mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:09:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Psi krvodajalci
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi krvodajalci  (Prebrano 73870 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pinamaja
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #225 : sobota, 26.03.2016 : 14:56:42 »

Psi so lahko tudi težji....torej minimalno 35-40kg Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #226 : sobota, 26.03.2016 : 15:23:01 »

Držim pesti, da čim prej najdete.
Žal me ni v Ljubljani, da bi pomagala. Sem pa delila na FB ...
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #227 : sobota, 24.09.2016 : 19:08:13 »

Da malo oživimo tole temo. V oddajiO živalih in ljudeh je prispevek o krvodajalcih od približno 5:30 minute dalje. Vabljeni k ogledu.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #228 : petek, 06.04.2018 : 11:07:38 »

Slovenska baza mačjih in pasjih krvodajalcev

Vabljeni vsi, ki bi svoje mačke in pse želeli vpisati v slovensko bazo krvodajalcev, da se prijavijo na spodnji povezavi.

https://www.tackadaruje.si/

Slovensko veterinarsko bazo krvodajalcev je z namenom, da ustvarijo enoten spletni portal pasjih in mačjih krvodajalcev, ki bo pokrival celotno ozemlje Slovenije in s tem rešijo tegobe pridobivanja ustreznih krvodajalcev ter dvignejo transfuzijo v veterinarski medicini na ustrezno raven tudi pri nas, kot idejni projekt pripravila skupina veterinark, podprla pa Veterinarska zbornica Slovenije. Namenjena in dostopna je vsem - veterinarjem in lastnikom psov in mačk. Med lastniki želijo širiti informacije o krvodajalstvu in transfuzijski medicini pri psih in mačkah, ter s tem pridobiti čim več primernih krvodajalcev, veterinarjem pa želijo s preglednostjo in možnostjo filtriranja darovalcev zagotoviti, da v nujnih primerih najdejo primernega krvodajalca v najkrajšem možnem času.
Logiran

Manca Z.
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #229 : nedelja, 08.04.2018 : 11:12:33 »

Ooo to so pa zelo lepe novice  ljubezen super odlocitev za tak projekt. Ena izmed mojih psic je sicer v bazi na LJ vet faxu, 2x je ze darovala, 1x celo dozo, drugic polovicno. Zal pa zdaj vidim, da ne izpolnjuje vec pogojev, prvega in kmalu tudi drugega. Mogoce vseeno lahko se kdaj pomaga kaksni manjsi pasmi  Kiss tole je res zelo pomembna stvar, zato res vsi, ki imate psa s pogoji za darovanje, nic cakat, hitro poslat podatke  Wink Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Psi krvodajalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines