mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 23:17:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Psi krvodajalci
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi krvodajalci  (Prebrano 74324 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #45 : ponedeljek, 14.07.2003 : 10:37:54 »

Agnes, dobila sem tvoje sporocilo! Kako je s temi zdravili ne vem.
Yo, a naj ti posljem seznam, ki sem ga ze pred casom naredila...ko so se mi oglasili forumovci?
Od mojih pride v postev samo Don (ima skoraj 50kg), mojo stevilko imas.... Vem, da sem enkrat ze zatajila, zal sem bila  brez prevoza, pa se v rovtah kakrsno je Trbovlje...
Logiran

yo
gost
« Odgovor #46 : ponedeljek, 14.07.2003 : 11:05:33 »


Citat

Yo, a naj ti posljem seznam, ki sem ga ze pred casom naredila...ko so se mi oglasili forumovci?
Od mojih pride v postev samo Don (ima skoraj 50kg), mojo stevilko imas.... Vem, da sem enkrat ze zatajila, zal sem bila  brez prevoza, pa se v rovtah kakrsno je Trbovlje...


Kaja, poslji mi seznam, pa bom preverila, koliko je se aktualen. Kritika ni letela direktno na nikogar, pac pa na tiste, ki so dejansko imeli (cudne) izgovore.

Naj dodam, da se lahko javijo tudi tisti, ki bi morda lahko ponudili prevoz - nekateri krvodajalci oz. njihovi lastniki nimajo avtomobilov! Do sedaj imamo 2 ali 3 prevoznike, vendar so vsi locirani v Ljubljani. Prav bi prisel se kdo iz kaksnega drugega mesta.

Lp, Yo
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #47 : ponedeljek, 14.07.2003 : 11:18:40 »

Hojla, ceprav sem tudi jaz iz Lj, lahko koga peljem na veterino, ce bo treba. Sicer bom pa vecino pocitnic v Podkornu (kjer sem tudi skoraj vsak vikend), tako da lahko tudi od tam koga zategnem. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #48 : ponedeljek, 14.07.2003 : 12:17:13 »

Jaz nisem prestregla nobenega klica... Tongue
Kaja,
kaj to pomeni, da me sploh ni na seznamu ali kako??
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #49 : ponedeljek, 14.07.2003 : 12:28:27 »


Citat





Naj dodam, da se lahko javijo tudi tisti, ki bi morda lahko ponudili prevoz - nekateri krvodajalci oz. njihovi lastniki nimajo avtomobilov! Do sedaj imamo 2 ali 3 prevoznike, vendar so vsi locirani v Ljubljani. Prav bi prisel se kdo iz kaksnega drugega mesta.

Lp, Yo


Predvidevam, da si me uvrstila na seznam Cool
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #50 : ponedeljek, 14.07.2003 : 16:13:30 »

Teja, seveda ste z Oxo na seznamu! Ne vem za kateri primer gre, vendar mislim, da tebe niso klicali. Brez skrbi, te se bodo! Grin
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #51 : ponedeljek, 14.07.2003 : 16:18:54 »

Se nekaj. Ce me spomin ne vara se mi je javila tudi Lanabela, vendar je na mojem seznamu ni. Ocitno je po nesreci izpadla. Lanabela, ce si se za, se prosim javi Yo! Se opravicujem! lp
Logiran

Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #52 : ponedeljek, 14.07.2003 : 21:33:29 »

Tudi midve z Belo se javljama. Za zdaj je sicer se vrjetno premlada (1 leto mora biti stara? - nisem vsega brala). Tudi glede prevoza z mariborske strani, ce bo le mogoce se lahko obrnete name.
Hm, komu pa se naj sploh javim?  Wink
Logiran
yo
gost
« Odgovor #53 : ponedeljek, 14.07.2003 : 21:48:51 »

Citat

Tudi midve z Belo se javljama. Za zdaj je sicer se vrjetno premlada (1 leto mora biti stara? - nisem vsega brala). Tudi glede prevoza z mariborske strani, ce bo le mogoce se lahko obrnete name.
Hm, komu pa se naj sploh javim?  Wink


Bela mora biti stara najmanj 1 leto (vendar ce se le da, je ne bomo klicali takrat). Najbolj zazeljeni so psi med 2. in 8. letom, tezji od 18 kg.

Javi se (in vsi ostali) meni ali Kaji - tako ali tako bova evidenco imeli pri sebi obe, da ne bo kaksnega neljubega "izpada".

Lp, Yo
Logiran
valvasor
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 794


« Odgovor #54 : ponedeljek, 14.07.2003 : 21:51:59 »



  Ojla!

 Mislim , da sem enkrat na zacetku te teme , tudi jaz rekla , da se Valvasorji javljamo za pomoc. Mislim, da imamo vsi dosti kilogramov ( samo jaz malo manj  Grin Grin Grin).  Sicer avto ni vedno doma, drugace se pa ponujamo tudi za prevoz iz Gorenjske smeri.

 Cao-Slavi
Logiran
yo
gost
« Odgovor #55 : ponedeljek, 14.07.2003 : 22:57:13 »


Citat



  Ojla!

 Mislim , da sem enkrat na zacetku te teme , tudi jaz rekla , da se Valvasorji javljamo za pomoc. Mislim, da imamo vsi dosti kilogramov ( samo jaz malo manj  Grin Grin Grin).  Sicer avto ni vedno doma, drugace se pa ponujamo tudi za prevoz iz Gorenjske smeri.

 Cao-Slavi


Valvasor, toooo! Zdaj imamo tudi prave pasje velikane "na zalogi".  Kiss

Lp, Yo
Logiran
valvasor
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 794


« Odgovor #56 : sreda, 16.07.2003 : 09:38:09 »


 Ja , zaenkrat jih imate. Ce se ne bom prej odlocila in zacela vzrejat -HARLEKIN PUDLJE ali pa mogoce HARLEKIN CIVAVE! Grin Grin Grin Grin

 cAO-sLAVI
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #57 : sreda, 16.07.2003 : 11:43:24 »

Vceri sva bili z Belo na cepljenju proti kugi in sem potem se mimogrede vprasala 2 veterinarja ce jemljejo kri. No ta taprvi ni imel pojma o cem govorim (je najprej mislim ce mu mislim svojo dat  Huh Roll Eyes), potem pa sem vprasala se drugega ki pa je povedal da so pred casom vendar da se jim financno ni izplacalo kr naj bi bila uporabna le kakih 14 dni, tako da so sedaj na vezi z azilom.
Logiran
yo
gost
« Odgovor #58 : sreda, 16.07.2003 : 20:48:01 »

Danes sem bila s Shio na kliniki na Podmilscakovi v Ljubljani.

Seveda sem potem, ko so naju malo pomirili (cisto x zadeva) uspela zajeti malo vec kisika  Cheesy in sem povprasala tudi o krvodajalstvu. Krvi ne jemljejo vnaprej in je ne shranjujejo, imajo pa nekaj kuzkov, za katere vedo, da jih lahko poklicejo, ce je to nujno. Gre za njihove paciente, seveda vecje pse.

Je pa dr. Ursiceva zelo pohvalila naso akcijo. Njene besede citiram: "Najvec, kar lahko kot skrbniki svojih zivali storite v teh primerih je, da veste, na koga se lahko obrnete, ce bi potrebovali kri."

Lp, Yo
Logiran
altervita
gost
« Odgovor #59 : četrtek, 17.07.2003 : 08:54:56 »

Ja, res je, sem danes še dodatno preveril na Podmilščakovi. Seznam imajo za svoje pacijente in po potrebi pokličejo. Sam sem mislil, da je tale seznam nekako skupen in da so vet. klinike glede tega kaj povezane, pa očitno niso. No, mi smo na Podmilščakovi na seznamu, zato se mi prej ni zdelo da bi se posebej javljal še tule. Yo, imaš cifro, tako da, če bo potrebno, pokliči.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Psi krvodajalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines