mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:08:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737512 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #45 : četrtek, 23.03.2006 : 12:41:56 »

Oglejte pa si slikce kako izgleda sedaj po prenovi ki so jo včeraj storili pri Kosmatem princu in to zastonj!LP!

http://www.moj-album.com/album/2627452/


Joj, joj, kolk je pa tejle punci sker'ca, pardon šapica v med padla! Sisi, super, bolje se ne bi moglo odviti za tole damico. Pa še tako krasno družbo ima!!
Smetka je danes in del jutrišnjega dne na poti, tako da se bo verjetno javila jutri v tistem hipu, ko so bo vsedla za računalnik! Grin

Hvala tudi v njenem imenu!

lp, Katarina
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #46 : četrtek, 23.03.2006 : 13:19:11 »

he he, kakšna je tale Žižula.......ampak zgleda ful srečna.
Nagica... Smiley

LP!
Pika
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #47 : četrtek, 23.03.2006 : 13:43:32 »

Vauuu, kaj dobre fotke o obeh frajlah. Vidim, da bo Žiži super. Saj je bil ze cas. Kako pridem do strani maltezanov. Veliko srece!!!!!!!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : nedelja, 26.03.2006 : 15:40:24 »

Danes pri nas 16 psov in 4 mačkoni iščejo nov dom. Lp
Logiran

babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #49 : četrtek, 30.03.2006 : 20:18:22 »

Če bo koga zanimalo. V Horjulu obstaja možnost posvojitve na daljavo.
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #50 : četrtek, 30.03.2006 : 23:16:11 »

Super!! Ravno zadnjič se je moja teta zanimala za to (ko sem ji navdušena razlagala o obisku v Horjulu), pa je bila malo razočarana, ko sem rekla, da se tega ne da.
Ji bom ob prvi priložnosti omenila in nikoli se ne ve kaj se lahko zgodi.  Roll Eyes Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #51 : nedelja, 02.04.2006 : 11:20:45 »

Mislim, da spodnji frajer se nima svoje teme, pa zato fotko kar tukaj objavljam Smiley.
Hehe, ceprav je se "no name", bi mu pristajalo kakno zanimivo divje ime Cheesy Grin, kaj v stilu gozdnih razbojnikov (kar korajzno je zatacal med vejevje) Cheesy, črnih zmuzljivcev (hehehe, kakorkoli ga drzis, kar spolzi iz narocja), hitrih zasledovalcev (Beeeeela, pocakaj!!!) Cheesy ... Silno simpaticna mrcina, o kateri pa bo Smetka napisala za posvojitelje pomembne podatke. Samo toliko, da veste, da je tam in caka na nekoga izmed vas Smiley


Fotka vara Wink, samo razmisljal je o takticnem ulovu hitre Bele Cheesy

Vceraj smo obiskali Smetko in sostanovalce na horjulskem posestvu ter preziveli nadvse prijetno sobotno popoldne. Po obisku pesjanov, ki vsak s seboj nosi posebno zgodbo in usodo, je dan polnejsi in zelje pomagati, mocnejse. Vendar, naj kar v tole temo zapisem, da bi bilo bolje, ko bi imela Smetka "prazno hiso", da bi zmanjkalo pesjanov, ki bi bili potrebni namestitve pri njej in v podobnih ustanovah. Pa vendar, ce ze take ustanove morajo biti, naj bodo vsepovsod tako prijetne, kot je Smetkina Smiley.

Da nismo samo cohljale mrcin in cvekale v tri dni, smo se tudi nekaj konkretnih zadev za prihodnost zmenile - vsekakor bomo v bodoce tudi skupaj kaksno uspicile... Smiley

Prijeten dan horjulskim prebivalcem in ostalim forumovcem.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #52 : torek, 04.04.2006 : 07:49:02 »

Mene pa zanima, ce lahko kdaj pridemo pogledat, kako naredis konkretno, da te pes uboga in ne popade. Ali imate tudi kaj takih kuzkov, da bi konkretno videla, kako izvedete to, da pes ve, da se tu tega ne sme. Saj kar napredujemo, samo dolocene stvari bi morala doziveti v zivo. LP Svrk
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : torek, 04.04.2006 : 12:59:05 »

Mene pa zanima, ce lahko kdaj pridemo pogledat, kako naredis konkretno, da te pes uboga in ne popade. Ali imate tudi kaj takih kuzkov, da bi konkretno videla, kako izvedete to, da pes ve, da se tu tega ne sme. Saj kar napredujemo, samo dolocene stvari bi morala doziveti v zivo. LP Svrk

Vedno je kakšen, ki bi malo po svoje organiziral sobivanje. Enkratne uspešne socializacijske "obdelave" ne poznam. Gre za proces, ki je včasih daljši, včasih krajši...odvisno od živali. Zadnja taka je bila Bela, preden sem jo spustila med ljudi, sem se sama dosti ukvarjala z njo. Ne pustim pa seveda nikogar zraven, dokler psu sama ne zaupam dovolj, da lahko predvidim, kako bo reagiral. Tako da to ni mogoče....ampak itak imate Katarino, pa dosti volje, časa pa tudi. Saj vam gre dobro. Lp
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #54 : torek, 04.04.2006 : 18:34:15 »

Saj ravno zaradi Bele sem mislila, da bi se cesa dragocenega lahko naucili, ceprav se mi je zdelo, da to ne bo slo kar tako. Pa vseeno hvala.
LP Svrk
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : sreda, 05.04.2006 : 21:36:20 »

svrk, na obisk lahko pridete kadarkoli kar tako, tudi Belo vam lahko predstavim, seveda. Boste pa sami videli, ko bo minilo nekaj časa, najbrž niti ne boste znali povedat, kaj vse ste naredili, da se je začel lepše obnašat. Za proces gre...lp.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #56 : sreda, 05.04.2006 : 22:18:15 »

Bomo prisli z veseljem. Mislim, da se je proces ze zacel, samo strah mi je moral nekdo nazorno zmanjsati.  S takim kuzkom nimam nobenih izkusenj, strah pred ugrizom pa. Sem pa srecna zaradi tega odgovora in bom prisla takoj, ko bom lahko.
LP Nada
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #57 : petek, 07.04.2006 : 21:34:20 »

V nedeljo bom prišla z Majo(asko) v Horjul,pa me zanima,če lahko prinesem kakšno ovratnico katera Rini sigurno ne bo več prav  Tongue .Ni ravno nova,ampak kakšna slaba kvaliteta pa tudi ne  Wink Ne bi je ravno stran vrgla,mogoče pa pri vas prav pride?

lp,
Nina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : sobota, 08.04.2006 : 07:44:43 »

Rincy, ti kar prinesi, bo prišla prav, ja. Se vidimo, lp.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 13.04.2006 : 21:36:13 »

Danes smo nekaj ur preživeli tudi v Cerknici, kjer smo s predstavniki občine, vet. inšpekcije, notranjskega parka, ljubljanskega društva za zaščito živali, Branke Hobič in policisti poskušali osvetliti problematiko zapuščenih in odnosa ljudi do teh reči...zanimiva izkušnja, upam, da je kdo kaj "odnesel" od tega. Vsekakor bomo delali podobno tudi na območju ostalih občin, ki jih "pokrivam" in poskušali priti predvsem v čimveč šol...do mladih. Mi je žal, da se nisem spomnila prej in povabila še vas forumovcev. Drugič pa zagotovo...lp in lahko noč vsem.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines