mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 04:22:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 207 208 209 210 211 [212] 213 214 215 216 217 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1742749 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #3165 : ponedeljek, 25.08.2008 : 21:35:54 »

Smetka poslala sem ti mail, ker ZS-ja ne morem. Undecided
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #3166 : torek, 26.08.2008 : 09:27:11 »

Nikogar raje ne bom javno izpostavljala, ker je oseba, katera je to izjavila samo vmesni èlen in ne avtor teh izmišljotin. Morda celo bere ta forum. Upam, da ji bo seznam, ki ga je objavila Binulja odprl oèi, da se bo drugiè raje sama preprièala in ne bo še naprej razlagala neresnic. Na moje vprašanje kdo je to izjavil, pa sem dobila samo odgovor, da od preverjenih virov Huh. Kr nekaj paè.

...babje čenče in otroška igra telefon pa dobiš iz iz mačka vesoljsko ladjo...

Skratka: škoda časa, energije...
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #3167 : torek, 26.08.2008 : 10:20:19 »

So res babje čenče, ki pa lahko žal naredijo veliko škode. Angry
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3168 : torek, 26.08.2008 : 10:23:43 »

A mislite, da deci pa niso čenče?  Roll Eyes
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #3169 : torek, 26.08.2008 : 10:39:41 »

.."babje čenče" je splošno znan izraz, zato je uporabljen...

"Babje čenče", "rekla kazala" ipd je težko dokazati, nemogoče ustaviti...

Če kdo hoče poiskati resnico, se bo pozanimal pri več virih in si šele nato ustvaril lastno mnenje (svojo resnico).

Tukaj je zadeva transparentna in nima smisla zgubljati časa, energije...

Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3170 : torek, 26.08.2008 : 10:55:15 »

Podpis na zgornji post! Wink
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #3171 : torek, 26.08.2008 : 11:41:24 »

Jaz itak imam svoje mnenje, ampak se mi je zdelo prav da povem kaj sem slišala, ker očitno nekdo veselo širi neresnice, ki niso v nobeno korist živalim v zavetišču in zavetišču samemu.
Bi mi bilo čisto vseeno, če bi slišala čenče o čemerkoli drugem.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #3172 : torek, 26.08.2008 : 12:16:46 »

Pred kratkim se je škoda z babjimi čenčami delala tudi Poživu (muca Čačka). Pa so mi vpleteni takrat rekli, da naj se ne sekiram, da dobro ime sploh ni pomembno, pomebne so živali.
Nak, dragi moji... Če pljuvaš po nekom, ki dela dobro, pljuvaš istočasno tudi po živalih.
Če se nekdo trudi delati dobro in vloži v to svoje dobro delo veliko energije, časa in denarja... je edino prav, da se tele, ki širijo babje čenče razkrinka in TOŽI!
Sploh če se širijo takšne neresnice (prej o nekem zbirateljstvu, zdaj o evtanazijah...). To me pa prav pošteno razjezi, res. In to se greste spravljat na Horjul, na Horjul!!! Na Horjul, ki se utaplja v prostorski in denarni stiski - samo zato, ker ne uspava živali, ki jim je poteklo zakonsko določeno (plačljivo) 30-dnevno bivanje.
Ljudje, naučiti se bo treba, da se ne more kar pljuvat po nekom - očitno se boste naučili samo, če se vas s pomočjo prava udari po glavi. Ker lepa beseda očitno pri mnogih ne najde lepega mesta.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #3173 : torek, 26.08.2008 : 12:36:55 »

... je edino prav, da se tele, ki širijo babje èenèe razkrinka in TOŽI!

Ljudje, nauèiti se bo treba, da se ne more kar pljuvat po nekom - oèitno se boste nauèili samo, èe se vas s pomoèjo prava udari po glavi. Ker lepa beseda oèitno pri mnogih ne najde lepega mesta.


..če veš kdo je in mu lahko dokažeš škodljiv namen - toži..

..čez 10-15 let te bom pa vprašal kakšna je bila sodba in koga je pravo udarilo po glavi ali še bolje po denarnici (seveda, če bo že pravnomočno).. 
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #3174 : torek, 26.08.2008 : 12:40:06 »

..lahko pa se pove kraj, kjer se te govorice širijo in se jih tam demantira na različne načine, predvsem z obveščanjem, osveščanjem.. Bomo vsi prispevali svoj del pa bo lažje, cenejše, večji efekt...
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #3175 : torek, 26.08.2008 : 12:53:14 »

Vsak ima pravico do svojega osebnega mnenja, ki je lahko tudi čisto drugačno od realnosti. Je pač osebno in ZAsebno. Lahko ga tudi pove v svojem osebnem krogu oz. ZASEBNO. V trenutku, ko pa se nekdo spozabi in zapusti področje zasebnosti, ali še huje, informacijo zlorabi in jo lansira v javnost, se mora zavedat posledic svoje odločitve. Nikoli ne veš kdaj nabašeš na nekoga, ki bo dovolj vztrajen.... nenazadnje je tudi Janša pred nedavnim moral plačati kazen, ker je bila informacijska pooblaščenka dovolj vztrajna z vprašanjem KDO?

Lepo bi bilo, res, če bi začeli spoštovat mejo med zasebnim in javnim. Če se kdo sreča z neresničnimi informacijami, ima v tistem trenutku vsa potebna orodja, da predstavi realnost, podkreplejno z argumenti tistemu, ki trosi neresnice. Govorjenje v smislu "saj jaz ne mislim tako, ampak oni so tako rekli...." ni prav daleč od klevetanja.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #3176 : torek, 26.08.2008 : 12:57:55 »

..ne vem zakaj, ampak se mi zdi, da mlatimo prazno slamo. Jaz je ne bom več.  Cool
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #3177 : torek, 26.08.2008 : 13:09:59 »

skupaj torej cca 1000 dni.

in to je samo od tistih, ki ostajajo pozabljeni v zavetiscu od decembra 07. Ce pristejes se Minga, ki se je oddajal miljon let, dobis 2000 dni + ne pozabit racunat na dni  tistih, ki so v zavetiscu lani, pa predlani itd. cakali vec kot mesec dni. Vsota teh dni je na ramenih zavetisca + operacije + drugi vet. stroski + kvalitetna hrana + miljontavznt drugih zadev, da se zivali dobro pocutijo, so zdrave.

Ocitno spet ena od taksnih zadev kakor so bile obtozbe da zavetisce preprodaja pse, da muci zivali (ker je Moro ostal ziv), noce oddajati svojih varovancev (hehehe, ta me se vedno nasmeji  Grin) oz. jih oddaja z nadstandardnimi pogoji ( Shocked), zavaja, ocitno nekaj skriva (ker ne more pac kar vsak do pesjakov "uboge kuzije bozat", sploh pa ne v nedeljo popoldne). Za dobrim konjem se vedno kadi, al kako ze  Wink

Lp, Maja
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #3178 : torek, 26.08.2008 : 13:20:52 »


   Jaz možnosti za tožbo v našem absurdu od pravne države ne vidim.
   Sem pa za to, da se vrača v isti meri nazaj: na primer, jaz bi lepo Z IMENOM IN PRIIMKOM navedla tiste,
   ki takele nebuloze širijo okoli.
   Saj to ni samo po sebi nič kaznivega, lepo se napiše:  Tapata je dne tegapatega izrekla debelo laž o tempatem,
   oziroma je klevetala tegapatega ne da bi se prepričala o resničnosti svojih besed.

   Tožit te (hehe) ne more, ker si povedal samo resnico.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #3179 : torek, 26.08.2008 : 14:57:47 »

Me zanima, če bi kar tako z imenom in priimkom navajala nekoga, ki bi bil iz krogov v katerih se giblješ, bodisi prijatelj, sorodnik, kolega iz službe,... Saj to, kaj bi si o tej dotični osebi mislila oz.bi ji tudi povedala bi še šlo, če bi pa javno pisarla okrog kdo, kaj, kdaj... pa bi naredila več škode kot koristi. Konec koncev tudi sebi.

Jaz sem Smetki povedala kolikor sem vedela in mislim, da je to dovolj in ni treba zdaj tu izvajat nekega javnega linča. Za drugič pa vem, da bom preverila info in nato pojasnila, da se zaradi širjenja laži lahko znajdeš pred sodiščem. Ker imam namreč dovolj babjih čenč na račun živali.
Logiran
Strani: 1 ... 207 208 209 210 211 [212] 213 214 215 216 217 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines