mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:32:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...  (Prebrano 37574 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #45 : petek, 02.06.2006 : 09:51:22 »

Danes sem dobila tale e-mail od sošolke, ki nima nič zveze s Horjulom:


Citat
Živijo!


Pišem ti v želji, da se pridružiš zbiranju denarja za Zavetišče Horjul. Tudi sama mnogo pomagam v tem zavetišču in zelo dobro poznam njegovo delovanje, zato sem trdno prepričana, da je zgledno urejeno in da si res zasluži vso podporo. V teh dneh so se začela manjša dograditvena dela, zato zbiramo sredstva za izgradnjo in je vsak prispevek še kako dobrodošel.



Nekdo je predlagal, da bi se zbirali prispevki po 1.000 tolarjev - tak znesek se pri običajnem osebnem ''proračunu'' sploh ne pozna, hkrati pa za samo zavetišče pomeni ogromno. Če meniš, da se lahko odpoveš eni kino-predstavi ali trem pijačam, lahko svojega tisočaka nakažeš na TRR odprt pri NLB: 02027 0254948113 (Zavetišče Horjul).



Če želiš več informacij o zavetišču in zbiranju sredstev, ti pošiljam tule še povezavo na forum, v katerem najdeš vse te informacije:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7711.0.html



Upam, da mi verjameš, da zadeve res poznam in da ne gre za kakšno ''umazano'' zbiranje denarja. Že vnaprej hvala, če boš zadeve podprl/a! Če poznaš pa še koga ki bi mogoče lahko prispeval kakšnega jurja pa prosim pošlji naprej!



Lep pozdrav!



Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #46 : petek, 02.06.2006 : 11:23:59 »

tole bo pa kar moje avtorsko pisanje, razen zadnje povedi (manjkata dve vejici  Angry )     Grin

se pa bojim, da tvoje sošolke ne poznam... morda je dobila od kakšnega skupnega znanca?

mah, bolje da je dobilo preveč ljudi, kot premalo....
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #47 : petek, 02.06.2006 : 12:08:20 »

Evo, Xella Porobeton se je javila s prijaznim odgovorom in predlogom za ceno s precejšnjim popustom. Sem že posredovala Smetki, da vidi če je kakorkoli sprejemljivo.

lp, Katarina

P.s. Hvala vsem posrednikom v tej zadevi Smiley!
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #48 : petek, 02.06.2006 : 16:15:11 »

Tudi sama se ubada z vprašanjam kako bi poleg sebe privabila čim več ljudi, da bi pomagali. Predlagam pa naslednje, če imate kakšne znance v trgovinah se lahko obrnete na njih. In sicer v mislih sem imela, da bi se v razne trgovine (papirnice, trgovine za živali...) pri blagajni dalo eno prozorno škatlo (iz flex plastike ali kaj podobnega z nalepko "dobrodelni prispevki za brezdomne živali ali bolj konkretno za zavetišče Horjul) in bi se vanjo zbirali prispevki za zavetišče Horjul. Kakor je naslov tega posta tolar na tolar lahko znese kakšenga jurija več, saj sem prepričana, da veliko ljudi bi želelo pomagati zavetiščom nasploh pa ne vedo kako in kaj. Na našem območju (Postojna) namreč ni nobenega zavetišča v bližini in tudi za naše območje skrbi Zavetišče Horjul, ki pa ga ljudje še vedno ne poznajo zaradi rahle oddaljenosti.
Prepričana sem, da vsakdo pozna kakšnega trgovca, ki bi lahko to omenil tudi poslovodji oz. kakšno poslovodjo, ki bi zagotovo odobrili, da se postavi pri blagajni takšna škatla. Lahko pa postavite takšno škatlo tudi v podjetju npr. pri avtomatu za kavo ali pri vratarju oz. tam kjer se zbirajo ljudje nasploh v podjetju  Smiley
Ideja pač...
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : petek, 02.06.2006 : 18:08:30 »

Bomo naročili ytong pri njih, res so dali veliko popusta...hvala za idejo in realizacijo vsem sodelujočim.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #50 : petek, 02.06.2006 : 19:29:02 »

ajka tole z prozorno škatlico za prispevke je tud super ideja. Jutri koj po pasji šoli grem v akcijo v eno oz dve pasji trgovini in jim predlagam za to.  V eni že visi plakat od pesjank in pesjančkov iz Horjula. Pa tudi drugje bom poskusila s to idejo...lp
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #51 : sobota, 03.06.2006 : 19:24:15 »

A lahko tole prošnjo za pomoč obesim tudi npr. na kako oglasno desko v našem kraju ali je bolje, tako direktno dat v roke komu? Žal ne poznam ljudi, ki bi lahko kaj materialno pomagali z gradbenim materialom, ampak morda bi pa tako kdo videl in s čim pomagal ali pa kak tolarček nakazal ....

LP
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : sobota, 03.06.2006 : 20:58:52 »

MaxyTT, lahko. Kjerkoli se komurkoli zdi, da bi bilo smiselno...

Sicer pa ne vem, zakaj smo dali 130 čukov za izkop  Roll Eyes Roll Eyes:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/lGLkySSFtZB7e8fD.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/pmUgkGGHqxxTOoPw.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/TaD5ovN9xQHH5cHd.jpg
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #53 : sobota, 03.06.2006 : 21:08:16 »

Sedaj vidim, da moramo ograjo zabetonirati precej globoko v zemljo, ker je Brči tako pridna pri izkopih, da bi nam jo sicer hitro podurhala po vasi, takrat ko bo punca že naša.

V upanju, da se naslednjo soboto končno spoznamo vas pozdravljava,
Jana in Frenk z Donom
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #54 : sobota, 03.06.2006 : 21:47:26 »

Drugic se za izkop priporoca tudi Bobi.
LP Svrk
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #55 : sobota, 03.06.2006 : 22:14:17 »


Joj, a si ju lahko za kak vikend sposodim? Smiley Imam cel vrt za prekopat (odlašava že od zgodnje spomladi ), pa bi mi prav prišlo 8 dodatnih tačk.  Wink

LP

Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #56 : sobota, 03.06.2006 : 22:22:42 »

Aha, še tole mi je na misel prišlo. Tale Obnova na Lesnem Brdu je kar dobro založena z vsem živim materialom - žal tam nikogar ne poznam, ampak morda bi pa vseeno kaj prispevali, če se jim pošlje dopis. Centrala je mislim da na Tržaški.
http://www.topdom.si/clanitopdom.asp?docid=12394

LP
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : nedelja, 04.06.2006 : 18:04:25 »

Na Obnovo smo se že obrnili, zaenkrat brez uspeha.

Hehe, posodim male rovokopače, seveda. Če jih lahko odpeljete... Tongue.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #58 : torek, 06.06.2006 : 18:16:49 »

Smetka za izkop bi lahko tudi mi posodili huskyje, to bi bilo 1, 2,3 do željene globine  Grin Cheesy.
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #59 : torek, 06.06.2006 : 18:44:00 »

Naša Lina nam je tudi že cel vrt razkopala, tako da gre tudi njej to delo več kot dobro od tačk. Koplje ko nora. Polje je tudi že kar precej prekopano. Ravno kako uro nazaj je iskala nafto očitno. Tako da pasjih "rovokopačev" je očitno več kot dovolj za izkop, hehe  Cheesy Grin Wink

Lp Špela
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: TOLAR NA TOLAR, KAMEN NA KAMEN...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines