mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 08:36:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Anketa
Vprašanje: Koga bi volili za predsednika KZS, če bi imeli možnost na volitvah oddati svoj glas?  (Anketa je zaprta: sreda, 16.04.2014 : 22:09:16)
Aleksander Česnik - 1 (2.4%)
Lidija Okleščen - 9 (21.4%)
Boštjan Penko - 18 (42.9%)
mag. Branislav Rajić - 14 (33.3%)
Vseh glasov: 42

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika  (Prebrano 33914 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #135 : torek, 18.03.2014 : 21:42:44 »

KD Barje organizira v četrtek, 20. 3. 2014, v Ljubljani soočenje kandidatov za predsednika KZS - KLIK.

Predsednica KD Barje mi je sporočila: "Srečanje je popolnoma odprtega tipa, saj si želimo, da se ga udeleži čim več tistih 'ki v srcu dobro mislijo'! Vprašanja kandidatom so dovoljena članom KDjev, LKDjev in klubov. Soočenje bo vodeno in namenjeno vprašanjem vezanim na programe in vizije vodenja KZS v prihodnjem mandatu."
Ostala pravila bodo organizatorji zagotovo povedali udeležencem na samem soočenju.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #136 : četrtek, 20.03.2014 : 12:35:17 »

S Kinološke zveze Slovenije so danes članice prejele sledeče email sporočilo:

From: Kinoloska zveza Slovenije 
Sent: Thursday, March 20, 2014 10:15 AM
To:
Subject: FW: SPOROČILO ČLANICAM !

Spoštovane članice KZS,

Na željo člana No, g. Draga Goričana, vam posredujemo njegovo sporočilo.

Lep pozdrav,

Pisarna KZS / CAS Office

From: Drago Goričan
Sent: Wednesday, March 19, 2014 11:41 PM
To: Katja Dermol
Subject: SPOROČILO ČLANICAM !

Spoštovane članice KZS,

sporočam vam, da se kot član NO KZS ograjujem od osebnega obračunavanja med članom NO in Komisijo za šolanje pri KZS in sporočam, da moje soglasje za pošiljanje nekega videa vam članicam ni bilo dano. Upam, da bodo prihajajoče volitve v nove organe KZS stvari postavile na svojo mesto, saj sem mnenja, da vse skupaj že teče preko roba.

Hvala za razumevanje.

Drago Goričan, član NO
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #137 : četrtek, 20.03.2014 : 13:02:48 »

Ne vem, sicer, katere organe KZS ima g. Goričan v mislih, ko pravi: "da bodo prihajajoče volitve v nove organe KZS stvari postavile na svojo mesto"? Volitve so razpisane za predsednika KZS in za Upravni odbor, kar pa z delom Nadzornega odbora nima nobene zveze. Člani Nadzornega odbora, Statutarne komisije in Disciplinske komisije so bili izvoljeni 16. marca 2013 za dobo štirih let, do leta 2017, torej še morajo oddelati tri leta. http://www.kinoloska.si/domov/item/168-izvoljeno-vodstvo-za-mandatno-obdobje-2013%E2%80%932017

29. novembra 2013 je bila na izredni skupščini predsedniku KZS izglasovana nezaupnica, s tem pa 'pade' tudi njegov Upravni odbor. 17. aprila 2014 članice volijo novega predsednika KZS in njegov Upravni odbor.
- Poročilo volilne komisije - klik
- Vabilo na volilno skupščino - klik

Ali pa se dogaja še kaj, česar članice še ne vedo?
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #138 : četrtek, 20.03.2014 : 17:56:02 »

Mene pa zanima a so slučajno prišli kakšni odgovori na vprašanja poslana kandidatom?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #139 : petek, 21.03.2014 : 00:59:27 »

So prišli Smiley

Celoten prispevek je na KZS volitve 2014: Odgovori kandidatov za predsednika KZS - KLIK direkt pa:

I. Česnik Aleksander
II. Okleščen Lidija
III. Penko Boštjan
IV. mag. Rajić Branislav
Logiran

hoj
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #140 : petek, 21.03.2014 : 09:40:05 »

Če bi vse 4, ki so včeraj odgovarjali v živo, sestavili v eno skupino, jim dodali še vsaj toliko lovskih kinologov, in verodostojnega predsednika, bi pa mogoče še bilo za razmišljat o prihodnosti KZS,
Logiran
Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #141 : petek, 21.03.2014 : 13:37:02 »

Prihodnost KZS je v veliki meri odvisna od tega, da bodo v UO KZS sedeli ljudje, ki niso obremenjeni s preteklostjo in ki bodo delali v dobrobit KZS. Kakšna prihodnost čaka KZS, če bodo v UO sedeli isti ljudje kot do sedaj. Potem se ni nič naredilo, le malo se je karte premešalo. Karavana pa bo šla dalje....

Od vseh kandidatov in kandidatinje, ki jih vse osebno poznam, sem si že izbral svojega favorita. Ker mi je podeljen mandat za glasovanje, ga ne želim razkriti že sedaj.

Jana, bi pa bilo dobro, da uvedeš anketo " Kdo bo zmagovalec volitev za predsednika KZS - 2014", da vidimo, kako se držijo kandidati in ali so zadnje spremembe predsednika sploh kaj pripomogle k izboljšanju razmer v slo. kinologiji, ali pa so se samo karte premešale, kot sem že prej poudaril.

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #142 : petek, 21.03.2014 : 16:43:52 »


sem brala odgovore kandidatov na vprašanja ... jest sem res blond, pa mičken stara sem tud že, pa verjetno me tud mal skleroza daje ... AMPAK ...

a nas mata dva kandidata za norca al samo eden, ki je napisal citiram:

- Kakšna je bila vaša vloga pri organizaciji EDS 2010? Koliko honorarja in nadomestil stroškov ste za svoje delo prejeli? Ste dobili denar nakazan na svoj TRR? Ste imeli v času EDS svoje podjetje in ste poslovali s KZS ali KZS d.o.o.? Če da, katero in za kakšne posle je šlo?
Nisem sodeloval pri organizaciji Evropske razstave EDS 2010. En dan sem sodil na razstavi in v nedeljo sem bil eden od vodij kroga v BIS programu. Za to sem prejel 2 dnevnici in potne stroške na relaciji Maribor - Celje. Kolikor mi je poznano, so bili glavni organizatorji mag. Blaž Kavčič, Aleksander Česnik, Andreja Novak, Lidija Okleščen in Marija Kavčič.

zraven se sprašujem, če ste en dan sodili (na listi ste samo za nedeljo) in v nedeljo ste delali v BISu (100%, ker sem bila s svojo psičko v BISu) ZAKAJ ZA HUDIČA DVE DNEVNICI ZA EN DAN DELA???

in ČE je res kar ste napisali (rdeče) ... se mi poraja naslednje vprašanje ... citiram:
- Kakšna je bila vaša vloga pri organizaciji EDS 2010? Koliko honorarja in nadomestil stroškov ste za svoje delo prejeli? Ste dobili denar nakazan na svoj TRR? Ste imeli v času EDS svoje podjetje in ste poslovali s KZS ali KZS d.o.o.? Če da, katero in za kakšne posle je šlo?
Tukaj nisem imel nobene vloge,ter tudi nisem iz tega naslova prejel nobenih sredstev.



 Shocked Shocked Shocked




Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #143 : petek, 21.03.2014 : 21:19:31 »

Hm ...

KZS volitve 2014: Zakaj dva kandidata skrivata svoji vlogi pri EDS 2010? - KLIK
Logiran

Wolkowo
midi
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #144 : petek, 21.03.2014 : 21:53:05 »

 Cheesy Kdo od navedenih je pa nov in neobremenjen  Evil
Logiran
Wolkowo
midi
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #145 : petek, 21.03.2014 : 21:56:34 »

 Evil  Hudič je ta velika brezposelnost v Sloveniji , res hudič  veselje 900.000 evrov letno pa  mamljivih 
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #146 : petek, 21.03.2014 : 22:08:40 »



Po tem kar je napisala Jana bom svoje vprašanje postavila drugače ... SAMO DVE DNEVNICI ZA 4 DNI DELA V BISu IN ŠE SOJENJE POVRHU???

a kdo tole verjame??? ... al je boljš, da spet začnem verjet v dedka mraza ...



sem brala odgovore kandidatov na vprašanja ... jest sem res blond, pa mičken stara sem tud že, pa verjetno me tud mal skleroza daje ... AMPAK ...

a nas mata dva kandidata za norca al samo eden, ki je napisal citiram:

- Kakšna je bila vaša vloga pri organizaciji EDS 2010? Koliko honorarja in nadomestil stroškov ste za svoje delo prejeli? Ste dobili denar nakazan na svoj TRR? Ste imeli v času EDS svoje podjetje in ste poslovali s KZS ali KZS d.o.o.? Če da, katero in za kakšne posle je šlo?
Nisem sodeloval pri organizaciji Evropske razstave EDS 2010. En dan sem sodil na razstavi in v nedeljo sem bil eden od vodij kroga v BIS programu. Za to sem prejel 2 dnevnici in potne stroške na relaciji Maribor - Celje. Kolikor mi je poznano, so bili glavni organizatorji mag. Blaž Kavčič, Aleksander Česnik, Andreja Novak, Lidija Okleščen in Marija Kavčič.

zraven se sprašujem, če ste en dan sodili (na listi ste samo za nedeljo) in v nedeljo ste delali v BISu (100%, ker sem bila s svojo psičko v BISu) ZAKAJ ZA HUDIČA DVE DNEVNICI ZA EN DAN DELA???

in ČE je res kar ste napisali (rdeče) ... se mi poraja naslednje vprašanje ... citiram:
- Kakšna je bila vaša vloga pri organizaciji EDS 2010? Koliko honorarja in nadomestil stroškov ste za svoje delo prejeli? Ste dobili denar nakazan na svoj TRR? Ste imeli v času EDS svoje podjetje in ste poslovali s KZS ali KZS d.o.o.? Če da, katero in za kakšne posle je šlo?
Tukaj nisem imel nobene vloge,ter tudi nisem iz tega naslova prejel nobenih sredstev.



 Shocked Shocked Shocked
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #147 : petek, 21.03.2014 : 22:17:51 »

Za tiste, ki vas včeraj ni bilo Smiley


Za tiste, ki jih ne poznate, od leve proti desni: moderatorka iz KD Barje, Aleksander Česnik, Boštjan Penko, Lidija Okleščen, mag. Branislav Rajić.
Mirč je v nekem trenutku, ko je bila dvorana še polna, naštel 72 udeležencev.
Poročila ne bo, ker se ni zgodilo zame nič nepričakovanega. Mogoče sem bila samo presenečena nad vprašanji iz občinstva. To pa ...
V odgovorih predsedniških kandidatov nisem izvedela nič takega, česar ne bi že vedela (odgovore na naša vprašanja sem imela že prej). Lahko, pa da bom kdaj kaj s soočenja uporabila v kakšnem komentarju ali članku, ker sem pisala več ali manj vse Grin.

Jana, bi pa bilo dobro, da uvedeš anketo " Kdo bo zmagovalec volitev za predsednika KZS - 2014", da vidimo, kako se držijo kandidati in ali so zadnje spremembe predsednika sploh kaj pripomogle k izboljšanju razmer v slo. kinologiji, ali pa so se samo karte premešale, kot sem že prej poudaril.

Sicer ne vem, za kaj bi bilo pravzaprav dobro imeti anketo, ampak ok ... pevka
Lani smo anketo imeli, kandidatka je zelo močno vodila, pa boj izgubila. Res je, da je bil vsaj en glas v 75-ki neveljaven Tongue, pa je vseeno ostala 'zunaj' ...

Torej, anketo imate, lahko glasujete, če boste vmes nezadovoljni s svojim glasom, ga lahko spremenite Smiley
Če vaš kandidat ne bo zmagal, ne krivite mojpes.neta
Logiran

eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #148 : sobota, 22.03.2014 : 14:13:03 »

Rokky, strinjam se, UO KZS potrebuje čisto nove, neobremenjene, neutralne ljudi.
Nisem pa pepričana, da je katerikoli od 4 kandidatov  pripravljen sestaviti tak UO.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #149 : nedelja, 23.03.2014 : 12:55:16 »

Eka mislim, da ima en kandidat predlagan UO z dokaj nevtralnimi kandidati. Kar pa je zame najpomembneje je ta kandidat za predsednika KZS edini sposoben (glede na njegov CV) raziskati in pravilno ukrepati za vse nepravilnosti, ki so se dogajale. 
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines