mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:56:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 508972 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #135 : ponedeljek, 06.11.2006 : 10:52:07 »

Imam naslednji predlog. Ker se bliža zima in ker si vsi želimo, da je živalim toplo (ne samo pri srcu) predlagam, da tisti, ki pišete prošnje za takšno ali drugačno pomoč zavetišču Horjul pripravite še eno prošnjo (jaz jin nimam več na zalogi) in jo naslovite Generalštabu Slovenske vojske, Vojkova 55, 1000 Ljubljana - sektor za opremljanje, z vsebino, ki bi se nanašala na brezplačno pomoč v obliki (za vojsko) odpisanih deken, brisač, rjuh....
Smetka, kaj meniš ti?
Prošnjo - naj bo podpisana - lahko Katarina ali pa Ora pošlje tudi na moj naslov, pa bom jaz poskrbela, da pride v prave roke.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #136 : ponedeljek, 06.11.2006 : 10:59:25 »

Kul. Lahko pa vojska prispeva tudi po enega fanta za vsak pesjak  Smiley, da bo pesjanom res toplo, ne samo pri srcu  Grin.
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #137 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:02:17 »

Smetka, da niso ti fantje slučajno zate a  Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #138 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:02:50 »

Drobtinca, kaj maš ti dobre ideje!  Kiss
Smeti, a ti bi pa takole urejala Horjulštajn, a, a...? Undecided
Ampak muce bi jim pa v zahvalo lahko šenkala, da bi jim varovale skladišča hrane. Cheesy
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #139 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:06:05 »

Hojla Smetka, zdaj si pa že mal izbirčna. Kje pa je enakopravnost? V naši vojski smo tudi dekleta že kar nekaj čez 20 procentov.
However, čakam prošnjo, lahko pa naredim osnutek tudi jaz, Katarina ali Ora naj ga opremita s slikami, ti podpišeš in poštempljaš, dečkote pa uporabimo za to, da bo cesta do tebe sposobna sprejeti en velik kamion naložen z izolacijskim materialom.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #140 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:13:23 »

z vsebino, ki bi se nanašala na brezplačno pomoč v obliki ... odpisanih deken, brisač, rjuh....
Iste prošnje bi se lahko poslale tudi na naslov bolnic - zdr. domov, saj je tam poraba takšnih prav tako ogromna. Wink
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #141 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:19:19 »

Skogkatt z lepim psom, popolnoma se strinjam s teboj. Upam le, da Smetka zdaj ne bo zahtevala še kakšnih lepih medicinskih bratov za povrh  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

A napišem osnutek prošnje dokler še imam čas (beri, dokler se moj sine ne vrne iz šole in moram forgetati PC  Cool  Cool
In če ste za (cenzuriranje je dovoljeno), Undecided  Undecided naj osnutek pošljem, a h Katarini?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #142 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:46:25 »

Že pišem prošnjo, pa mi je ušlo z moje glave (čeprav jo krasi tako lepa frizura - malo reklame - stilist doglover), kako se po slovensko reče dekni, kocu....
Na pomoč!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #143 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:49:24 »

Ja deka, ne.
Dokler ne ponujaš oz. Smetka ne zahteva zdravnikov (  Angry ), bom jaz tiho.  Grin
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #144 : ponedeljek, 06.11.2006 : 11:50:16 »

odeja ali presita odeja...
LP od zelo skustrane buce Cheesy
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #145 : ponedeljek, 06.11.2006 : 12:32:09 »

Drobtinica ciao
A nisi ti enkrat ene palete omenjala ?
Mogoče bi pa pred zimo prišle prav za pesjake  Wink
Naj ti še to Smetka pove, ko že štrikate okol vojaških kocov  Grin
Bravo, naj kar vojska takoj nabavi nove in stare prepusti pesjanom  Grin
lp Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #146 : ponedeljek, 06.11.2006 : 12:39:08 »

Palete so še vedno v modi. Moram pa napisat da gre za palete, tiste malo bolj široke, na katerih s pomočjo viličarja prevažamo LP (ni lep pozdrav), cement, gradbeni material.... Naj Smetka pove, ali niso slučajno nevarne za kakšno pasjo tačko.
Glede konjskih kocov in brisač pa naslednje. Tega materiala je bilo na tone, dobesedno na tone, ko se je SV preoblikovala v profesionalno. Posledično tudi ni več regrutov, ki bi Smetki pomagali ohranjati toplino v pesjakih.

LP (tokrat lep pozdrav)
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #147 : ponedeljek, 06.11.2006 : 12:52:55 »

Drobtinica
Ja vem, kakšne so palete za LP, ali pa karkoli drugega...bi se lahko še vmes dalo deske, da ni nič "lufta" (beri nevarnega) za pasje tace, ane ?  Wink
Kar se pa vojaških novinčkov tiče, je pa še boljše, da so že uni ta izkušeni  Grin za čuvanje  Cheesy samo ne vem kdo bi potem koga čuval  Cheesy
LP (tudi lep pozdrav) Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #148 : ponedeljek, 06.11.2006 : 13:05:04 »

Si me prepričala v prvem delu, torej, popoldan skočim k sosedom vprašat koliko palet lahko pogrešajo. Potem ostane edino vprašanje prevoza. Jaz grem v sredini novembra sicer v LJ (Liza_asta to itak veš) ampak v Twinga bo šla kvečjemu le polovica ene palete (na žalost ima sine na zadnji polici tako namontirane zvočnike, da ne more uporabljati celotnega prtljažnika).
Kar se pa drugega dela tiče, pa naslednje. Ja izkušeni že, ampak ...
Prošnjo za pomoč Slovenski vojski sem napisala, zdaj mi samo povejte, kam jo poslati, da se še stilsko oblikuje in podpiše
Pa ne poleg dajat slik z Brčico na kavču, v globoko dremajočem in smrčujočem stanju, ker potem nas nihče ne bo jemal resno. Bo še kdo rekel, da življenje psov in mačk v Horjulu ni primerljivo s težavami in tegobami sodobnega slovenskega vojaka.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #149 : ponedeljek, 06.11.2006 : 13:11:29 »

Mogoče bi jaz prispevala sliko mene v skrivljenem položaju, s pripisom: Kaj naredi mraz, če nimaš topline ob sebi.  Grin Smetka, prosim briši!!
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines