mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 14.06.2024 : 10:09:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: kliker
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: kliker  (Prebrano 83243 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #150 : sobota, 03.07.2004 : 16:30:41 »

 Grin Grin Grin

V dolzino, da ne bo koga kap, da obstajajo podgane, ki so vecje od kerozincev. Grin Grin Grin Grin Wink Polovico dolzine ali celo vec pa itak predstavlja rep. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #151 : sobota, 03.07.2004 : 21:41:36 »

Tole sicer ni o klikanju, ampak se mi ostale teme nekak ne zdijo primerne...: http://www.siol.net/novice/default.asp?site_id=1&page_id=8&article_id=1804070201100865
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #152 : torek, 06.07.2004 : 19:06:59 »

Se en linkec, tokrat do filmckov: http://www.clickersolutions.com/training/videoclips.htm. Lustno ane. Grin

Pa se ena zanimiva stran, ki razlozi operantno in klasicno pogojevanje. http://www.wagntrain.com/OC/
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #153 : torek, 06.07.2004 : 22:43:12 »

Pa se ena novicka:

v kratkem bo izsla zanimiva knjiga avtorice Emme Parson z naslovom CLICK TO CALM: TREATING THE AGGRESSIVE DOG.

Med vsemi pristopi, ki jih omenja, je zanimivo ucenje psa, da se za klik & nagrado dotika s smrckom drugega (zoprnega) psa oziroma da se za klike & nagradice pusti dotikati drugemu psu!

Na tem linku pa najdejo Nanook in somisljeniki  Wink zanimivo in poucno poletno branje: http://www.clickertraining.com/training/advanced_topics/index.htm?loaditem=0504_benpaperabma&itemnumber=13


Lp

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #154 : sreda, 07.07.2004 : 18:45:20 »

Ja, mi po tanajnovejsem spadamo med bojecke-tiste, ki napadejo iz strahu. Za to se najlepse zahvaljujem crni k***i, ki je tako zelo prijazna in tako zelo ubogljiva.  Tongue  Roll Eyes
No, mogoce mi le uspe dopovedat pesjanu, da ga veliki crni kuziji ne bodo pojedli. Zaenkrat kaze kar dobro, ker nama pomaga en zelo prijazen bernc. Kiss
Tale clancic je pa prav upanje-vzbujajoc (dokler spet ne srecamo tiste k***e).
Sicer pa spet malce bolj intenzivno klikava in je kar inovativen (pa se jaz imam vec casa). Kako gre pa kaj ostalim?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #155 : sobota, 24.07.2004 : 10:38:51 »

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=633

Uzivajte.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #156 : petek, 10.09.2004 : 17:37:38 »

Se ena stran o klikanju->http://www.click-l.com/. Namesto liste je zdaj forum, zal zaenkrat se manj aktiven.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #157 : sreda, 06.10.2004 : 10:51:50 »

No tele teme sem se nalašč tako dolgo izogibala zaradi lenobe.
Danes sem se spravila prebrat in sprintat celotno temo in linke.
Sva z Agnes včeraj ugotovile, da si je za tale kliker najbolje kar vzeti dopust Wink
Ok, knjige. Vem, da se jih da naročiti na amazonu, vem pa tudi, da jih ima vsaj nekdo od vas doma. Za kakšno kopijo sem pripravljena tudi kaj plačati, poleg stroškov kopiranja seveda. Bi lepo lepo prosila.
Z malo Bejbko sva se danes zjutraj v pol ure naučli dotika dlani in popolnoma brez pomoči Cheesy He he, nisem vedela, da je tako brihtna punca Tongue
Brin bo verjetno malo trši oreh, ampak poskusit ni greh.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #158 : sreda, 06.10.2004 : 10:58:37 »

Hej, Andi, najbolje, da se midve skupaj spraviva in receva kaksno cez bukle (beri greva v skupno narocanje in branje bukel). Brinkopobalinko in pa njegov pobalinski brat Darkobarko bosta po mojem tudi zastekala sistem klikanja, ni se za bat. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #159 : sreda, 06.10.2004 : 15:20:45 »

No evo, probali še na pobalinu. Ni mu še čisto jasno. Sva delala samo to, da sem ga seznanila s klikerjem pa mu v 10 minutah še ni potegnilo. bejbi je v bistvu po petih klikih. Sej pravim, da je brinčkula bolj počasne sorte Grin
Me pa zanima če lahko delam z obema hkrati? Nanook, tako si mi tale kliker hotla na vsak način približat, zdej pa odgovor prosim Tongue
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #160 : sreda, 06.10.2004 : 19:28:24 »

Pocasi pocasi...se dalec pride. Tudi Brincku bo potegnilo. Se 11 (oz skoraj 12) letnemu krasevcu je. Grin

Z obema hkrati-da obema klikas naenkrat? Ne. Daj najprej z enim delat nekaj casa, potem pa se z drugim.

Pa cel kup clankov imas tudi na mojpes.net, je flufi zrihtala.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #161 : sreda, 06.10.2004 : 20:43:15 »

Jaaa, sem že vse sprintala Cheesy tako, da imam branja in študiranja tehle tekstov za čez vikend. Potem pa knjige...
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #162 : sreda, 06.10.2004 : 21:48:30 »

Zelo ODLIČEN link o klikanju je tudi tale (zadeve preverjeno delujejo  Grin

http://www.clickandtreat.com/Clicker_Training/GG/gg.htm

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #163 : sreda, 06.10.2004 : 22:07:16 »

Hehe Andi, klik, pridnaaaa.  Wink

Ce imas dovolj velik mailbox in potrpljenje, se ti morda splaca vclaniti na Clicker Solutions mailing listo. Je vredno, mas gor res tapravo "starosto klikanja".
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #164 : četrtek, 07.10.2004 : 09:37:04 »

Ej punce, sori ampak tale  Brin je resnično velik bukselj. Mogoče pa jst ne delam pravilno? Se pravi, najprej se ga hotela spoznati s klikerjem. Recimo pes stoji pred mano in gleda v tla. Klik, Brin še vedno gleda v tla. A potem kliknem takoj ko me pogleda? Samo a ni to potem že vaja za pozornost in ne spoznavanje s klikerjem. Mah,...
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: kliker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines