mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 19:53:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: javno sprehajanje?  (Prebrano 36228 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #30 : četrtek, 24.08.2006 : 07:51:37 »

Aja, pa še to - zjutraj sem imela na pasjem sprehodu že en turbo brain storming, namreč, he he.... Torej, tale naš projekt potrebuje ime, a ne? Predlagam:

SREČA NA VRVICI[/color][/b][/size]

lp, Katarina
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #31 : četrtek, 24.08.2006 : 08:02:10 »

Sreča na vrvici je zakon! Cheesy
Samo ne vem, če bomo lahko tako hitro speljali tole z rutkami... Undecided
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #32 : četrtek, 24.08.2006 : 08:12:25 »

 Cheesy Hudo!  Grin
No, jaz bi za napis na rutkah predlagala rdeco barvo, rutke bi pa lahko bile rumene - bi kar sevalo  Wink
Drugace bi pa uporabila kar konturo, ker bi bilo tako najlazje posnemati font loga (ali kako se ze tej zadevi rece?) Zavetisca Horjul. Ce se s tem strinjate, napisite, predlogi so seveda tudi dobrodosli... Bi pa mamo poslala danes po barvo, tako da kar hitro z idejami na plan Cheesy
Res pa prosim, da rutke nekdo naredi, ker sama niti gumba ne znam naravnost prisiti  Roll Eyes
Nedelja je pa itak super!
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #33 : četrtek, 24.08.2006 : 08:14:14 »

Eh, aroncka, ce je mami taka faca, da jih zasije, bo pa valda uspelo Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #34 : četrtek, 24.08.2006 : 10:41:01 »

No, kakor je napisala že Sarabenji MOL poziva vse ljubitelje psov in lastnike psov in itd. na akcijo pobiranja kakcev in sicer v NEDELJO 10. septembra ob 11h dopoldne v Tivoliju (Jakopičev vrt ali nekaj podobnega), verjetno boste sami zasledil ta luštn plakat kje v Ljubljani! Zdaj imate priložnost, da ta in naslednji vikend koristite za "vežbanje" Grin, da boste v nedeljo 10.09. blesteli! Takrat se bom pridružila tudi sama (zdaj ne morem, ker odhajam na dopust), predlagam pa da tisto nedeljo res izkoristimo moč množice - in sicer, da se vas čim več javi za pomoč npr. za deljenje letakov Društva za zaščito živali LJ "Zakaj sodelujemo z zavetiščem Horjul" - kakor je že predlagala Sarabenji. Veselo na delo Cheesy

LP vsem, Maja
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #35 : četrtek, 24.08.2006 : 12:47:24 »

jakopičev drevored in ne vrt! če jaz kaj vem, je to ta glavna sprehajlna pot od moderne galerije do cekinovega gradu.

letake bomo po mojem  malo prikrojili, saj pri projektu SREČA NA VRVICI ne gre za akcijo dzzž lj, bi pa tisti dan dzzž lj mogoče delilo zloženke o pobiranju iztrebkov. to le povem, ker je gargamel načela deljenje društvenih letakov... ampak s samo akcijo to nima nevemkoliko veze, tako da se vračam na temo.

verjetno bi v nedeljo peljali belo, elo in julkota. čeprav bi bilo zaradi prevoza potem bolj smiselno, da bi vzeli še enega pesjana, po dva v vsak avto?

za sprehod rabimo toliko ljudi, kot je psov + dva ali tri za deljenje letakov + fotografa ali dva. če se bo javilo dovolj ljudi za prevoze, lahko prva runda šoferjev pripelje pse v lj, druga pa odpelje nazaj gor. pri tem v avtu poleg psov skoraj mora biti še nekdo, vsaj za prvič, sploh če psi ne bodo za mrežo ali v boksu.

jaz bom zraven, lahko kot šoferka, sprehajalka, lahko delim letake, le fotkala ne bom, ker nimam s čim...  Tongue
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #36 : četrtek, 24.08.2006 : 13:17:59 »

Jaz glede prevoza psov še sporočim. Imam pa 2 sprehajalca (jaz in fant). Eden od naju lahko tudi letake deli, če nas bo premalo/preveč. Fotkati ne morem, ker tudi jaz nimam s čim Tongue

Ali se gre potem fiksno to nedeljo? Kdaj cca?

lp,
Diana
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #37 : četrtek, 24.08.2006 : 16:58:27 »

Da popravim, Jakopičev drevored je promenada do tivolskega gradu in ne cekinovega, ta je na drugem koncu pri hali tivoli. Wink Veliko uspeha to nedeljo, žal se ne morem pridružiti, čeprav imam pred nosom, ker bom v Trbovljah. Za naslednjič se bom pa potrudila, da bom zraven (kot karkoli, fotografinja, delilka letakov, sprehajalka, šoferka,... Grin)
Lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #38 : petek, 25.08.2006 : 09:29:37 »

Bejbe kaj je zdaj? Al bo al ne bo sprehajanje, kako smo zdaj zmenjeni? Huh

lp,
Diana
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #39 : petek, 25.08.2006 : 09:32:16 »

kar se mene tiče: če bo vreme ok, potem gremo. sicer se ne splača, ker ne bo ''publike''.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #40 : petek, 25.08.2006 : 11:05:05 »

kar se mene tiče: če bo vreme ok, potem gremo. sicer se ne splača, ker ne bo ''publike''.

Se strinjam.

Bi bilo pa fino, da se naredi en okviren seznam ljudi, ki so pripravljeni sodelovati pri "Sreči na vrvici". Predlagam, da se nekomu vsi pofočkamo s podatki o tem, kakšno vlogo lahko prevzamemo, koliko psov lahko peljemo, ali potrebujemo v avtu spremljevalca ali ne ..... in seveda telefonsko številko. Mislim, da, ko bo projetk zalaufal, se bomo hitreje menili preko gsmjev, kot preko foruma.

lp, Katarina
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #41 : petek, 25.08.2006 : 13:05:23 »

Dobra ideja! Js sm se že kar "registrirala" pri Sarabenji Wink , ki že ma vse moje podatke pa telefon itd. Vreme je pa zelo relativna stvar, namreč se bomo recimo ob sobotah zvečer po sms-ih menili, ali v nedeljo velja ali ne in se bomo ob tem nanašli na vremesko napoved je recimo en način. Lahko pa bi se menili recimo v nedeljo zjutraj, ko bomo videli kakšno je dejansko vremensko stanje. Velikrat rečejo da bo sončn, pa potem cel dan dežuje, danes je npr. tudi malo deževalo, pa je zdaj prav prijetno. No, ampk to prepuščam vam! Upam, da se vidimo že naslednjo nedeljo, drugače pa 10.ga!

LP vsem, Maja
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #42 : petek, 25.08.2006 : 13:22:00 »

Javite, komu naj se pofočkam s kontaktnim tel.

lp,
Diana
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #43 : petek, 25.08.2006 : 13:37:49 »

Jaz sem tudi se vedno za (itak najraje za sprehajat mrcine, ampak lahko pa tudi letake delim... vozit pa ne znam!!). Komu se je treba po sms-ju javit? Cheesy:)
LP
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #44 : petek, 25.08.2006 : 19:02:07 »

Še zdaj ne vem, za katero uro se menimo? Huh
Bomo preživeli brez rutk ta vikend? Moja mati ima namreč RD in seveda veliko priprav, bo pa za naslednjič sigurno. Luncica, se bova morali potem zmenit, kje ti jih bom predala.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines