mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:40:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 510469 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
janka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #240 : ponedeljek, 18.06.2007 : 10:08:21 »

bomo nekaj malega primaknili,ker vem da jehrana kar stošek mi damo nekje 150 eurov na mesec za naše živali.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #241 : ponedeljek, 18.06.2007 : 10:52:30 »

Hm, jaz imam pa eno vprašanje... Doma imam dva mala terierja in ravno večraj sem malo delala čistko in našla nekaj stvari, ki sta jih moja dva prerasla. Zakaj sploh to pišem? Ker imam nekaj ovratnic in povodcev in puloverčkov, ki bi jih rada podarila zavetišču Horjul ampak me zanima če pri vas to pride v poštev, ker so zadeve res micene. Uporabljala sem jih, ko sta bila mladica, stara od 2-6 mesecev in nista tehtala več kot 1 kg, torej si lahko predstavljate za kako majne zadeve gre. Ena ovratnica je celo malo skrajšana, ena mislim da je v bistvu za muce, ostale pa so pasje za najmanjše mladičke. Povodci so sicer za mladiče ampak so nekje normalne dolžine (jih ne rabimo več, ker imamo flexi), puloverčki pa so res miceni, za kakšnega prehlajenega pasjega ali mačjega mladička malo ogret bi mogoče šlo. Imam tudi dve kilske vreče briketov za mladiče majnih pasem (Nutro choice, Science plan), ki jih moja dva ne marata, vam bi pa prav prišli in nekaj igračk.

Problem je le ta, da nikakor nimam možnosti stvari osebno prinesti k vam in bil vesela, če bi jih lahko katera spotoma pobrala ko bo na poti tja. Sem iz centra Ljubljane.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #242 : ponedeljek, 18.06.2007 : 10:59:14 »

Sasenka, jaz sem ta teden v LJ v centru vsaj enkrat, pa imam namen v zelo bliznji prihodnosti mal v Horjul zavit, tako da lahko jaz poberem. Moj mail: andreja.zupanc@gmail.com .
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #243 : ponedeljek, 18.06.2007 : 11:01:07 »

Sasenka, Smetka bo že povedala kaj od naštetega bi ji lahko prišlo prav, drugače je pa mogoče najboljša rešitev da ponudiš omenjene stvari na licitacijo, izkupiček iz tega bo pa prišel še kako prav v Horjulu Smiley Mogoče se pa le najde nekaj kupcev!

Lep pozdrav!
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #244 : ponedeljek, 18.06.2007 : 11:08:56 »

Ja, tudi na licitacijo sem že pomislila. Bom prvo počakala, da Smetka pove kaj bi lahko uporabila potem bom pa zelo hvaležna dog_loverki, če bo lahko pobrala zadeve (hvala, se ti javim na mail) kar ostane bom dala pa na licitacijo.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #245 : petek, 22.06.2007 : 10:44:54 »

Hm, Smetki je umrl računalnik kot berem. Jaz sem malo razmišljala in sem se odločila nekako takole: Tiste male ovratničke in mini povodci Smetki najbrž ne bi kaj prida nucali (saj kolikor jaz spremljam Horjulske pikice) in jih bom dala na licitacijo.  Nucalo bi ji najbrž nekaj povodcev, igrače in briketi. Danes odhajam iz Lj. in se vračam v ponedeljek, potem pa sem doma do sobote 29.6. in bi lepo prosila, če ima katera čas da v centru Lj. naslednji teden pobere vrečko (dog-lover, če boš kaj hodila okoli me prosim kontaktiraj).

Ovratničke pa bom dala na licitacijo ko se vrnem z dopusta (konec julija) drugače se bomo samo lovili in menili ker sem malo v stiski s časom pa še odsotna bom kar nekaj časa  pa da ne boste potem mislili, da sem pobegnila.

Upam, da je tako uredu.

Aja, edino glede puloverčkov ne vem, če bi Smetki kaj prav prisli pri mladičkih?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #246 : petek, 22.06.2007 : 13:00:57 »

Sasenka,

če želiš lahko zadeve za Horjul  tudi danes odpelješ v Gali&Nika trgovino v Savskem naselju (če se Dani seveda strinja) in bodo jutri že pri Smetki Smiley

Lp, Maja
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #247 : petek, 22.06.2007 : 14:14:06 »

Saj se kmalu selim tja v bližino in bom čisto blizu tako, da ne bo problema. Ampak sem že napisala, da sem res v stiski s časom, danes odhajam pa  moram še pesjane zrihtat pa ven peljat  pa spakirat pa kup enih opravkov imam še pa delavci v stanovanju se ne držijo rokov pa....oohh...Mogoče bi mi uspelo prinesti naslednji teden v petek, nič prej pa še to ni sigurno, ker v petek ponoči spet odhajam. Če bi katera naslednji teden torek, sreda ali četrtek lahko  skočila v strogi center na Miklošičevo ali bližnjo okolico  kadarkoli do 15h iskat stvari se priporočam, drugače pa se bom jaz potrudila prinesti v petek v Gali&Nika. Če bi kateri uspelo naj mi prej javi, da bom imela stvari s seboj.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #248 : petek, 22.06.2007 : 14:52:21 »

Sasenka, drug teden sem jaz ziher vsaj 1x v LJ, se bom jaz oglasila do tebe. Na mail mi pa svojo cifro javi, da te bom lahko poklicala.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #249 : četrtek, 19.07.2007 : 14:21:17 »

Bi vam prav prišel kakšen kovter? Enega imam odveč.  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #250 : ponedeljek, 23.07.2007 : 10:28:07 »

En lep dober dan vsem Smiley

Oglašam se z par ugotovitvami in da kar začnem: če sem pravilno preštela, se po moji kalkulaciji trenutno v zavetišču Horjul nahaja cca 12 pasjih mladičev. Veliko. In vsi vemo, da so slednji velik zalogaj - predvsem finančni. In seveda pojejo ogromno hrane. Katere hrane je najbrž jasno vsem - Royal Canin, Nutro itd.

Moj sledeči predlog je, da Zavetišču Horjul priskočimo na pomoč in spravimo skupaj nekaj žakljov hrane za male pasje termite. Kaj pravite? Smiley Bo šlo? Sem prepričana, da nam bo uspelo.

Torej tisti, ki bi želel odstopiti kakšno vrečo Royala oz. Nutroja za male horjulske žverce, lahko do srede zadeve dostavi na Trebinjsko 1, naselje BS-3 (za bežigradom), Ljubljana. Dobrodošle so tudi kakšne druge zadeve. V sredo bo kakopak vse skupaj dostavljeno v Zavetišče Horjul.

Lp vsem, Maja (040/466-876)
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #251 : ponedeljek, 23.07.2007 : 10:31:08 »

A Pro Plan tudi pride v poštev?
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #252 : ponedeljek, 23.07.2007 : 10:35:27 »

Seveda, Pmaxi. Pro plan je dobra hrana. Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #253 : ponedeljek, 23.07.2007 : 10:41:40 »

Tako je Smiley

Lp, Maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #254 : ponedeljek, 23.07.2007 : 11:31:30 »

Kakšen žakelj lahko sfuram tudi jaz - predvidoma jutri proti večeru.

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines