mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:47:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740673 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #165 : petek, 09.06.2006 : 22:58:50 »

Okej, se vidimo.

Danes je v naši oskrbi 25 mačk in 25 psov. Lp vsem.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #166 : sobota, 10.06.2006 : 22:05:34 »

Pozdravljeni vsi !
Polona, hvala vam, ker smo danes z vami in vašimi varovanci preživeli zares lepo popoldne.
Moje pisanje je namenjeno tudi naključnim bralcem tega foruma, tistim, ki bi se odločili za kakšnega kužka pa ste do sedaj samo njihove slike videli in brali prispevke o njih. Rečem vam, da se boste na podlagi branja težje odločili, zato priporočam, da stopite do njih in jih osebno spoznate. Prepričana sem, da bi takoj našli psa ali mačka, ki bi se vam takoj prikupil, in potem odločitev ne bi bila prav nič težka. Verjemite, to trdim iz lastnih izkušenj, sigurno danes ne bi odšla od njih praznih rok, če bi imela doma ustrezne pogoje.
Ko prideš v stik s temi srčki je čisto drugače, kot o njih samo brati in gledati slike. Naprimer sem bila zelo presenečena nad srčnostjo Vikija, nad živahnostjo in prijaznostjo Bele, nad lepoto in prikupnostjo Punčija, sploh popolnoma za vsakega bi lahko našla dobro besedo in nekaj posebnega, verjemite!!! Res, ko prideš osebno v stik s temi srčki, bi sicer rad posvojil kar vse, ker pa to ni mogoče pa sigurno začutiš kateremu od njih bi želel ponuditi svoje srce in svoj dom.
L.p.
Jana
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #167 : nedelja, 11.06.2006 : 15:41:48 »

polona a imas kasnega prostovoljca za počesat?
lp katja
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #168 : nedelja, 11.06.2006 : 19:21:09 »

Ha, ha, katja... Mene! Cheesy  Ne, hecam se... Saj vem, kaj si mislila,  samo sliši se pa ful dobr... Grin Grin Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #169 : ponedeljek, 12.06.2006 : 09:39:06 »

polona a rabiš danes kasnega psa za sprehajat in počesat-.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #170 : ponedeljek, 12.06.2006 : 19:12:23 »

Katja, pridi kadarkoli, le javi prej meni ali Ines...
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #171 : ponedeljek, 12.06.2006 : 19:13:44 »

ok bom prišla v petek,če ne bo kaj vmes prišlo.
lp katja
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #172 : torek, 13.06.2006 : 09:08:46 »

Zdej sm pa čist v imena not padla Cheesy Cheesy in da ne bom v vsako temo vpadala, naj kar tule nasujem svoje predloge (morm bolho dohitet Tongue) - upam, da nism prekršila kakšnega nepisanega pravila, da je treba čakat, da Smetka reče "akcija": Undecided

Kaline bebice: Chas, Dillan, Kid, Pat, Libby, Huma, Aby - prirejenih 7 kreposti v angl. Grin (same na K: Kuba, Kora, Kia, Kris, Kozmo, Kane, Kody)
1. šopek: Bluma, Baltazar, Bálin, Byron (rezerve: Blaise, Bree, Bunny)
2. šopek: Risa, Rika/Thelma, Louise
3. šopek: Sid, Snore, Stela, Saga
4. šopek: Marx, Harpo, Zeppo (no, tukaj se še ne ve za spole)
2 dojenčici ("Brezveze sem pospravljala"): Misti, Molly/Pilar, Padme
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #173 : torek, 13.06.2006 : 09:23:51 »

Glede na to, da je tale naša Nutellca mal not padla, imam jaz en tak prefrigan predlog, in sicer, da se zgledujemo mal po amerikančkih, ki imajo za naravne katastrofe, kot so hurikani (če imajo še za ostalo, ne vem), vnaprej določena imena in potem ko ena taka katastrofa uleti, samo rečejo, lej jo,  ......... ! Mislim, da so pri njih vsi hurikani ženskega spola, le zakaj, he he.... Cheesy
V tem primeru pa bi se morda lahko samo vodil nek seznam, s katerega bi potem izbirali imena primerna določenim kosmatinčkom. Prepričana sem namreč, da se Smetka ne bo vedno strinjala s tistim imenom, ki bi bil "na vrsti", he he... Smiley

lp, Katarina
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #174 : torek, 13.06.2006 : 11:28:51 »

Dobra ideja  Smiley .
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #175 : petek, 16.06.2006 : 19:57:59 »

Še dobro, da ste vsaj forumovci na oni strani...sem tako blizu ideji, da dam odpoved  sram...prisežem, da je kje kdo, ki kaj rabi, kamor pogledam. 29 mačk in 25 psov za oddat, pa dobro vem, da se poletna sezona še niti začela ni. Pa tudi to vem, da so se posvojitve do semptembra praktično ustavile. In tudi to vem, da nisem uspela oddati niti nekaj tistih, ki na nov dom čakajo že nekaj mesecev. Prav nič svetlega ta hip ne vidim pred sabo..tista nesrečna muca z odrezanima tačkama me je dobro zdelala ta teden, za eno od postonjskih treh bib je bilo prepozno, da bi ji lahko zaradi brezveznega mačjega herpesa lahko rešila oko, ki se je danes razlilo kljub zdravljenju...kdo jo bo hotel brez enega učka? Skupaj smo rešili Ninka, ki ga očitno nihče noče, ker še niti poklical ni nihče zanj...Zakaj sploh garat dan in noč, se trudit in poskusit kaj spremenit, če si nazadnje kot ožeta povožena cota...brez rezultatov. Eh...
Logiran

babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #176 : petek, 16.06.2006 : 20:09:18 »

Šit Polona! Jaz sem te pa ravno mislila vprašat, če me vzameš v kakšen pesjak za ene dva meseca.
Pri tebi je zmeraj tko fajn, da brez problemov pridem vsak teden gor. 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #177 : petek, 16.06.2006 : 20:11:22 »

V tem tednu smo pridelali za 52.000 sit porabljenih zdravil; na dan pa poleg 15-kg žaklja briketov še za 1.400 sit nadomestnega mačjega mleka, pol paketa pleničnih podlog in za 5.000 sit mesa in makaronov/riža/konzerv na dan...da ne govorim o tem, da moram pričarati še milijon in pol tolarjev za nove prostore za njih in zagotoviti denar za cepljenja, sterilizacije/kastracije in kakšno polomljeno nogo za povrh. Pa za odstranitev kakšnega razlitega očesa. Vse za to, da jih nihče niti mara ne v svojem domu...pa jim čisto nič ne manjka. Za razliko od mene so polni življenja, ki se ga tudi nadvse veselijo.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #178 : petek, 16.06.2006 : 20:42:17 »

Polona, saj bo bolje. Bomo vsi skupaj poskusili najti kaksnega super posvojitelja, donirali bomo kak tolar, ce bo kje ostal, pa prisli bomo pomagat kuzke sprehajat. Drzi se in ne pozabi, da je precej ljudi, ki ti bodo stali ob strani ne glede na vse. lp
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #179 : petek, 16.06.2006 : 20:49:40 »

Smetka, mi vsi te imamo radi... Kiss

Ko bi le imela več možnosti, da bi ti prišla pomagat... Sad
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines