mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:55:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Psi kot orodje za doseganje uspehov
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi kot orodje za doseganje uspehov  (Prebrano 23875 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #75 : petek, 24.02.2006 : 23:10:47 »

damayanti: tvoj vzreditelj ki je za psa svoje pasme vzel naročilo ki je kazalo na bebavost kupca....on je lolek, ker je italjanu podlegel zarad evrov.

Meni so prvič psa prišli kupit, jim ga dal nisem. KEr so razumeli da sem jim dobro hotel, imajo leto kasneje mojo psico. Ker sem dobro psu hotel predvsem, in seveda tud psici. Vsakemu svoje (ups zdaj pa za Suum Quique psarno delam reklamo....)
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #76 : petek, 24.02.2006 : 23:14:31 »

No, medtem, ko nekatera orodja ogrevajo postelje, so se moja orodja lotila računalnika.  Znajo ga vključiti, ko  tega ni treba in kar je še huje, znajo ga tudi izključiti, ko je tega najmanj treba. Vse visoko doneče in modre besede, ki sem jih ure in ure skrbno sestavljal,  da ne bi izpadel neuk, neveden, bedast, ti grejo z enim pritiskom tace v maloro.
Zdaj se dogovarjamo glede operacijskega sistema. Stara dva sta za Windows, Dom in Del boy kot pripadnika mlajše in bolj odprte generacije pa zagovarjata linux.  Problem so le tipkovnice, ki imajo po mnenju mojih "orodij" za njihove šape malce premajhne tipke.
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #77 : petek, 24.02.2006 : 23:15:49 »

Vsakemu svoje (ups zdaj pa za Suum Quique psarno delam reklamo....)

Nič hudega, ima plačan velik paket
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #78 : petek, 24.02.2006 : 23:18:22 »

Če bi imel kaj manjšega (buldoga), ti do vrha mize z računalnikom niti ne bi prišel. Zato pa se ukvarja z aktivnim nižanjem mize, da bo nekoč lahko prišla do računalnika.
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #79 : petek, 24.02.2006 : 23:21:34 »

ja, verjetno je res treba delat sistematično in na dolgi rok. tega pa hiperaktivci nismo sposobni. Predlolgo traja.
Logiran
Klaus
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.036


« Odgovor #80 : petek, 24.02.2006 : 23:27:34 »

Alti,kljub popravku,ga se nekaj casa verjetno ne bos imel!Bo treba sparat in vsak skart porabit.
Kaksna vojna zvezd,ogreta postelja!Na sprehod tako kot jaz in moja speca lenoba poleg mene.Med tem ko jaz srfam je po zvoku sodec sanjal nekaj lepega...
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #81 : petek, 24.02.2006 : 23:29:00 »

Vsakemu svoje (ups zdaj pa za Suum Quique psarno delam reklamo....)
Niè hudega, ima plaèan velik paket
ja, ...ma smo konkurenca, no!
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #82 : petek, 24.02.2006 : 23:38:49 »

Alti,kljub popravku,ga se nekaj casa verjetno ne bos imel!Bo treba sparat in vsak skart porabit.

danes, ko vem več bi lahko rekel: ker nimam denarja za kupit plemenjaka....bom vrgel puško v koruzo. danes se ga ne vzredi več, ampak ti ga frend naredi al pa ga kupiš od sodnika ki sodi svetovno specijalko.
To je pa leto 2000-...postajamo amerika. Izgled in denar šteje.
Logiran
Klaus
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.036


« Odgovor #83 : sobota, 25.02.2006 : 00:06:06 »

Ja,ja samo ne smes pozabiti,da za ob primera rabis evre.Edino puska bi bila lahko zastonj,ce jo imas,seveda.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #84 : sobota, 25.02.2006 : 08:07:32 »

damayanti: tvoj vzreditelj ki je za psa svoje pasme vzel naročilo ki je kazalo na bebavost kupca....on je lolek, ker je italjanu podlegel zarad evrov.

Meni so prvič psa prišli kupit, jim ga dal nisem. KEr so razumeli da sem jim dobro hotel, imajo leto kasneje mojo psico. Ker sem dobro psu hotel predvsem, in seveda tud psici. Vsakemu svoje (ups zdaj pa za Suum Quique psarno delam reklamo....)

Seveda  je podlegel.  Pa  še marsikakšen pred njim že  in  za njim bo tudi Tongue
Vidiš  to je pa to.  Glede tega sem se  pizdila v tisti temi  " cena psov".
Te  pasme psi se pri nas  prodajajo( mladiči  )  po  cca 400 eur.  To  pa  zaradi  trga Angry.
Italjan je  pa  pokazal  800  eur  in rekel  , da  hoče  imet pa  še delno  izšolanega  psa  z  opravljenim  PNZ.  In ga je dobil.

Klaus:A  ob pol  polnoči  imate  pri vas  sprehode Shocked Grin....  pismo  to  pa nisem vedela  , da  je pasma  že  tolk napredovala  , da ima  night-vision Grin Grin Wink
Mi še vedno podnevi  okrog  lazimo sram.... Grin

Klovn:  da ne boš  mislil......  tvoji  samo  pc  ugašajo....  moji so pa  na  umazano perilo  specializirani Grin.....  imata  žensko  vodnico, pa  sta se  očitno  bolj na gospodinjska  posla  verzirala Cheesy
Sedaj  moram  samo še  naštudirat , da ga  bosta  znala  ločit- na  barvasto  in belo  in  v  pralni stroj znosit Smiley... pa bo  mision complete Cool
Logiran
Klaus
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.036


« Odgovor #85 : sobota, 25.02.2006 : 21:33:05 »

Ko pa je taksen mir in naju nihce ne moti,vse je najino!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Psi kot orodje za doseganje uspehov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines