mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:26:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 508064 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 03.07.2006 : 21:11:48 »

Evo, še fotka. Dobili smo 36 posod, prav takšnih, kakršne rabimo. Dobre so za pranje. Pa hrano tudi, seveda. Hvala še enkrat  Smiley.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/cXnliEa9bi5JelaB.jpg
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #16 : torek, 04.07.2006 : 07:42:40 »

Smetka ni kaj SmileySmiley, bomo še kaj dostavili, če bo treba.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : petek, 28.07.2006 : 19:12:23 »

Ta mesec smo porabii kar nekaj čudežne tekočine proti klopom in ostalim nadlogam. Če ima kdo slučajno kadarkoli odveč kakšno ampulo Expota, Strongholda, Advantixa, Frontlina, se spomnite na naše pse in mačke.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #18 : petek, 28.07.2006 : 20:10:39 »

Nekaj tega pa imamo. Advantix sem kupila, pa ga moja pesjanka slabo prenaša. Imam pa tudi Zyzek plus sprej, če ti pomaga. Kdo ki je prebolel norice (zdaj jih imava namreč Tomaž in jaz), gre jutri v Horjul in bi se sproti ustavil pri meni?
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : petek, 04.08.2006 : 22:41:32 »

SONCEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  Cheesy Cool Cheesy

Lp vsem.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #20 : sobota, 05.08.2006 : 08:47:32 »

Aja, ti bi zdaj rada, da ti mal sonca zrihtamo?? Cheesy Grin ...Evo, že letim v sončno štacuno! Wink

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sobota, 05.08.2006 : 10:16:22 »

Aja, ti bi zdaj rada, da ti mal sonca zrihtamo?? Cheesy Grin

Saj sem skromna, ne?!
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : sobota, 05.08.2006 : 13:29:23 »

Mi mamo pa sončka Tongue Wink. Dobra štacuna, hehe

ma kaki dobra štacuna -  dober NABAVNI!! Cheesy Cheesy

lp, k
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 10.08.2006 : 22:33:56 »

Za jutri:
eno starejšo psičko bom ujela, sicer ne bo lahko, ampak sem zihr, da jo bom. Se bo bolj jezila, kot bežala. Drugi bo težje ulovljiv, pa še jezen...in ne vem, koliko časa ga bom lovila, če mi bo sploh uspelo v enem poskusu. Ena pot po mačko je še v Postojno, pa jo bo treba tudi ujet, drugi dve destinaciji sta Škofja Loka in Verd. Spotoma je še Logatec, ampak to je res spotoma...hočem povedat, da bom precej odsotna, pa bi bilo fajn, če ima kdo čas za sprehajanje. Kadarkoli jutri bo prav prišlo.
Deke, rjuhe, brisače...zaenkrat jih imamo precej, ampak je to reč, ki jo tudi precej rabimo, tako da je v bistvu dobrodošla kadarkoli. Res vedno rabimo Stronghold, Frontine, Advantix, Expot...karkoli za preganjanje bolh in ostalih takšnih nezaželenih prebivalcev...pa Pratel, Zantel in podobo. Pa hrano in razne žvake za njihove gobčke, da bodo tu in tam kdaj celo tiho. Morda bi celo razne bloodhounde lažje prenašali potem  Smiley. Pa plenične podloge vedno pridejo prav, pa kakšna Gimpetova piksna mleka za pse in mačke mora biti vedno na zalogi.
Nabavno bomo pa jutri še enkrat po sonce poslali, pa da vidimo  Smiley, kaj bo uredila.


Logiran

smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #24 : petek, 11.08.2006 : 08:59:20 »

 Wink Nabavna za sonce očitno štrajka. Smetuljčica- več bo treba plačat Cheesy
Mislim, da se jo da plačat tudi z živo težo- kakšen kuža ali dva ( saj ni vse v denarju Tongue)
Dober ulov in sonce želim
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #25 : petek, 11.08.2006 : 09:08:55 »

Tale z živo težo mi je pa ful ušeč  Grin Grin
Takoj bo najbrž pristala, samo, da bi imela roke med črnimi wwaallter..kocinami, pa bi vidla sonce, pa tudi če bi ful, ful padal a ne ?? nabavna ??
(pa brez zamere-se mi že mau kisa- mogoče tud od vremena-al pa kej druzga-pojma nimam! Cheesy Shocked Shocked
včasih tko pride - je rekla moja stara mama.
LP - NAJ VAM VSEM LJUBITELJEM VSEH ŽVAUK SIJE SONCE  Smiley Smiley :
Mojca z Lizo
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #26 : nedelja, 13.08.2006 : 22:07:04 »

1. Deke, rjuhe, brisače...zaenkrat jih imamo precej, ampak je to reč, ki jo tudi precej rabimo, tako da je v bistvu dobrodošla kadarkoli.
2. Res vedno rabimo Stronghold, Frontine, Advantix, Expot...karkoli za preganjanje bolh in ostalih takšnih nezaželenih prebivalcev...
3. Pratel, Zantel in podobo.
4. hrano in
razne žvake za njihove gobčke, da bodo tu in tam kdaj celo tiho.
6. plenične podloge vedno pridejo prav,
7. kakšna Gimpetova piksna mleka za pse in mačke mora biti vedno na zalogi.


Malo sem priredila Smetkin seznam iz enega od njenih prejšnjih postov, zato, da so potrebe bolj pregledne, saj mislim, da se lahko še bolj zorganiziramo in sicer pri transportu zbranega materiala.

Jaz grem namreč vsaj 2krat tedensko v tole "od pekla do raja" zavetiščece pr' Polon' in imam običajno vsaj pol prazen avto. Torej, tisti, ki bosta imeli kaj od naštetega, pa ne boste imeli prevoza, časa ali pa zaradi kateregakoli drugega razloga ne boste mogli sami izvršiti prevoza, me prosim kontaktirajte na:

- mail ; herkul@siol.net
- preko zasebnih sporočil
- gsm : 041 409 840 (če dlje časa ne vrnem klica, mi prosim pošljite sms)

da se dogovorimo za prevzem zbranega materiala. Žal seveda pride v poštev le Ljubljana z bližnjo okolico in pa seveda kjerkoli na poti do Horjula. Ostali pa verjetno lahko najdete tudi kak prevoz do Ljubljane, kjer robo prevzamem jaz in poskrbim, da pride do Horjula. Nekaj takega zdaj pletemo Žana, Sanny in jaz v temi Zavetišče Horjul. Cool  Tukaj zelo pride do izraza znani spodbudni rek:

"Kjer je volja, je tudi pot!"

Hvala vam!

lp, Katarina
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #27 : ponedeljek, 14.08.2006 : 10:43:01 »

Jaz imam kar nekaj teh stvari ki jih potrebujete, takoj pošljem!  Wink
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #28 : ponedeljek, 21.08.2006 : 14:44:37 »

Zadnjič sem napisala, da sem v Trgovini Zootic City Center Celje oddala plakata in šparovček - no, danes sem se oglasla tam in na žalost so mi trgovke vrnile šparovček, češ, da ga poslovodja ne pusti. So mi pa omenile, da bi morda bilo bolje, če bi nastavili kakšno košarico kamor bi ljudje darovali kakšen izdelek, ki ba ga (seveda) kupili pri njih. No, pravzaprav moja logika, že tudi enkrat omenjena v teh forumih. AMPAK, da si same tega ne upajo naredit in naj se obrnemo na Alfapet d.o.o., Letališka 29, 1000 Ljubljana. No, sama tega ne morem naredit, ker si pač ne upam nastopit v imenu Zavetišča ( žig, podpis,....) bi pa bilo fajn poslat eno v srce segajočo prošnjo, ker sem videla, da imajo poslovalnice v vseh večjih velecentrih v Slo., tako, da, če bi ratalo, bi bilo res krasno. Seveda, če že niso sponzorji s čim drugim.

lp,
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #29 : sreda, 30.08.2006 : 21:53:13 »

Danes sem v trg. Tačka v Domžalah , prejela prispevek za Horjulčke od ge. Milene(prodajalke)1000 SIT in še od neke gospe, ki je bila takrat v trgovini 1500 SIT. Prispevek sem nakazala na račun zavetišča Horjul.  Cheesy

V trgovini sem pustila kupček ta novih letakov, star plakat zamenjala z novim in dodala še plakat o sterilizaciji /kastraciji.

Naj še omenim da obe gospe pomagata zavženim živalcam. Ga. Milena v Kamniku pomaga zavrženim mucam, druga gospa pa v Domžalah hrani zunaj živeče muce in seveda obe imasta kar nekaj svojih kosmatinčkov.

LP, Mojca
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines