mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:09:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...  (Prebrano 37488 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #165 : sreda, 20.09.2006 : 21:23:38 »

sem opazila zelo tesne stike. Sicer je pa moja Živa rekla, da ta pogled daje izrazu horjulski boji nov pomen  Grin  Grin   Wink
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #166 : sreda, 20.09.2006 : 22:01:48 »

Tu in tam pač moraš koga pobliže spoznati  Tongue Grin.
Pa še jajčk nimajo, vsaj videti jih ni  Tongue Huh Cheesy.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #167 : sreda, 20.09.2006 : 22:05:10 »

Smetka, tisto roza, ki šiba čez ekran pod rdečim, se pa ne vidi, ali to namerno? Al sem pa jaz spet čorava.  Grin
l.p., JanaD.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #168 : sreda, 20.09.2006 : 22:07:50 »

Jasno, da jih nimajo, če pa ti tok dobr cilaš.  Roll Eyes Jana hvala, sem skoraj spregledala  Grin  Grin
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #169 : sreda, 20.09.2006 : 22:10:19 »

A si malo pobliže gledala v ekran kot običajno, hehe... Grin Grin
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #170 : sreda, 20.09.2006 : 22:12:32 »

Tooolk bliz, da se je še Bobi vznemiru, če veš, kaj to pomen.  Grin  Grin  Wink
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #171 : sreda, 20.09.2006 : 22:14:51 »

Mhm. Še dobro, da ni bil prisoten ob tesnih stikih. Takrat bi pa res šlape znucala  Grin Tongue.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #172 : sreda, 20.09.2006 : 22:18:56 »

  Grin  Grin  Grin
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #173 : četrtek, 21.09.2006 : 11:13:13 »

Oki, Polona. Pričakuj nekaj prilivov.  Wink

Sem namreč poslala ''zloben'' mail celi naši firmi, da zbiramo prispevke za Horjulčane Tongue

Zakaj ''zloben''? Ker sem napisala, da tisti, ki nimajo srca in jim je vseeno niso dolžni prispevati  Grin
Pri nas v firmi je dober sloves namreč zelo pomemben  Wink

 Grin
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #174 : četrtek, 21.09.2006 : 13:40:25 »

Šla en điro po firmi.

Prispevkov je veliko!!
Popoldne seštejem koliko točno. Čakam še na direktorja.

Me zanima, če se bo izprsil Wink
Skratka, presrečna sem ker smo nabrali kar nekaj.  Cheesy Cheesy Cheesy In kar ponosna sem na nekatere sodelavce, ki so brez problema stisnili jurja...  Shocked   Smiley  Kiss
Logiran
prstica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #175 : četrtek, 21.09.2006 : 13:42:00 »

To pa ni slaba ideja, poslati maile poznanim. Toda jaz nisem noben pesnik in ne vem, če bi ravno padli na stavek: prosim prispevajte za uboge živalce. Morala bi poslati kak srce parajoči sestavek. Imam kar nekaj sodelavk, ki so ljubiteljice živali in bi sigurno kaj pricurljalo. Ima katera od vas že kaj napisano?
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #176 : četrtek, 21.09.2006 : 14:10:11 »

Jaz sem napisala takole:
__________________________________

Subject: bliža se čas...

Uvedbe evra.   Smiley

Izjemno ste se izkazali pri zbiranju prispevkov za našega predragega Ninkota, ki se je prelevil v prelepega psa, ki pridno vsak dan trenira fuzbal in še vedno išče nov dom.

Ker bodo kovanci ob uvedbi evra (predvideno;) težje padali iz rok v kozarec, bomo do novega leta pridno nabirali kovance (seveda, lahko tudi bankovce:).

Izkupiček bo namenjen zavetišču Horjul, ki skrbi za 34 psov in 31 mačk večinoma iz donacij, saj občina prispeva zelo malo. 

Iz majhnega raste veliko! Nazadnje smo z enim krogom po firmi nabrali 25.000 sit!!! In če vsak mesec naberemo toliko ali še več, pomagamo mnogim, ki so nastradali izključno samo zato, ker obstajajo in ker je veliko ljudi, ki jim ni mar za bolečino in občutja psov in mačk. In le ti si želijo samo nekoga, ki jih bo imel rad…

Pokažite dobro srce, ki je na pravem mestu!!! Vem, da ga imate Wink

Če ne želite pomagati in vas je tale mail zmotil, mi sporočite in vas umaknem iz liste Wink

Se vidimo! Smiley
_____________________

Opomba:
V besedo Ninkota v mailu je bila vstavljena povezava na ta forum, na Ninkotovo temo.
Prav tako je bila narejena povezava iz zavetišču Horjul na internetno stran Zavetišča Horjul.

Toliko, da si lahko vsak pogleda kako in kaj z Ninkotom ter seveda z zavetiščem  Smiley
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #177 : četrtek, 21.09.2006 : 14:17:08 »

Kimzlj v akciji  Cheesy. Kaj bo šele, ko bo hudičevo seme pri bajti  Shocked Tongue Grin.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #178 : četrtek, 21.09.2006 : 14:32:59 »

Kimi, čestitam.
Pa očitno si zaposlena v firmi, kjer imajo ljudje srce na pravem mestu in ne mislijo samo nase.Ko sem jaz nekaj mojih kolegic iz firme samo vprašala ali jih lahko prosim, da bi plakate nalepile v blokih v katerih živijo, so se vse kar prestrašeno umaknile od mene in rekle, da to pa že ne bodo delale, ker se bojijo, da se bo kdo norca delal iz njih. ali, da se bo pritožil kak stanovalec, ki bi ga to motilo.No tukaj sem bila pa jaz šokirana in sem se umaknila od njih.Kaj bi bilo, če bi jim omenila donacije, si raje ne predstavljam.Sicer pa me vse skupaj sploh ne čudi, ko pa še mojim otrokom in sorodnikom ni še kapnilo, da je potrebno tudi drugim pomagati in ne samo za lastno rit skrbeti. Pa mi je čisto vseeno, če kdo od
njih to prebere.Itak vedo, kaj mislim.Dolgo sem poskušala vplivati nanje, pa žal niso dojeli.
Kimi, me veseli, da delaš v krasnem kolektivu.
l.p., Jana D.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #179 : četrtek, 21.09.2006 : 14:39:05 »

BRAVO KIMI  Smiley Smiley Smiley

TO SEM JEST ŽE NAREDILA. PA SEM VSAJ VIDLA S KOM SE DRUŽIM VEČ KOT 8 UR V SLUŽBI.  Cheesy

SEM TO ŽE VSEM PREDLAGALA, KAJTI TAKO LJUDI NAJBOLJ SPOZNAŠ, KAKŠNI V RESNICI SO

PROBAJTE ŠE VSI OSTALI FORUMOVCI - ŽE SPET MOJ PREDLOG

NE BO VAM ŽAU   Grin Angry Sad Shocked Cool Huh Roll Eyes Tongue sram Lips Sealed Undecided Kiss Cry

DOŽIVELI BOSTE HUDA PRESENEČENJA

VSAJ JAZ SEM JIH. IN MJENJE SE VAM LAHKO HUDO,HUDO SPREMENI...

Pa veliko sreče pri spoznavanju ljudi v srce

Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines