mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:09:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: vsi psi nezaželeni na vsakem koraku
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: vsi psi nezaželeni na vsakem koraku  (Prebrano 43209 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #120 : sreda, 22.11.2006 : 20:39:44 »

Ja, ni še konec... Čakam še na neprimerno vedenje... ampak glavno, da so Veni tako obravnaval... Je to najbolj pomembno, kar se mene tiče.

Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #121 : sreda, 22.11.2006 : 20:45:43 »

Veni je super psička in nimaš se česa bati...lp
Logiran
ARTI
midi
****
Spol: Moški
Sporočil: 258



« Odgovor #122 : sreda, 22.11.2006 : 20:50:40 »

Ja, s psi motimo, (ogrožamo) vse kar je okoli nas. V gozdu nas preganjajo lovci, ker preganjamo divjad, sprehajalci po gozdnih poteh, ker se psov bojijo, po mestu fine dame, ker onesnažujemo z iztrebki, na morju smo v večina krajih nezaželjeni, tudi če je pes pripet in ne gre v vodo, itd, itd, itd....................  V bistvu ne bi smeli psov po tem takem sprehajati nikjer, ker se povsod najde nekdo, ki ga pes mot, tudi, če je pod stoprocentno kontrolo, ali celo na povodcu. Se pravi: Pes naj bo doma!
    
Logiran

do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #123 : sreda, 22.11.2006 : 21:15:22 »

Ja kar doma jih imejmo kar skoz. Pa za vsak slučaj, jih na ketno privežimo, na tako volovsko, pa štopelc v rit, pa gobec zavezat, da ne bo slučajno kakšnega glasu dal od sebe. Če pa nas kdo prijavi, da je to mučenje, bodo pai nšpektorji  itak rekli, da so pogoji v mejah normale! Kdo nam pa potem kaj more!
Ma me pogrejejo take stvari... Angry Angry
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #124 : sreda, 22.11.2006 : 21:23:59 »

No, pa sem dobila od policije dolgo pričakovano pošto... Sem se kar tresla, ko sem odpirala. Veni ni nevarna psica in je bila pod kontrolo in se zadeve ne odobrava kot prekršek... Mi je takooooo odleglo. Sem kar skakala naokrog. Pa Veni z mano... Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

No vsaj enkrat pa so pametno razsodli in se niso ozirali samo na to ali je bila na vrvici ali ne in so priznali tudi drugačen način kontrole.....tudi to je nekaj. Mali aplavzek za njih, kljub predhodnim glupostim. Ko sem prebrala to temo, me je prav zanimalo kaj bodo določili glede odvezanega psa in sem prav zadovoljna. Upam, da se še ostalo odloči vama v prid.

Čestitke!
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #125 : torek, 26.12.2006 : 22:12:38 »

To je res lepo,da se je vse dobro koncalo.Skoda,ker se ne konca povsod tako lepo. Sicer je pa vse razvidno tukaj:

http://www.pitbullproblem.tk/
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #126 : torek, 26.12.2006 : 23:00:50 »

Fak, zakaj sem gledala?Huh
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #127 : torek, 26.12.2006 : 23:33:22 »

Meni se pa zdi perfekten flash. To so dejstva. V takem svetu živimo. In tisti reveži na groznih slikah - za to je odgovoren človek. In tisti srečneži na zadnjih slikah, ki se igrajo z otroci - tudi za to je odgovoren človek. Razlika je le v sorti ljudi.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #128 : sreda, 27.12.2006 : 03:37:54 »

Flash je res ok.Priporocam vsakemu.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #129 : sreda, 27.12.2006 : 11:38:34 »

Ti da res mislit.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #130 : sreda, 24.01.2007 : 15:55:11 »

Pogledala, poslala na par mailov, pol sm se pa mal stran obrnila in obrisala učke. Ja, zakaj taki prasci niso kaznovani? Kazni so pri nas smešne, zapori prepolni... Vse, ki to delajo psom, bi poslala za neki časa v zavetišče delat seveda pod nadzorom, ampak ljudje se težko spremenijo, dvomim da bi se v katerem od njih kaj zganilo. V tem se psi razlikujejo od nas, pozabijo slabe izkušnje, se naučijo ponovno ljubiti in zaupati, ljudje pa... Včasih me je kar sram da pripadam tej zblojeni živalski vrsti...
Logiran
Tilena
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #131 : sreda, 07.02.2007 : 21:11:38 »

Zlo bo zmagalo takrat, ko bodo dobri ljudje ostali tiho.
Logiran
Gemm
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #132 : torek, 02.10.2007 : 15:48:05 »

Sosedovemu pobu sem se nekaj zameril, zato je naslednji dan, takoj ko je videl našega psa nenevarnega samojeda, dvignil mobitel in policaji so bili v skoraj v hipu pri nas. Nič niso spraševali ampak samo grozili z orožjem in napisali plačilni nalog, da nismo zavarovali nevarnega psa. Potem smo se pritožili na sodišče, da pes ni nevaren in da je bila to lažna prijava zaradi sovraštva do psov in nagajanje nam. Sodišče je prijavo gladko zavrnilo brez zasliševanja in brez možnosti pritožbe. Pes je naš zvesti popotnik po gorah in še vedno osvaja dvatisočake, čeprav ima že 12 let, pa nimamo nobenih problemov z njim. Sedaj nam lahko sosedje vedno pokličejo policaje, mi se pa ne moremo niti braniti.
Logiran
bol.ha
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #133 : petek, 13.08.2010 : 18:34:33 »

Bom še tu zapisala...
Psi in njihovi lastniki so v našem bloku očitno zelo nezaželjeni.
Na nas sosed/soseda meče ostanke hrane (ne sveže, ampak gnjile). Kako se lahko ukrepa?
Na oglasno desko sem nalepila prijazno opozorilo, da nas ni treba bombardidat. Jaz vedno poberem, samo 1 soseda je, ki vedno pusti drek na tleh (drek napišem zato, ker je ogromen). Jo vsak dan opozarjam, ampak ne pomaga.
Tudi če psa nesem mimo bloka in mu ne pustim da tam lula (drugače ne pridem do trave), dobim kej na glavo.
Zadnjič sem skasirala gnjilo banano direkt na glavo, moj pes (mladič čivave star 3 mesece) pa ogrizek lubenice čez hrbet. Lips Sealed
Ima kdo kakšno idejo kako ukrepati?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #134 : petek, 13.08.2010 : 18:39:53 »

Prijava policiji ali prijazno pismo odvetnika dotičnim osebkom (slednje sicer nekaj plačaš, ampak vžge kot hudič Evil)
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: vsi psi nezaželeni na vsakem koraku
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines