mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 14:21:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Dol
Natisni
Avtor Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...  (Prebrano 37541 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #180 : četrtek, 21.09.2006 : 14:44:27 »

O, ne, jaz pa presenečena ne morem biti  Tongue Lips Sealed. Hodim po marmorju, delam pa v tako gn.... firmi, no ja na srečo al na žalost samo še do konc tega meseca.

LP

p.s. Kimi, takoj bi zamenjala
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #181 : četrtek, 21.09.2006 : 14:44:35 »

Aja, za tiste, ki niste  brali pred dopusti,nas je bilo zelo malo (med 10 in 15)
pa sm zbrala 30 jurčkov za Polono.
Morda bi biu čas, da to spet ponovim,
Vsem vam pa želim veliko uspeha.
Mojca
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #182 : četrtek, 21.09.2006 : 14:45:03 »

Jp, ko sem sama svojo bližnjo žlahto in kolegice malo pobarala za prispevke, so me vsi tako gledali kot da bi vsakemu rekla za 100.000 SIT.
Moram rečt, da je tudi mene presenetil (ne)odziv ljudi in sem bila ful razočarana, sploh glede tistih, ki imajo svoje živali in bi vsaj ti morali vsaj malo razumet situacijo. Ko smo zbirali za pesjake sem poslala cel kup mailov, pa niti enega odgovora nazaj "Jaz sem pa doniral/a ...", lahko pa da je vseeno kdo kakega jurja nakazal (do danes mi ni nihče omenil).

 Tako da ..... kriza čista tu okoli mene (šef v službi je pa itak adijo, kar se tega tiče). Angry Angry Tako glede donacij kot posvojitev.  Undecided

Ampak se trudim in nisem še vrgla puške v koruzo.  Smiley

LP

Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #183 : četrtek, 21.09.2006 : 22:33:31 »

Jaz pa moram reči, da sem bila presenečena, ko sem pred časom govorila s sošolko, ki je ena izmed mnogih na moji "mail" listi, kjer pošiljam maile v zvezi s pomočjo Horjulu. Njej direktno najbolj redko karkoli pošljem, ker se mi ne zdi tip človeka, ki bi donirala (prej me poslala nekam). Ampak beseda ni konj kajne? In zadnjič torej  govorim z njo.... ko mi pove, da je nekaj donirala, ko sem ji poslala mejl. Mene je skoraj na rit vrglo!  Cheesy Punca, ki nima domačih živali, ki zapravi vso svojo žepnino za kozmetiko in cunjice, ki deluje bolj fine sorte.... je donirala!  Cheesy Zato še nisem obupala nad maili. Ker očitno nekaj zaležejo.  Cool
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #184 : petek, 22.09.2006 : 10:38:47 »

Dobra firma, ja  Grin sem dobila nasvet naj raje NE grem do direktorja...  Angry
Še dobro, da imam 2 druga direktorja v rokavu  Wink

Ampak še vedno trdim, da vsak tolar šteje in lahko pomaga. In nekaj bomo namutili, da joooj!  Cheesy Cool  Wink

Smo pa včeraj nabrali 15.600 s tem, da precej ljudi še ni prispevalo in da imamo še nekaj tuje valute. Na ene 20.000 bomo sigurno prišli.
Sem pa ugotovila, da sem do sedaj največ prispevala, čeprav sem uradno broke (že teden in pol) in sem med glavnimi reveži firme  Grin Grin Pa še kar mi uhaja denar iz roke v kozarec...  Roll Eyes

Pol bom pa čez en teden jokala: Smetkaaaa, a mi lahko daš malo hrane...  sram Grin Roll Eyes
Hec, hec  Huh  Tongue
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #185 : petek, 16.11.2007 : 18:34:53 »

Bi jaz lahko, lepo prosim, še enkrat dobila prošnjo za donacijo za podjetja na mail pomoczazivali@gmail.com

Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #186 : petek, 16.11.2007 : 18:52:12 »

Jaz je nimam, jo ima pa Katarina, ali pa Ora, se mi zdi.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #187 : petek, 16.11.2007 : 19:28:28 »

Katarina je pravi naslov  Wink
sm glih danes z njo govorila  Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #188 : petek, 16.11.2007 : 21:43:54 »

Hvala.  Smiley
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #189 : torek, 20.11.2007 : 18:04:46 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,3096.195.html
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines