mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 08:21:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 290761 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2460 : ponedeljek, 03.09.2007 : 16:09:14 »

Uh ja, kaj vse lahko pozabiš ob gonitvi psičke. Čisto možno, da je Emmy dišala po Loni ali pa Loti, z eno se mi zdi se je kar igrala. Upam, da niso bili hudi v pasji šoli ker je bil domnevni bratec od Lone zmeden, morda res celo zaradi naši psičk sram.

Ko sva z Loti hodile v šolo sem uporabljala kliker in še zdaj če kaj ponavljava včahi uporabljam kliker, ali pa če bi jo želela kaj naučit bi tudi uporabila kliker. Zakaj pa?
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2461 : ponedeljek, 03.09.2007 : 17:05:21 »

Ne vem če je kdo od ostalih pomislil na to, da bi cotonček jokal zaradi dišav, ker smo bili vsi tako majhni..no sej ni bilo tako hudo, potem ko smo naredili nekaj vaj ga Emmy ni zanimala več toliko Smiley

Za kliker pa tako, samo sprašujem, če ga kdo prakticira. Jst sem ga kupila še pred prihodom Emmy samo nism bla sigurna, kako se ga uporablja in sem raje počakala na šolo, danes zjutraj smo se klikale, ko smo zajtrkovale Smiley smo dobili prvo domačo nalogo, da moremo do naslednjega srečanja naklikat kužke Smiley

Imam pa eno prošnjo za tiste, ki ste iz Ljubljane, če bi mi lahko jutri okoli 16h javili kako zgleda vreme pri vas  Roll Eyes
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2462 : ponedeljek, 03.09.2007 : 17:17:45 »

Ja če je bil približno toliko star kot Lona mu je pomoje že lahko dišalo, ali ne  Huh (ne vem)?

No za vreme ti bomo pa poročale, čeprav ne vem če se kaj dobrega obeta za jutri  Undecided, če ne bo dežja se pa le fajn obleci ker očitno ne bo prav toplo.
Logiran
@barby
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #2463 : ponedeljek, 03.09.2007 : 18:30:23 »

ojla.
Jaz pa sem v soboto končno spoznala mojo bodočo cotončico. Prvi moj obisk v Zagrebu je bil bolj informativen, pa tudi mladički so bili še čist nebogljeni....Zdaj je pa bilo že res zelo veselo. Majhni cotončki so ravno fajn veliki, da že zganjajo norčije, raziskujejo,grizejo in lujajo vsepovprek Cheesy.
Naša bodoča kužika je kar zelo živahna (bolj kot brateci in sestrica) pa prav nič boječa. Mal smo se polupčkali, prečohali...ful hitro je minila sobota.
Trenutno je stara prb. 1 mesec, je pa hčerkica od Ore un Buckota. Njene slikce pa so tukaj http://http://abarby.moj-album.com/

Ker ravno o šoli govorite, Kaj je bolj fajn šola, ki je namenjena prav manjšim pasmam? Ker pri nas je sam ena šola..., pa kakor sem jaz opazla je ful več velikih psov ponavadi. Ker ta, ki jo vodi je vzrediteljica Huskyjev.

lep pozdrav
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2464 : ponedeljek, 03.09.2007 : 20:00:27 »

Tudi mi smo bili v pasji šoli - Mala šola. Imeli smo najprej predavanja teorije v sredo pa začnemo zares. Tudi mi bomo uporabljali kliker jaz sem Bano na kliker navajala že prej tako, da že nekaj zna. V skupini nas bo 11 in je približno pol majhnih in pol večjih pasem, tako, da je tudi to o.k.. Sem pa vesela, da sem se odločila za KD Lj., ker smo dobili inštruktorico, ki jo celo poznam iz osnovne šole in se mi zdi, da zelo o.k. predava in je zelo energična...

Moti me edino to, da bo šola v vsakem vremenu, tko, da bo mogla Bana kar pridno nositi plašček.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2465 : ponedeljek, 03.09.2007 : 21:22:45 »

 dežni plašček Smiley pa verjetno ne samo Bana Wink jst tudi mislim da bomo imeli tudi po kakšnem dežu, če ne bo ravno naliv.. ampak sej nismo s cukra, pa je ok tudi tako, ker več različnih situacij je v šoli boljše je potem ko je situacija "naravna" in ne šolska.. isto kot izpit za avto, če voziš samo v lepem vremenu a avtošoli in potem nrdiš lepo izpit in vse skupaj ko pa pride enkrat slabo vreme pa je kr neki drugega s to lepo vožnjo in znanjem in izkušnjami.. ja no malo blodim.. Smiley
ampak upam, da nam bo vreme prizaneslo, ko pa vsi končamo s to šolo pa naj zapade čim več snega, da bom pozimi imela kaj dela, da ne bom fantazirala kot lani na kavču Tongue čeprav letos je Emmy tukaj, pa ni kej dosti časa za fantazirat Grin

zdej grem pa gledat slikce od barby Smiley

Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2466 : ponedeljek, 03.09.2007 : 21:35:52 »

Oooo, kako bi bla tudi jst tam umes tistih cotončkov!  Cheesy  sem pa vidla, da je "naša" postlca kr zasedena  Grin  smo jo prinesli v zamenjavo za Emmyno postlco in dejansko ful pomaga to, da se nese kr celo postelco s sabo domou z vonjem po mamici in ostalih kužkih, Emmy ni niti eno noč zajokala ko je prišla k nam in je spančkala v postlci..

ppetra poglej maksi in ora so bile julija čisto pobrite, zdej pa imajo že kr nekaj centimetrov dolgo dlako.. sej veš zakaj omenjam..
a jutri bom pa spet v vaših koncih ampak imam občutek da bo slabo slabo vreme, pa ne vem če bi se ustavljala  Huh
Logiran
@barby
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #2467 : torek, 04.09.2007 : 08:05:09 »

Pol bom pa naslednjič kar posteljico sabo nesla.Na to sploh nisem pomislila. A tale modra je bila tvoja Nati80? Kolk veliko posteljico pa naj kupim za začetek...da se ne bo kužika zgubila v njej Smiley?
Aja, s fantom sva izbirala imena...bo verjetno Biba  Smiley.
lep dan, čeprav je deževen...
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2468 : torek, 04.09.2007 : 09:31:08 »

Nam se je danes dan začel zelo slabo... Meni je Bana padla iz naročja in si je poškodovala sprednjo levo nogico  Cry Malo je šepala, zato smo šli na veterino, ko smo prišli tja je bilo pa vse o.k.... No seveda dobro, da ni bilo kaj hujšega in da je vse o.k. Sem se pa tok ustrašla.... groza....
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2469 : torek, 04.09.2007 : 10:39:51 »

Jaz ne vem kakšne mate ve to cotone, moja z balkona skače pa ni nič  Grin (malo se hecam Wink in trkam na les zraven), samo res, takoj je le malo pošepala potem je bilo pa vse vredu ko je mene zagledala, da ne govorim o drugih skakalnih podvigih ko pa sploh ni nikoli pošepala, očitno imama Lotka srečo (še sreča, da je tako).

Dobro da je z Bano vse OK, bogica.
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2470 : torek, 04.09.2007 : 11:40:21 »

Boga Banana Cry...Ja se zgodi tudi če zelo paziš...
Kar se pa Loti tiče pa njenih kaskaderskih podvigov bom pa samo rekla da ima res srečo, ker ko sem jaz vidla tist balkon s katerega je Lotka skakala sem se samo še za glavo prijela... Tongue
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2471 : torek, 04.09.2007 : 11:44:36 »

Tile cotončki so pravi letalci Shocked Važno da je Bano, pa tudi z ostalimi vse v redu  Kiss ... Emmy tudi včasih prime tak živc, ko je v naročju, da bi šla na vse načine dol, da včasih tudi sama pomislim, waw.. kaj če bi mi zdej padla.. ampak to se pač dogaja, ne moremo bit popolni (tudi jst trkam na les)..

Barby tisto postelco sem jst kupila novo, da sem dobila eno dišečo za Emmy v zameno, pa ni bla nič draga, ker je čisto navadna, Gordana pa pravi da ji je prevelika za v pralni stroj...  sram Poglej malo po slikcah, kakšne postelce imamo. Emmy ima sicer srednje velikosti in se še kr zgubi noter, včasih rada "kopa", v tisti "dišeči" k je zdej sicer že oprana pa je en kup igrač in točno ve, kam naj jih gre iskat.. Lepo jih je videt v majhnih postelcah, ker se zvijejo in zakopajo not Smiley ne vem pa kako je ko zrastejo..sicer pa ona ali spi na moji postli ali pa kr na tleh ob postli, tako da ji samo eno dekco pogrnem, da ni ravno na parketu.. Vprašaj Gordano, ali ti jo bo ona dala ali naj jo ti kupiš, pa dej zaenkrat kupit majhno, pol pa s časom boš vidla če bo hotla spat not...
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2472 : torek, 04.09.2007 : 11:52:18 »

A se je kdo že prijavu na CAC Maribor? Imam eno vprašanje, pa ne me kregat, ker sem zadnje čase malo zmedena.. a cotončki spadamo med bišone in sorodne pasme ali med ostale pasme, če gledamo po sodnikih v Mariboru?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2473 : torek, 04.09.2007 : 12:33:31 »

Cotončki spadajo med bišone in sorodne pasme (upam, da bo tako, ker sem se že prijavila).
Morda kdo ve kako sodnik Peer sodi, je vredu?
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2474 : torek, 04.09.2007 : 12:39:59 »

Jaz bom sedaj vsakič, ko jo vzdignem ful pazila... Drugač pa pridno spančka na moji postelji in ji ni nič, mogoče je samo malo bolj umirjena, ker je bil šok (padec nato pa še veterinar).

Logiran
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines