mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:57:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1741012 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #420 : nedelja, 30.07.2006 : 22:39:49 »

Vsem, najlepša hvala za mnenja.
Smetka, moj mož bo šel naslednji teden nabaviti nekaj mikic na katere bi rad natisnil  vaše kosmate stanovalce, če vam bodo morda prišle prav za srečolov pri kakšni naslednji prireditvi.Zanima pa naju kateri kosmatinci naj bodo naslikani na mikicah. Na eni bo Brčica(to sva sama določila), kaj pa na ostalih?
V mislih imava okrog deset mikic.
l.p., Jana
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #421 : ponedeljek, 31.07.2006 : 03:15:23 »

Saska, ne moreš meriti vsega po sebi in svojih primerih in ta tema naj se ne spremeni v nekaj takega. Dajmo ostati pri rdeèi niti - to je zavetišèe Horjul in tamkajšnje živali. Hvala
ne merim drugih po sebi, samo pripomnila sem, da ni nemogoče. se bom v prihodnje zadržala in ne bom komentirala Smiley  LP
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #422 : ponedeljek, 31.07.2006 : 11:54:09 »

Smetka, sem slišala,da si imela na obisku "četico" prijaznih fantov. Eden izmed njih je moj sodelavec, ki sem mu vsak dan filala možgane o tem tvojem zavetišču, pa je rekel,da zdaj pa res mora priti gor....
Mislim, da je rekel, d aje peljal Pu-ja na sprehod :-)
Navdušen, totalno. Nad njim in nad tabo Cheesy

LP!
Pika
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #423 : ponedeljek, 31.07.2006 : 11:58:26 »

Res je  Smiley. Gre za dekleta in fante Leo kluba Kamnik, ki organizirano pridejo v večjem številu...in ki so se že navadili na moj črn humor  Grin, tako da prenesejo tudi že kakšno mojo izjavo povsem brez problema  Grin. Luštni so, povej, da jih bom vesela, ko/če bodo prišli naslednjič.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #424 : ponedeljek, 31.07.2006 : 13:08:44 »

Ja, je čist navdušen prišel v službo.....je pa rekel, da je pogrešal delavce, ker je bil psihično pripravljen na fizično delo...no ja, sem mu rekla, da je tudi sprehajanje fizično delo, pa je rekel,da je bilo res, ker je moral paziti, da ga Pu ne sezuje Cheesy Cheesy
Ne skrbi, sigurno pridejo, je že omenil, da iščejo (še) širšo sestavo "delegacije".
LP!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #425 : torek, 01.08.2006 : 10:34:42 »

Preden pozabim napisat...včeraj zvečer smo sprejeli malo, kakšne 4 mesece staro muco, ki je bila najdena pred OŠ na Brezovici. Prijazno mlado bitje je bilo tako poškodovano (najbrž je dobila kakšno brco) da smo jo morali evtanazirat. Če kdo slučajno pogreša to sivo tigrasto bitje...zdaj veš, kako je končalo.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #426 : torek, 01.08.2006 : 10:50:51 »

Preden pozabim napisat...včeraj zvečer smo sprejeli malo, kakšne 4 mesece staro muco, ki je bila najdena pred OŠ na Brezovici. Prijazno mlado bitje je bilo tako poškodovano (najbrž je dobila kakšno brco) da smo jo morali evtanazirat. Če kdo slučajno pogreša to sivo tigrasto bitje...zdaj veš, kako je končalo.

Ja, pa tut tej revci sem bila jaz "zadnji šofer". Cry. Občasno je rekla le še slaboten "mijav", pri vetu pa je potem mirno zaspala.


K
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #427 : torek, 01.08.2006 : 10:58:32 »

Matr, še brat mi je težko tole, kaj šele zraven bit in pospremt revico na zadnjo pot. Bubek mali. Cry Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #428 : torek, 01.08.2006 : 15:11:22 »

Pravkar telefonski klic, občina Brezovica: pred časom se je k njim zatekla mačka, ki ima sedaj 5 že nekaj mesecev starih povsem divjih mladičev. Seveda jih hranijo...hočejo pa tudi, da mački odidejo, odkoder so prišli oziroma kamorkoli pač. Ponudila sem jim edino možno opcijo glede na to, da so divji - polovit vse, odpeljat na pregled in če so zdravi, sterilizirat/kastrirat in vrnit nazaj...Gospa je odločno zavrnila to možnost, zadnji stavek je bil: znebili se jih bomo, pa kakor že.
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #429 : torek, 01.08.2006 : 15:14:01 »

Saj ne vem kaj bi rekla na to. Ljudje s(m)o res najhujše zveri  Angry .
lp
T.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #430 : torek, 01.08.2006 : 16:08:02 »

tecka, ne žalit zveri! Tongue
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #431 : torek, 01.08.2006 : 16:25:15 »

Imaš prav. Potem pa najhujše *****
lp
T.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #432 : torek, 01.08.2006 : 16:58:03 »

hmm. kaj je pravzaprav želela od tebe? čudež? ali je itak vedela, kaj bo naredila že vnaprej, pa ti je želela polepšat dan? zakaj jih hranijo, če se jih misljo znebit?

je z mano kaj narobe, ker ne razumem tako osnovnih zadev?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #433 : torek, 01.08.2006 : 19:43:46 »

Mačkica iz Brezovice, ki je ni več med nami:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/kxrgEmjEn1Fqq00p.v.jpg
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #434 : torek, 01.08.2006 : 20:42:11 »

Kako lepo bi bilo na svetu, če ne bi obstajali grdavži, ki mučijo ali zavržejo živali, takoj za njimi pa tisti, ki takšni živali niso pripravljeni pomagati, če jo najdejo ali se k njim zateče po pomoč.Najlažje jim je to naprtiti drugim, ki imajo že tako in tako najbrž kar preko 50.živali na skrbi.
Moja edina prijatelja v otroštvu sta bila pes,mačka in morski prašiček.Vedno mi bodo živali najboljše prijateljice, ki me nikoli in nikdar ne prizadenejo in jih močno spoštujem.Bolj, ko poznam ljudi, raje imam živali. Prisotni, ki imajo srce na pravem mestu in še nekaj znancev izuzeti.
Resnično, poznam mnogo ljudi, niti eden od tistih, ki ne marajo živali ni dober do sočloveka. Kadar pridem v bližino takšnemu človeku začutim toliko negativne energije, da grem kar se da daleč proč,kot magnet pa me vleče k dobrim dušam, zato sem se vam tudi pridružila na forumu takoj, ko sem vas odkrila.  l.p.
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines