mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 10:28:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Čiščenje pasjih/človeških predmetov SKUPAJ
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiščenje pasjih/človeških predmetov SKUPAJ  (Prebrano 32778 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #60 : torek, 07.12.2010 : 11:35:31 »

Ahahaha, dvomim, da imava istega Smiley Jaz imam Boscha.
Mi je pa že par kolegic pohvalilo pralne stroje od Beko, ki imajo menda neko funkcijo za odstranjevanje živalskih dlak in menda res deluje.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #61 : torek, 07.12.2010 : 11:37:41 »

Hvala Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #62 : torek, 07.12.2010 : 12:10:20 »

Jaz imam sušilca, ki služi tudi kot odstranjevalec dlak.

Jaz si tudi ne predstavljam življenja brez sušilca.
Imam pa Miele in je zakon.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #63 : torek, 07.12.2010 : 12:36:10 »

Naš je od Gorenja, brez nekih dodatnih funkcij, pač pa smo to za nas neprecenljivo funkcijo potem odkrili Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #64 : torek, 07.12.2010 : 13:09:05 »

Uuu, kako poučna tema...
Sam imam preveliko bajto, sušilca pa nikamor za postavit Shocked Angry
Za znort, res.
Pa še vse cunje se mi že itak po parih mesecih uskočijo od ˝pranja˝, da jih dam pa še v sušilec, potem moram pa takoj celo garderobo zamenjat Grin
Pomoje bomo še kar malo kocinasti naokoli hodili Lips Sealed
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #65 : torek, 07.12.2010 : 13:18:42 »

Pa še vse cunje se mi že itak po parih mesecih uskočijo od ˝pranja˝, da jih dam pa še v sušilec, potem moram pa takoj celo garderobo zamenjat Grin

Jaz mečem v sušilni vse živo; res najbolj fine cunje pa itak nesem kar v čistilnico.
Zato je zame zelo pomembna kvaliteta sušilca, rajši dam zanj malo več (itak ga imaš kar nekaj let), kot da te potem glava boli od uničenih cot.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #66 : torek, 07.12.2010 : 14:23:59 »

Sušilec je bil nabavljen skupaj s stanovanjem (=balkon)....  Wink
Perilo in pasje/mačje tekstilije perem ločeno, ker, če bi prala skupaj, bi porabila še kakšen teden, da bi vse dlake pobrala še z naših cunj.
Piskre pomivamo skupaj z našimi: umazano je itak oboje potem, ko se poje....
Z naših krožnikov pa zagotovo ne jedo.....pred obiski  Tongue. Pa še to, če slučajno kaj ostane po jedi.
Hm, sem pa bolj zdrava po mojem predvsem zaradi nesekiranja, saj so bile dlake naš spremljevalec že od malega.  Evil
Sesalec je pač moj prijatelj skoraj vsak dan.... Roll Eyes Cool
Kocka, nasmejala pa si me,...  Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #67 : torek, 07.12.2010 : 14:27:22 »

Aja, tuš kabina je tudi samo ena sama za obe vrsti tega planeta (glijvice uspešno zakisujemo)... Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #68 : torek, 07.12.2010 : 15:29:26 »

Pa še vse cunje se mi že itak po parih mesecih uskočijo od ˝pranja˝, da jih dam pa še v sušilec, potem moram pa takoj celo garderobo zamenjat Grin

Obstajajo sušilci in sušilci. Svakinja ima enega italijana za cca 300€ in mora bit zelo previdna, kaj not suši, ker ji vse skupaj skoči. Iz mojega pa pride vse ven iste mere, kot je šlo not. Tak da, kot pravi king-roy, kolikor gnara, tolk muzike.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #69 : torek, 07.12.2010 : 15:46:19 »

Jaz imam Indesit (pralno-sušilni), ki uspešno pomanjšuje. Notri pa k sreči dajem večinoma le pregrinjala za posteljo in kavče, zadnjič sem posušila bombažni zavesi in sta šli skupaj za četrt metra v dolžino  Shocked Pa še dlak ne pobere dol, baraba (seveda sem šla probat takoj, ko sem kle prebrala, da je fajn za dlake).

Ah, tale stroj bo nekega dne tako letel ven, da bo veselje  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #70 : torek, 07.12.2010 : 16:11:04 »

Mene tudi zanimajo ti pralno-sušilni. Poznam take, ki so jih zabrisal ven po nekaj mesecih, ker ni delala ena ali druga funkcija, in take, ki jih ful pohvalijo.
Eni pač prisegajo na ločena. Me pa zanima, če ima kdo postavitev enega na drugega (npr. sušilca na pralni), ker menda da je to izvedljivo ( velja zlasti za blokovske kopalnice).
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #71 : torek, 07.12.2010 : 16:17:52 »

Postavitev en na drugega je čisto fajn - ima moja kolegica.

Midva imava ločena pralni in sušilni stroj. Sušilec je Brandtov in sem čisto navdušena nad njem Cool Odstrani lepo vse dlake, pa nič ne "zmanjšuje" cunj Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #72 : torek, 07.12.2010 : 16:53:35 »

Kakšna debata  Grin
Mi imamo pa mačka doma, ki misli, da je njegova dolžnost polizati krožnike, kar je prepovedano pri nas, zato še vedno preganjamo hudičke, ki to počno  Angry
Drugače pa hrepenimo po sušilcu, za katerega spljoh ni prostora  Roll Eyes  Uuuu pa ti pralni stvori na M so baje zakon, ampak je cena tudi takšna tko da  Tongue  Definitivno se pa splača imeti posebej pralni in sušilni. Zdaj si pa predstavljajte, da bi imeli mačka in psa v enem telesu, kako bi se funkcije teple med sabo  Shocked  Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #73 : torek, 07.12.2010 : 17:08:11 »

Pralno-sušilni stroji so preverjeno za en dr.....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #74 : torek, 07.12.2010 : 17:25:38 »

Pri nas je susilec ze mnogo let in ves cas uspesno sluzi svojemu namenu - odstranjevanju dlak. Pri psih, ki imajo kratke in ostre dlake (bokser, nemska doga ...) je to kar problem, ker se zapicijo na najbolj nemogoca mesta. Take je treba vseeno pobrat iz pletenin, ker jih niti najboljsi susilci ne zvlecejo ven.

Sicer pa delujeta (locena) Gorenjeva pralni stroj in susilec povsem v stilu velikih (beri dragih tujih) bratov, staneta pa cca. 400-500 eur vsak. Susilec je model D60.35, pralni stroj pa nima kaksne oznake, temvec samo "simplicity 6 kg in 1400 obratov". Cote pridejo ven enako velike, kot gredo not Grin. Stoji pa susilec fino na pralnem stroju.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Čiščenje pasjih/človeških predmetov SKUPAJ
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines