mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:44:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 739 740 741 742 743 [744] 745 746 747 748 749 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737596 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #11145 : sreda, 11.12.2013 : 18:06:53 »

Kolk jeben lajf morajo imet tele zagrenjene gospe in gospodične, da smatrajo ves folk zunaj njihovega kroga za take pokvarjence? Tolk ene negativne energije ne more nikomur nič dobrega prinest.
Od česa to pride? Od premalo pozornosti? Od napačne prehrane? Od staranja? Hm ...

Danes mi je na fb prišla pred oči tale misel:

Če ima oseba grde misli, se to začne kazati na njenem obrazu. In če ima ta oseba grde misli vsak dan, vsak teden, njen obraz postaja grši in grši, dokler ne postane tako grd, da stežka preneseš pogled nanj. Oseba, ki ima lepe misli nikoli ne more biti grda. Lahko imaš ukrivljen nos, nepravilne ustnice, dvojni podbradek in štrleče zobe; ampak če imaš lepe misli, bodo sijale na tvojem obrazu kot sončni žarki in vedno boš videti ljubko.
Roald Dahl
Logiran

MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #11146 : sreda, 11.12.2013 : 18:54:42 »

"Če ima oseba grde misli, se to začne kazati na njenem obrazu. In če ima ta oseba grde misli vsak dan, vsak teden, njen obraz postaja grši in grši, dokler ne postane tako grd, da stežka preneseš pogled nanj. Oseba, ki ima lepe misli nikoli ne more biti grda. Lahko imaš ukrivljen nos, nepravilne ustnice, dvojni podbradek in štrleče zobe; ampak če imaš lepe misli, bodo sijale na tvojem obrazu kot sončni žarki in vedno boš videti ljubko.
Roald Dahl"


No, zdej pa razumem, zakaj pri žveplenem hudiču, je bila ena Lajka tolk" pofarbana" in" namontirana" pred časom, ko smo jo morali hočeš - nočeš opazovati.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #11147 : sreda, 11.12.2013 : 19:42:45 »

A dajte no nehat. Tole opravljanje vam se služi na čast.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #11148 : sreda, 11.12.2013 : 19:46:27 »

Cats  ljubezen
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11149 : sreda, 11.12.2013 : 20:12:05 »

Oh...  ljubezen in oh  ljubezen... in mir na svetu.
Ne, ni v čast. Briga mene že nekaj časa za čast, lahko si jo vtaknem nekam. Bolj častno je tako prav po krščanarsko držat malo levo pa takoj za tem malo desno lice pa še milo prosit zraven, če te lahko še malo... Dajta vidve nehat. Al pa ne nehat, pa pejta svoje podelit še s tistimi, ki si tako prizadevajo očrnit druge.

Svašta, res. Človek v treh dneh ne opazi, da ima mačka rano, trdi, da je bila pri veterinarju; in pljuva po drugih, ki se jim niti sanja ne, zakaj. In vidve bi, da nehamo. Pa srčke si naj limamo še naprej. No, dovolj je bilo.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #11150 : sreda, 11.12.2013 : 20:15:41 »

Kakor želiš.

Pa lep dan tudi tebi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11151 : sreda, 11.12.2013 : 20:21:40 »

A ne, res zoprno, ko ni pravega odziva. Se sicer ne spomnim, da bi danes komu lep dan zaželela, ampak tudi prav. Pokroviteljskih res ne rabim, bi bilo pa najbrž kaj lažje razumeti, ko bi sproti obelodanjali vse sorte reči, pa smo se odločali za čast... In, kje smo? Pljuva te k*****, ki ne ve, da ima mačka rano? 
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #11152 : sreda, 11.12.2013 : 22:07:43 »

Tisti, ki ste mnenja, da gre tukaj za 'opravljanje', ali si lahko predstavljate, da kar naenkrat piše na kakšnem od velikih slovenskih portalov (splošnih, ne pasjih in živalovarstvenih, morda celo v kakšnem glavnem časopisu), koliko slabega ste živalim in ljudem v svojem življenju osebno vi storili in še delate iz dneva v dan? Prepričana sem, da si niti v sanjah ne predstavljate.
Mi potem to vsi povzemamo, obračamo, dopolnjujemo ... Najprej majhna info, potem raste in pride od psiholoških še na poslovne (seveda tudi službene) sfere ... Namesto, da bi drugi morali dokazovati, kaj ste storili narobe, bi vi sami morali ves čas dokazovat, da delate vse tako, kot je treba, oz. tako, kot zahteva javnost od vas. Upravičenost zahtev sploh ni več važna. Po eni sami objavi tudi ni več važno, kaj je res. Lahko prav vse in še več storite prav, pa se ne bo nehalo, temveč bo vsake toliko malenkost potihnilo, pa spet izbruhnilo v še večjih razsežnostih. Za finančne udarce in udarce na dobrem imenu nihče ne odgovarja, vi vso škodo samo tiho posanirate in greste z nasmehom naprej. Nobenih 'ventilov' vam ne bo dovoljeno odpirati, ker vas bo kdo med nami poklopil, da 'opravljanje ni častno'. Po treh letih in pol bo nasmešek še vedno enako lep in radosten? Bo po treh letih in pol nenehnih podtikanj, prijav, neizmerljivi finančni in drugi škodi tolerančni prag še vedno tako visok? Pravzaprav si vašega nasmeška po takih treh letih in pol ne želim videti, kot tudi ne preizkušati vašega tolerančnega praga. Ker ne želim, da to še kdorkoli doživlja. Ker verjamem, da se ves ta čas dogaja samo eno 'gnilo gnezdo', da pa je v resnici človeštvo okrog mene in nas vseh v sebi dobro in pošteno. Koliko sem jaz dobra in poštena in koga imam pravico podpirat, nimam več nikakršnega namena razpredat. Pa tudi o dobroti, poštenosti in pravicah koga med vami ne. Kdor je želel kaj o tem vedeti, je to že storil. Mislim pa, da je napočil čas, ko se bodo zadeve začele postavljati na svoje mesto. Z ali brez razumevanja kogarkoli med nami. In skrajni čas je.
Logiran

SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #11153 : sreda, 11.12.2013 : 23:47:41 »

Takole nekako :
http://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/812861/jewish/A-Pillow-Full-of-Feathers.htm

Jim privoščim, da bi zbirali to perje, res.

In prej ali slej vse pride na svoje. Se pa ne bi spuščala na njihov nizek nivo, res ne. Pa tudi ne nastavljala eno ali drugo lice ne bi. Leta te naučijo drugače "pičit", tja, kamor je treba in to tja, kjer najbolj boli in takrat, ko je najmanj pričakovano.

Včasih sploh ni treba nič naredit, se kar samo vrne tja, od koder je priletelo Roll Eyes




Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #11154 : četrtek, 12.12.2013 : 20:28:10 »

Sem šla gledat forum teh lajk, pa ga raje ne bi komentirala, sploh omenjenega posta ne. Sem pa opazila, da imajo rubriko o namenjanju dela dohodnine, pa me zanima, ali je možno del dohodnine nameniti ZH?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11155 : četrtek, 12.12.2013 : 20:28:37 »

Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #11156 : četrtek, 12.12.2013 : 21:31:56 »

Sem šla gledat forum teh lajk, pa ga raje ne bi komentirala, sploh omenjenega posta ne. Sem pa opazila, da imajo rubriko o namenjanju dela dohodnine, pa me zanima, ali je možno del dohodnine nameniti ZH?

Alice06, tukaj poglej Smiley

http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=204
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #11157 : četrtek, 12.12.2013 : 22:19:39 »




Kako se imenuje ta sladki zakladek?   Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11158 : četrtek, 12.12.2013 : 22:32:12 »

Kebrčk.
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #11159 : nedelja, 15.12.2013 : 10:03:11 »

Ful vesela za vse mačje rite, ki so odšle v svoj dom.  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 739 740 741 742 743 [744] 745 746 747 748 749 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines