mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:28:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737904 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #30 : nedelja, 19.03.2006 : 10:57:58 »

No, me že skrbi.  Undecided AC se bom najbrž znala izognit, upam pa, da se ne bom tudi Horjulu  Grin Se mi dozdeva, da bi se mi znalo zgodit, da bom klicala s Pokljuke, če pri tem drevesu že lahko zavijem  Cheesy Wink
Mislim, da bi v ponedeljek prišla nekje po 12h in pred 15h. Itak, pa prej pokličem...

papa  Cool
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 19.03.2006 : 21:14:52 »

Ne vem, kam naj zapišem tole naše pravilo, najbrž ga bo tako treba večkrat ponovit. Tisti, ki so dovolj stari(cca 4 mesece), jih kastriramo in steriliziramo že mi. Za vse ostale malčke, ki so za poseg še premajhni in ni smiselno seveda, da dočakajo to starost v zavetišču, pričakujemo, da bo lastnik opravil ta poseg. Zagotovimo sicer popust, ampak se nov lastnik s pogodbo zaveže, da bo pripeljal na kastracijo oziroma sterilizacijo živalco nazaj. Vsak, ki se skoti, je preveč...Vsi, ki nameravate imeti veselje in tegobe z mladički, kupite rodovniške pesjančke. Zavetiščarji za takšne reči ne pridejo v poštev, vsaj tisti ne, ki so v moji oskrbi. Lp
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #32 : torek, 21.03.2006 : 08:51:10 »

Eureka NAŠLA SEM!  Grin Smetkino zavetišče namreč! In samo enkrat sem narobe zavila, pa še to po lastni neumnosti (no, to itak zmeraj! Wink)
Navodila so v glavnem boljša kot kašen GPS sistem, tko da Smetka,mogoče bi lahko razmisnla o dodatnem viru zaslužka Wink
V glavnem, Melly, če bo Repka velika, potem tudi jaz lahko še upam, da bom kaj zrasla Wink Je pa Repka tak cukrček.... mah, sej so itak vsi!
 
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #33 : torek, 21.03.2006 : 11:23:09 »

Smetka, hvala, ker sva vceraj z ocetom smela priti na "sprehod". Pesjankoti so mi prav polepsali dan, se posebej Piska. Lahko pridem se kdaj?

lp,

Ana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : torek, 21.03.2006 : 11:45:40 »

Veš da, Ana. Kadarkoli boš/bosta imela čas, samo slišimo se prej. Lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : torek, 21.03.2006 : 12:48:14 »

Eureka NAŠLA SEM!  Grin Smetkino zavetišče namreč! In samo enkrat sem narobe zavila, pa še to po lastni neumnosti (no, to itak zmeraj! Wink)
Navodila so v glavnem boljša kot kašen GPS sistem, tko da Smetka,mogoče bi lahko razmisnla o dodatnem viru zaslužka Wink
V glavnem, Melly, če bo Repka velika, potem tudi jaz lahko še upam, da bom kaj zrasla Wink Je pa Repka tak cukrček.... mah, sej so itak vsi!
 

Prav res ni tako težko najti, a ne? Se mi pa zdi, da sta se zelo razumela  z našim Titom...vaju bo gotovo vesel še kdaj. Ostali pa tudi. Lp
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #36 : torek, 21.03.2006 : 13:42:15 »

Ma s takimi navodili pa res ne vem kdo bi lahko falil! Smiley
Ampak Tito je pa itak carček! Me prav veseli, da me bo še kdaj vesel, ker sem se danes že razgledovala kašno službeno pot bi si lahko omisnla v LJ. Službeno pa zato, da me ne daje preveč slaba vest, ker me moj"tito" doma čaka medtem ko jaz veselo uživam z drugimi kosmatinci. Je bil včeraj tko užaljen, da me je prav čukasto gledal. Od vsega hudega mi je šel spat k nogam.... huda užaljenost, ni kaj! Smiley Ampak sej ve, da je blo za dober razlog! Smiley
Ja no, ziher se vidimo spet 10 julija (če seveda ne greš z vsemi zverinami vred na morje), upam da pa tudi kaj prej!
papa
Logiran
_Bučka_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 78


« Odgovor #37 : torek, 21.03.2006 : 18:58:34 »

Smetka,

kdaj (ob kateri uri) se pa med tednom lahko pride na obisk k pasji druščini?

Lp, Maja
Logiran
zaya
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #38 : torek, 21.03.2006 : 20:52:01 »

Tudi jaz sem mojo črno lepotičko dobila konec poletja v zavetišču Horjul pri Poloni oz. Ines.
Zaja ima sedaj 8 mesecev, je prava mala razvajenka in jo imamo ful ful radi.

Slikce prej in sedaj:

http://zaya.moj-album.com/album/2612096/?os=2612129
http://zaya.moj-album.com/album/2612096/?os=2612126

Pišem pa zato, ker bi rada pomagala tudi drugim kužkom. Ker ni veliko časa, lahko pomagam vsaj finančno. Verjetno že kje kaj piše o tem, ampak bi vseeno prosila za račun in podatke kako in kam nakazati..

Hvala in lp vsem ljubiteljem živali,
Tanja
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #39 : torek, 21.03.2006 : 21:09:38 »

Evo transakcijski račun, številka je 02027-0254948113.

Polona bo sigurno ful vesela! Smiley

lp ostrzka
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #40 : torek, 21.03.2006 : 21:19:46 »

ups  Wink

Tebe bo ful vesela, ko bo videla da si se javila...  Smiley

lp zmeda ostržka  Roll Eyes
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #41 : torek, 21.03.2006 : 22:03:17 »

Zaya, je Zaya bivša Mončka?  Cheesy Zdaj je še večja lepotička kot je bila na slikicah poleti, pa po sliki sodeč smo sosedje  Cheesy upam, da se kdaj srečamo na sprehodu.

lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : torek, 21.03.2006 : 23:03:51 »

Oooo....Mončka je, ja. Je prišla že na obisk - sterilizirana  Grin...Še ena srečkica, res lepo, da ste se javili tudi sem.
Obiski so po dogovoru, samo slišat se moramo prej. Le ta četrtek in petek bom najbrž precej odsotna. Lp
Logiran

rupeka
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #43 : sreda, 22.03.2006 : 20:36:19 »

Hoj!
Sem čist nova na forumu, se prvič pglašam, čeprav ga že nekaj časa redno berem. Moram pa pohvalit zavetišče Horjul, res je to, kar po moji logiki naj bi zavetišče bilo. Pa ne govorim brez veze, ker sem redna obiskovalka zavetišč od Gmajnic, Zonzanija in Maribora. Tu se dela predvsem z ljubeznijo, kar se vidi in čuti na živalih, ki so tam. Pa ne rečem, da se drugje ne trudijo, samo, da imam občutek, da ne glede na probleme z financami, prostorsko stisko in vseh vsakdanjih zadev ste res s celim svojim bitjem in srcem v poslanstvu, ki ga opravljate. Zato vas globoko občudujem in sem z vami, Horjul! Vse pohvale in čestitke za včasih res čarovnije!!!! In hvala tudi v mojem imenu za vse posvojenčke, ki so z vašo pomočjo našli svoj dom!
Alenka
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #44 : četrtek, 23.03.2006 : 12:30:30 »

Živio!
Žiži in Lady vas vse lepo pozdravljata.Žiži Poloni pošilja en velik poljubček in da pohvalim kako zelo je Žiži pridna danes niti ene lužice ni naredila v stanovanju ! Grin Oglejte pa si slikce kako izgleda sedaj po prenovi ki so jo včeraj storili pri Kosmatem princu in to zastonj!Vabim vas na stran maltežanov kjer bom pisala o Žiži tudi naprej!LP!


http://www.moj-album.com/album/2627452/
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines