mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:18:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: K veterinarju - groza
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: K veterinarju - groza  (Prebrano 17628 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
karmy84
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #45 : petek, 20.01.2006 : 15:26:46 »

jzt sm mislila da se psi drsajo po tleh z ritko, ker imajo gliste... ker jih srbi Huh
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #46 : petek, 20.01.2006 : 15:32:45 »

jzt sm mislila da se psi drsajo po tleh z ritko, ker imajo gliste... ker jih srbi Huh

To je tudi ena od možnosti.
Logiran
Julie
otrok do 14 let
*
Sporočil: 6


« Odgovor #47 : petek, 20.01.2006 : 17:46:32 »

Mojemu kužku damo samo nagobčnik in je vse ok. Veterinarjev se sploh ne  boji, razen prvič takrat je norel skakal kot nor...
Logiran
Skyko
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #48 : sreda, 21.03.2007 : 16:43:26 »

tudi moj se je vedno bolj bal veterinarjev, pa so vsi res lepo delali z njim, mirno in prijazno, ampak ko je videl inekcijo je bila pa panika in plezanje po stenah in zaletavanje v mizo... pa je cisto spodobno vzgojen in spostuje vse ljudi in jih ima rad. predlani smo mu morali dati pomirjevalo, da smo ga lahko cepili Angry
lani smo sli pa v tristokosmatih - in je v hipu popolnoma spremenil vedenje!!! ne vem, zakaj, malo sumim, da je Iris Selan ena od 'carovnic'  Wink
mogoce je tudi kaksen drug razlog, ki ga ne poznam, pa sem o tem ogromno razmisljala, ampak od takrat ga ne samo cepimo in dajemo inekcije, tudi kri mu mirno vzamejo, za ultrazvok je lezal na mizi kot palacinka! in ko smo morali se v mestni log na nadaljne preiskave, se je se vedno krasno obnasal  Smiley
nic mi ni jasno! me prav zanima ali njemu je  Cheesy

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #49 : sreda, 21.03.2007 : 18:13:38 »

Blagor tebi Skyko, moj je star 9 let pa še vedno nori. Neprestano ga moram božati ko sem pri veterinarju in takoj ko ga neham, me začne vleči proti vratom in ga ni ravno enostavno zadržati saj je velik pes z 45 kilami. Najhuje pa je, ko vidi veterinarja. Ga ne spravim v ordinacijo na miren način, moram kar malo huda postati. Ah kaj češ, saj ne ve da je tam zaradi svojega zdravja. Revež očitno misli, da sem ga zopet peljala v mučilnico Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: K veterinarju - groza
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines