mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 15:30:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306541 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #1725 : četrtek, 27.09.2012 : 11:59:38 »

Živjo, v zvezi z mojo prošnjo v temi "iščem-kupim predmet" - prošnja za mojega nemškega študenta - sporočam, da smo problem rešili in da pomoči ne potrebuje(mo) več! Slučajno bo neki moj prijatelj v bližini, tako da se je ponudil, da bo študentu pomagla on.

Hvala vseeno vsem, Horjulčkom bom vseeno nakazala kaj, mogoče pa se v prihodnje še javim s kakšno podobno prošnjo, ker so moji tuji študentje na začetku semestra v Sloveniji še malo "zgubljeni" Wink

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1726 : ponedeljek, 01.10.2012 : 13:33:29 »

Od sobote do danes je prišlo nekaj mailov naših zlatih donatorjev predmetov in se vsem opravičujem, ker sem našibala na seznam vse šele danes. Ni šlo prej Smiley.
Hvala za donirane predmete in hvala za razumevanje Smiley

Hoj,

nisem sicer aktiven bralec/pisec na forumih sem pa videla, da se pikniki na licitacijah dobro ''prodajajo''. Žal so moji vikendi več ali manj zasedeni, tako da kakšna aktivnejša udeležba največkrat ne pride v poštev, sem pa dobila zadnjič eno idejo, ki bi vam bila mogoče všeč ... no, moj predlog bi bil, da se kdaj kakšne licitacije (mogoče tematske) izvedejo v živo, v okviru kakšnega piknika (pa tako, da se jih lahko udeležijo vsi, ne samo člani). Če bi se za povezovalca programa javil nekdo, ki mu jezik dobro teče (in ob predpostavki, da vsi, ki radi licitirate, tudi v živo ne bi skoparili s pripombami, katerim se običajno nasmejim, ko berem kakšno temo) bi bilo pomoje veliko smeha, predmeti bi takoj zamenjali lastnike in se ne bi bilo potrebno dogovarjati za predajo pa še dinarčkov ne bi bilo potrebno nakazovati ampak bi bili takoj zbrani  Smiley

No, kaj pravite?

lp i.

Tele on-line licitacije so na mojpes.netu že od 29. 8. 2006 (KLIK - tema je v arhivu, za ogled je potrebna prijava na forum). Brez skrbi, smo organizirali tudi licitacije v živo na nekaj naših piknikih:

- 3. mojpes.net piknik - KLIK
- 4. mojpes.net piknik - KLIK
- 5. mojpes.net piknik - KLIK
- 6. mojpes.net piknik - KLIK

Z njimi smo prenehali takoj, ko so se vsesplošne dobrodelne licitacije razpasle za vsakim vogalom. Zdaj organiziramo druge oblike zbiranja pomoči in čakamo, da pogrunta še kdo kaj novega, pa bomo ponucali idejo, kot vsi ostali naše. Wink
Logiran

Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #1727 : ponedeljek, 01.10.2012 : 17:09:07 »

Zdravo, mene pa samo zanima, če je kdo tukaj kaj seznanjen z zbiranjem papirja pred Šparom na Viču? Namreč, slišala sem,da se bo zbiralo, samo nimam več info-a je to še aktualno ali ne?
Hvala
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1728 : ponedeljek, 01.10.2012 : 17:22:49 »

Zdravo, mene pa samo zanima, če je kdo tukaj kaj seznanjen z zbiranjem papirja pred Šparom na Viču? Namreč, slišala sem,da se bo zbiralo, samo nimam več info-a je to še aktualno ali ne?
Hvala

Je aktualno. Smiley Več najdeš v tej temi: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,16758.1080.html
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1729 : ponedeljek, 01.10.2012 : 17:38:46 »

Več informacij o sobotnem zaključku akcije zbiranja papirja za živali je tudi tukaj http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=224 Smiley
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1730 : torek, 23.10.2012 : 21:45:46 »

BABE!  (so žabe)  Cool

Hitro vse v klet! Sploh ni več nobenih predmetov na čakanju za licitacije, porka špinača. Dajmo se mal skup vzet pa pogledat, če lahko možu/otrokom/mačkom/psom/hrčkom kaj pajsnemo in klele prodamo, a? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1731 : sreda, 24.10.2012 : 06:32:38 »

Pridne mravljice so že našle nekaj predmetov Smiley Cheesy

Hvala!
Logiran

uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1732 : nedelja, 18.11.2012 : 12:34:43 »

So v planu kakšne tematske knjižne licitacije? Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1733 : nedelja, 18.11.2012 : 16:06:03 »

Ravnokar smo štartali s prazničnimi, lahko pa pridejo knjige v januarju Smiley
Logiran

uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1734 : nedelja, 18.11.2012 : 16:06:45 »

Sem videla ja. Jih bom šparala do takrat, če ne jih pa dam na redne Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1735 : nedelja, 18.11.2012 : 16:23:03 »

Jaz predlagam, da naredimo še "ponovoletne" licitacije. Zagotovo bo marsikdo izmed nas dobil kak predmet, ki zanj ni uporaben, komu drugemu bo prišel pa prav.  Smiley
Logiran
Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #1736 : nedelja, 18.11.2012 : 17:58:44 »

Se strinjam z No Jinx-"ponovoletne! skoraj morajo biti...
LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1737 : nedelja, 18.11.2012 : 18:59:20 »

Za naprej plasirat tisto, kar bo 'viška' po decembrskih praznikih, bo idealna prilika na Valentinčkih Cheesy, ki bodo štartali v drugi polovici januarja Wink.
Logiran

vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1738 : četrtek, 29.11.2012 : 22:42:22 »

Jana, mene pa zanima glede fotke licitiranega predmeta - sem mislila, da mora biti obvezno lastna, pa zdaj pri Halti Karlie vidim, da je lahko tudi "reklamna" z neta. Jaz bi namreč dala na licitacije tudi šminko, katere fotka je z neta boljša, ker je moja pač še zapakirana, res pa je tudi, da si jo potencialni ponudnik lahko ogleda na netu. Mnenje? Hvala!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1739 : četrtek, 29.11.2012 : 22:58:31 »

Sistem s fotkami imamo predvsem zato, da je jasno, da je predmet, ki je slikan, tudi res na voljo. Ob rabljenih predmetih se lahko tudi (vsaj nekoliko) vidi obraba oz. ohranjenost, morebitne posebnosti in poškodbe ..., pogosto pa tudi, kako sploh zadeva izgleda Smiley
Moj predlog bi bil, da so tudi slabe slike ok, pa se doda potem lahko link, kjer je kaj več o predmetu, ali kjer je slika, ki bolje prikazuje predmet in njegove karakteristike, barve, opis ...

Fotke z neta so problematične, ker ne verjamem, da se kdo dogovarja z lastnikom (recimo spletno trgovino) za dovoljenje za uporabo slike na naših licitacijah Wink Grin. Slik kar tako pa ni dovoljeno pobirati z neta, ne glede na to, od kje jih vzamemo (tudi iz predstavitvenih strani ali spletnih trgovin ne), prav tako ni ok dajati linke direktno na slike, ki so del kakšne druge spletne strani. Je pa vsekakor ok dodati link na stran, kjer je slika in kjer si lahko pogledamo več o predmetu. Smiley

Če mi kdo pošlje z neta sneto sliko, jo objavim, vendar se mora pri tem pač vsak sam zavedati, da lahko prišiba za tem tudi kakšno pozdravno pisemce Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines