mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:50:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: javno sprehajanje?  (Prebrano 36108 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #120 : nedelja, 10.09.2006 : 22:34:38 »

Horjulci danes, pridružila se nam je še Mimi.

http://roadie.moj-album.com/album/3160316/?stran=1
Lp
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #121 : nedelja, 10.09.2006 : 22:39:08 »

danes je bilo prav fletno v tivoliju. ekipa se je že ulaufala, spoznali smo se med sabo in smo prav fajn skupinica.  Smiley

razdelili smo veliko letakov (tokrat jih zahvaljujoč maji01, arončki in maši c. ni zmanjkalo!!!) in srečali mnogo prijaznih kužkov. eden bolj razburljivih trenutkov je bil, ko je k nam čez travnik tekel spuščen pes, a se je izkazal kot prijazen. še dobro, da so naši mladički tudi prijazni. kak odrasel pes bi si takšno direktno ''prilaufanje'' utegnil razlagati po svoje... tako pa nas je črnuhec le prevohal in potem odšel nazaj k lastnikom (ki so si predstavo ogledali od zelooo daleč...  Huh )

medi je skozi ves sprehod šefovala situaciji, king je pogumno  Roll Eyes bevskal na nekega psa tipa ''bull'' (naj mi poznavalci ne zamerijo, a jaz teh mnogih variant ne ločim preveč dobro), kalina tamala je po začetnem strahu ugotovila, da je takle sprehod prav fajn zadeva, mimi pa kot prava mimi...  žur do onemoglosti!!!

danes smo dobili garnituro manjših rutk za mladičke, tako da je kimi lahko nosil svojo, večjo. bila mu je tako všeč, da jo je odnesel kar s sabo domov.  Cheesy pa tudi ljudje smo prišli na svoj račun... z lepimi rumenimi poslikanimi majčkami....

ja, bilo je zelo fajn. in morda bi kljub temu, da je naslednji vikend piknik, lahko poskusili s čim podobnim še drugo nedeljo?
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #122 : nedelja, 10.09.2006 : 22:43:21 »

Jaaa, majčke!! Cheesy > Grin
Evo jih:

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/GJUne3P3EuVDwsET.v.jpg
Lp
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #123 : nedelja, 10.09.2006 : 22:52:12 »

bolha2, super slikce!

so me spomnile še na pripetljaj, ko smo se že vračali proti avtom. pa je en gospod tako strumno korakal od svoje kakajoče psičke, da ga je xena glasno pobarala, če morda rabi vrečko? gospod je seveda vzel vrečko in šel nazaj proti mestu kakanja. iz izkušenj vem, da če si stran nekaj mestrov in prav ne fiksiraš mesta ''delikta'', ga iščeš kar dolgo, on je bil pa kar hitro fertik... udeleženke, kaj menite, ga je pobral al je samo glumil?

pa še ena zadeva, nagradno vprašanje za vse, ki ste bile zraven: koliko lužic, kupčkov in bruhic smo ''pridelali'' na poti v horjul?  tista, ki bo najbolje ugotovila, bo naslednjič šoferka... Wink
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #124 : nedelja, 10.09.2006 : 22:57:42 »

Bom jaz ugibala, ker ne znam vozit Smiley NIC!!! Wink
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #125 : nedelja, 10.09.2006 : 23:11:04 »

Pa to postaja že prav profesionalno Cheesy - krasne majčke in ujemajoče rutke, nore slike, itak hude bejbe in v iber kul pesjani. Cool
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #126 : nedelja, 10.09.2006 : 23:24:29 »

Hehe prav fletni ste bili. Mi je zal, da sem samo "mimo padla", ampak je bil danes en tak zivalski delovni dan ... Cheesy
lp, m.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #127 : ponedeljek, 11.09.2006 : 00:57:24 »


so me spomnile še na pripetljaj, ko smo se že vračali proti avtom. pa je en gospod tako strumno korakal od svoje kakajoče psičke, da ga je xena glasno pobarala, če morda rabi vrečko? gospod je seveda vzel vrečko in šel nazaj proti mestu kakanja. iz izkušenj vem, da če si stran nekaj mestrov in prav ne fiksiraš mesta ''delikta'', ga iščeš kar dolgo, on je bil pa kar hitro fertik... udeleženke, kaj menite, ga je pobral al je samo glumil?


He, he, ma ni šans, da je kaj pobral.... samo ni imel druge izbire, kot vzeti ponujeno vrečko in odhlačati v domnevno smer "kupčka", saj se je v tistem momentu vanj ozrlo kar nekaj parov oči!! Roll Eyes

Ja, super preživeto popoldne, bo počasi treba še medije opomniti na tele naše nedeljske podvige. Cool

lp, Katarina
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #128 : ponedeljek, 11.09.2006 : 14:30:59 »

Ja, super preživeto popoldne, bo počasi treba še medije opomniti na tele naše nedeljske podvige. Cool

Jap, se strinjam.
Sem pa včeraj razmišljala, da bi lahko malo spreminjali lokacije. Mogoče bi šli lahko enkrat na grad, pa v Mostec, po PST v Murglah, po PST v Kosezah... Da nas še drugje spoznajo, saj je tudo po teh sprehajalnih poteh veliko ljudi.
Kaj pravite?
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #129 : ponedeljek, 11.09.2006 : 14:59:49 »

No upam da bom naslednjič frej in da se vam bom končno lahko pridružla.
Suprca ste!  Wink
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #130 : ponedeljek, 11.09.2006 : 15:09:55 »

jaz drugih lokacij ne poznam. za tivoli pa preverjeno vem, da tja večinoma zahajajo socializirani psi. kar je zelo pomembno, saj nekako ne želimo koga vozit po javnem sprehajanju še malo na šivanje... meni je vseeno, če gremo kam drugam, samo da so v redu okoliši.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #131 : petek, 15.09.2006 : 17:30:09 »

kako torej, dame? imamo za ta vikend kakšne plane?
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #132 : petek, 15.09.2006 : 18:51:07 »

ooooooooooo šele zdele sm najdla čas da sm si tole tema mal ogledala in morm rečt, da tole je pa zakon Cool Cool Cool

Jst bi se vam rada pridružla (sej ne da mam doma 3 pse pa mam z njimi že dost dela), sam vseen bi rada čimbolj pomagala. če ne druzga bi letake delila skupaj z mojim borderčom, pa še kake bonbonče bova zravn talala Grin

A lahko prideva še midva? Al je boljš da pridem brez mojga kužka?
Kdaj se naslednič dobite? in kje je zbirno mesto? a majčo si sama naredim al mate še kje kako odveč??

lp Wink
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #133 : petek, 15.09.2006 : 19:14:32 »

Dezek pada, dezek gre... A pocakamo, da vidimo, kaj bo vreme reklo? Dvomim, da je v dezju kaj sprehajalcev, bi bile verjetno kar same tam Cheesy

cac, majck je pet, rutk pa osem (stiri za mini kuzke in stiri za maksi kuzke), so vse oprane in posusene, tako da se samo zagrebes za tisto, ki jo hoces Wink Ampak to res hitro, jaz sem v nedeljo namrec pristala v sotorski majcki hehe.

A lahko kdo ta dez ugasne???
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #134 : petek, 15.09.2006 : 19:52:20 »

Mislim, da jutri zaradi vremena odpade, v nedeljo smo pa tako na pikniku. Jana pravi, da se dobimo v (skoraj) vsakem primeru.
Logiran

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines