ker nekateri sprašujejo tudi za AW, so tukaj še rezultati naših predstavnikov na razstavi

Austrian Winner 2019

petek, 14. 6. 2019

DOBERMANN SCHWARZ-ROT
25 THOR TSENTURIUM JAHRESTAL, RÜDE - ZWISCHENKLASSE, B: PURGAJ ALOJZ - Vorzüglich 2, Reserve CACA
36 ULTIMA ULEXIA JAHRESTAL, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: PURGAJ ALOJZ - Vorzüglich 3

HOVAWART
57 HELIOS REN HOVI-RAJ, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: KOZELJ MATJAZ - Vorzüglich 2, Reserve CACA

GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND
460 ILDEFONZO FROM BALIHARA RANCH, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: SKRALOVNIK DAVID - Sehr gut 3

DALMATINER
1739 LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: KOREN BARBARA - Vorzüglich 3

sobota, 15. 6. 2019

AIREDALE TERRIER
1850 STIRLING MAXIMUS AURELIUS MUST BE MAGIC, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: ZAKRAJSEK WALTER U. META - BOB, Vorzüglich 1, CACIB, AUSTRIAN WINNER 2019, CACA

WEIMARANER KURZHAAR
2630 CRUISENIF AT INFINITY MOON, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: REBERNAK MOJCA - BOS, Vorzüglich 1, Jugendbester, AUSTRIAN, JUNIOR WINNER 2019
2653 INFINITY MOON COCO CHANEL, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: REBERNAK MOJCA - Sehr gut

LABRADOR RETRIEVER
3319 TYLAH UPPER CLASS, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: KRUMPAK BARBARA - fehlt
3350 TYLAH HOT MUFFIN, HÜNDIN - OFFENE KLASSE, B: KRUMPAK BARBARA - fehlt

nedelja, 16. 6. 2019

AUSTRALIAN SHEPHERD
4479 AIRPLANE`S LET ME CRY FOR YOU, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: POKORN JERCA - Vorzüglich 2, Reserve CACA

CHOW-CHOW
4950 LOVE IS IN THE AIR AT TINPANALLEY, HÜNDIN - CHAMPIONKLASSE, B: ZUPANC M GORDANA - Vorzüglich 1, Reserve CACIB, CACA

PERRO SIN PELO DEL PERU HAIRLESS (MEDIO)
5087 ILIAN NEREI VAN EDELSIEGER, RÜDE - CHAMPIONKLASSE, B: MOKHOVA ANNA - BOB, Vorzüglich 1, CACIB, AUSTRIAN WINNER 2019, CACA
5090 FOR BRUGMANSIA FREYA MARGAREJRO (FCI), HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: MOKHOVA ANNA - BOS, Vorzüglich 1, Jugendbester, AUSTRIAN JUNIOR WINNER 2019

XOLOITZCUINTLE GRANDE HAIRLESS
5136 KIN CAMACHO, RÜDE - OFFENE KLASSE, B: MOKHOVA ANNA - Vorzüglich 2, Reserve CACA

XOLOITZCUINTLE MINIATURA HAIRLESS
5155 ATLAKAMANI, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: MOKHOVA ANNA - Vorzüglich 2, ohne Titel

ZWERGSPITZ (POMERANIAN)
5278 NONE SUCH JOY RIDE, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: KOCJANCIC NIKA - Vorzüglich
5330 NONE SUCH JUST FRIENDS, HÜNDIN - JUGENDKLASSE, B: KOCJANCIC NIKA - Vorzüglich 4

KLEINPUDEL SCHWARZ
6539 NATIS ATHENA, HÜNDIN - VETERANENKLASSE, B: CERNE NATASA - Vorzüglich 1, Veteranenbester, AUSTRIAN VETERAN WINNER 2019

TIBETAN TERRIER
6555 AKAR, RÜDE - JUGENDKLASSE, B: SMOLAR TINKARA - Sehr gut 2

Vsem iskrene èestitke! Smiley
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: EDS, Wels (AT) 14. - 16. 6. 2019
Skoèi na:  

domov | o psih | pasme | vzreditelji | oglasi za pse | galerija | forum | zašèita živali | posvojite psa | splošni pogoji

2000-2019 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines
Stran je bila kreirana v 0.11 sekundah z 21 poizvedbami.