mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:22:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 508942 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #90 : četrtek, 05.10.2006 : 06:59:24 »

a pa si za oba oglasa dala isto številko?
jaz sem zadnjič tudi hotela še Belo dat potem niso dal pa nobenga.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #91 : četrtek, 05.10.2006 : 08:28:43 »

Ja, za oba isto številko... pa me ni še nobeden poklical, kar je čudno.  Huh A misliš da ne bodo dali?  Undecided
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #92 : četrtek, 05.10.2006 : 14:00:46 »

Mene zadnjič nisoi,pa sem jih jaz klicala pa so rekli,da lahko daš le en oglas.Pa pisati moraš pravopisno-začetnice,pike,vejice...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #93 : četrtek, 05.10.2006 : 16:06:45 »

Donči je notri sem videla na netu,za druge pa nevem mislim,da tudi mojih ni Undecided
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #94 : četrtek, 05.10.2006 : 16:11:58 »

Hm, čudno... dajva počakat na ponedeljek, na pisno izdajo.
Potem bova pa videli, a prav?
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #95 : četrtek, 05.10.2006 : 16:24:05 »

Aha, sem šla gledat na salomon.si in našla oglas za Dončija... me je skoraj kap!  Shocked
Pod njegovo sliko namreč piše:
Opis
mucek, domači, krasen, testiran, kastriran, cepljen in prijazen, po imenu Donči, podarim v nov dom, v stanovanje, star malo manj kot leto in pol.


Jaz pa sem včeraj oddala oglas (zanalašč sem si naredila kopijo):

domača mačka, Krasen, testiran, kastriran, cepljen in prijazen mačkon Donči išče nov dom. Oddaja se za v stanovanje. Star malo manj kot leto in pol.
Ponudbe na    Tel.:051*30-44-35, Polona; polona@dzzz-lj.si


Hm, halo, kar spreminjajo vsebino oglasa kakor se jim zljubi?  Huh  Nikjer nisem napisala da se muc podarja. Kot vem je treba v azilu nekaj malega plačati ob prevzemu živali, zato NISEM napisala da se podarja (tej besedi sem se zanalašč izognila).
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #96 : četrtek, 05.10.2006 : 16:31:53 »

ja to spremenijo zgleda,da imajo dovoljenje.saj pravzaprav se podari tisto nekaj jurčkov pa itak ni nič v primerjavi z oskrbo,kastriranjem,...

številko moraš pa vedno dati svojo saj potem morebitnim posvojiteljem daš pravo.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #97 : četrtek, 05.10.2006 : 17:08:08 »

Že, že... meni je to jasno, tebi tudi... ampak saj veš da se bo ziher našel nekdo, ki se bo potem bunil na ves glas: "piše da ga podarite, a zdaj moram pa plačat?"  Huh
Normalno da tak človek sploh ni primeren za posvojitev živali, ampak lahko pa naokrog širi govorice, da Horjul zavaja ljudi... al kaj jaz vem kaj. Mogoče sem malo preveč pesimistična, ampak jaz se raje izogibam morebitnim konfliktnim situacijam oz. nesporazumom... in me res jezi ko ti takole spremenijo oglas.  Angry

Glede številk: pod kontaktne podatke sem dala Polonino številko in njen mail naslov, pod podatke o naročniku oglasa pa svoje podatke (morali bi me poklicati in preveriti oglas, a tega niso storili).

Zanimivo je tudi to, da so oddali le 1 oglas in da je to oglas z Dončijem, čeprav sem najprej oddala za Harija...  Huh Kdo bi jih razumel...  Tongue No, samo da je Donči v oglasu.  Smiley Mogoče bo pa tako našel novega lastnika.  Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #98 : četrtek, 05.10.2006 : 17:12:26 »

Upajmo,da bo našel nov dom.Bom jaz probala še enkrat dat oglas.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #99 : petek, 06.10.2006 : 07:15:54 »

Smetka - kaj je najboljše za donirat fizični osebi?

Nakazat denar, prinesti denar, kupiti kako stvar?
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #100 : petek, 06.10.2006 : 09:40:37 »

Mislm da ste že neki časa nazaj napisal, da bi rabli bojlerje za vodo ogrevat. A to še rabite, koliko in kakšne (manjše/večje, sklepam da na štrom)?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #101 : petek, 06.10.2006 : 11:37:09 »

Kaalen
Slučajno vem za bojler kakšnega rabijo, sm z delavci govorila o tem.
50 litrski na el. (za silo pa tudi 8o l)
pa 4 pipe za umivalnik, pa 1 za tuš

Jst mam 1 za tuš in 1 za umivalnik armal še doma, ostalo pa se še rabi,
ampak naj Smetka pove točno, da ne bom jst neki bl po svoje .
lp Mojca
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #102 : petek, 06.10.2006 : 12:17:55 »

aja... a samo en bojler. Sem mislila da rabijo po en bojler za vsak pesjak. Bom skušala zrihtat, samo malo bo za počakat, sporočim v roku 14 dni kaj bo, medtem pa ni treba kupovat. Samo povejte zdaj, če bi blo boljše več bojlerjev (ne bit skromni, povejte realno koliko jih rabite)?

Pip pa ne morem zrihtat, samo povem lahko da ne ravno najbolj cenenih kupovat, ker se lahko zelo hitro ******* (1 leto), sploh če so za "industrijsko" rabo (pranje posod in podobno, kjer jo hitro malo rukneš) in ne samo za nežno pranje rokic. Lahko pa priporočam enega dobrega vodovodarja, če ga rabite.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #103 : petek, 06.10.2006 : 12:32:24 »

Kaalen
Naj Smetka pove, kot sem že napisala. Jst sem samo tolk, kolikor sem vedla, še to ne vem, če ji bo všeč  Cheesy
Je pa v novih boksih tako pripravljeno (za 1 bojler) to sem pa sama vidla.
Malo potrpljenja, pa naj ti res Polona pove, kaj rabi, da ne bomo kregani  Grin
Je pa lepo, da skrbiš, da bo vse čim prej na red, ker bi že mogl bit zdavnej fertik. Zima se prehitro bliža.
lp Mojca
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #104 : petek, 06.10.2006 : 12:34:27 »

Mojca, maš prav  Smiley. Rabimo en bojler. Pa še vse tisto, kar je tam na tistem spisku, pa enega normalnega izvajalca.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines