mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 19:48:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tris/Brezovica
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tris/Brezovica  (Prebrano 16984 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #75 : ponedeljek, 09.11.2009 : 16:46:13 »

Meni lepota ni pomembna. Imam pa cel kup drugih želja: naj bi bil čim manjši in lahek, mora imeti rad mačke in pse, imeti mora dobre živce, mora biti starejši in čim bolj miren. Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : ponedeljek, 09.11.2009 : 16:50:28 »

Zastopim. Torej Tris žal ni pravi zate  Tongue.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #77 : ponedeljek, 09.11.2009 : 17:02:18 »

Tega pa prvič vidim, pa je že od septembra tu. Se mi zdi, da je malo manjši od Flipa. Pes je seveda krasen. Tako kot vsak drug pes. In s takšnim psom se da lepo živeti. Res je, da bi bilo treba biti od začetka malo previden, ampak bi se s časom sprostil in zaživel skupaj s svojimi. Moj Roki ni maral ljudi, ni maral, če je kdo mahal preveč z rokami, zelo si moral paziti, da mu nisi na tačko stopil, ker ni maral, da se ga kdo preveč dotika po tačkah, ker potem je brundal in gundal in znal je pokazati tudi zobe. Pa sva vseeno hodila ven med ljudi in s časom, so ga lahko tudi pobožali, seveda v moji prisotnosti in nikomur ni naredil ničesar. V pravih rokah, z dobro voljo, bi bil to krasen pes nekomu, ki bi mu znalnuditi to, kar potrebuje.
Če bi imela prostor in malo več financ bi posvojla Pepsi in Juna, takoj. Sem prepričana, da bi nam šlo prav super. Pa ne morem. In ne mine dan, da se ne bi spomnila na te, ki ostajajo. In ne mine dan, da se ne bi počutila krivo, ker nimam malo več denarja in prostora, da bi posvojila vsaj ta dva.
Še Flipa sem šla iskati le 6 dni po Rokijevi smrti. Mater me je bolelo, jaz pa po novega psa, ampak mi ni pravnič žal. Pa bi se počutila krivo, če ga ne bi šla iskati in bi čakala, da se mi zacelijo rane, ki se itak ne bi nikoli. To je samo izgovor. Zato tisti, ki čakate in bi lahko, ne čakajte predolgo.   
 
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #78 : ponedeljek, 09.11.2009 : 17:27:31 »


Še Flipa sem šla iskati le 6 dni po Rokijevi smrti. Mater me je bolelo, jaz pa po novega psa, ampak mi ni pravnič žal. Pa bi se počutila krivo, če ga ne bi šla iskati in bi čakala, da se mi zacelijo rane, ki se itak ne bi nikoli. To je samo izgovor. Zato tisti, ki čakate in bi lahko, ne čakajte predolgo.   
 
Tudi jaz šest dni, zato podpis. Take rane se ne zacelijo popolnoma, pa tudi nov pes nikoli starega ne nadomesti, je pač zgolj in samo nov pes, nadomestek pa nikoli. Pa prav je tako.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : ponedeljek, 09.11.2009 : 17:40:36 »

Je večji od Flipa. Ampak nima veze, ker je NO mix in ne mops mix. Ali pa Mrcina mix ali pa novofundlandec mix. Ko bi le ušesa zmogel pokonci držati, bi že to za kakšnih 60% izboljšalo možnosti za posvojitev  Roll Eyes. Čeprav.... če je fora v treh albumih fotk, jih bomo pač naredili, pa da vidimo to spremembo...
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #80 : ponedeljek, 09.11.2009 : 17:42:07 »

Ne morem verjet kako se vsake toliko, kljub opozorilom, najde nekdo, ki je pozabil prebrat navodila za uporabo brihtol bombona. Me pa veseli, da se je tokrat to zgodilo v temi od enega bednega mix ovčarja-torej napredujemo.

Cuzi ne vem, kaj je zate napadanje, ampak če si se že oglasila, si verjetno želela, da se o tem kar si zapisala menimo, ali pa nad zapisanim vsaj zamislimo. Komentarji na tvoj post so torej nekako neizbežni.
Toliko je neumesnih trditev v tvojem postu o reklamah in manekenskih fotkah, da jih niti pri najboljši volji nisem mogla spregledat. Saj najbrž ne misliš, da lahko uturiš psa, tako kot zanič sesalec, ali pač? Poskusi premislit naslednjič preden pišeš o stvareh o katerih zelo očitno ne veš prav veliko.
Preglejmo dejstva:
- oddaja se mix ovčar
- je velik
- ni dolgodlak
- ni atraktiven, za nič drugega kot za na ketno
- ima vedenjske težave
Tole so dejstva. Žal ga ne morem slikat s takega zornega kota, da bi bil podoben maltežanu. Buh pomagej! Lahko pokličem tudi fotografa iz Playboja pa mu (psu ne fotografu), namontiram gor zajčja ušesa in puhast repek na rit nataknem, pa bo še vedno velik, pretežno črn, nezanimiv, ketnarski mix ovčar, z vedenjskimi težavami. Podobno kot Loto. V njegovi in Zofijini temi je nešteto fotografij, oči se mu v sončnem zahodu svetijo na bronasto, dlaka na medeno rjavo, ušesa pa na ebenovinasto črno. A je mogoče posvojen?Huh
Ježki sta bili popolnoma neproblematični, mladi, nestravmirani, primerni za 1. psa če hočete, prijazni do nebes, fotkani nista bili menda samo še iz helikopterja, pa bi rada da gre nekdo pogledat koliko časa sta  bili pri nas...

A čem nadaljevat z Ono pa z Bondom, najbrž ni treba, ane. Dejte ga nehat srat, lepo vas prosim.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #81 : ponedeljek, 09.11.2009 : 17:48:09 »

oči se mu v sončnem zahodu svetijo na bronasto, dlaka na medeno rjavo, ušesa pa na ebenovinasto črno.

  binulja, ampak teb se res pozna, da so te romantični vampirji osvojili, mater da res  pevka
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #82 : ponedeljek, 09.11.2009 : 17:56:47 »

Ko bi le ušesa zmogel pokonci držati, bi že to za kakšnih 60% izboljšalo možnosti za posvojitev  Roll Eyes.

 Huh Ampak 60% od nič je še vedno nič.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #83 : ponedeljek, 09.11.2009 : 18:36:00 »

Ja so me vampirji mal, samo v povezavi s tole temo, žal ne po romantični plati. Imajo tud kako drugo dobro lastnost, vampirji namreč Evil
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #84 : torek, 10.11.2009 : 11:58:24 »

















Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #85 : torek, 10.11.2009 : 12:08:19 »

O, poglej ga, lepotca. Celo zelo je lep, postaven. Če so uhi dol, pa nič hudega. Cheesy

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #86 : torek, 10.11.2009 : 12:15:11 »

Čiiiist drug kot na tej spodnji fotki.

Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #87 : torek, 10.11.2009 : 12:21:27 »

O, poglej ga, lepotca. Celo zelo je lep, postaven. Če so uhi dol, pa nič hudega. Cheesy

A ma tukaj kdo kaj proti klapouhim in podobnim  Angry?! Učke ima kot moja Mora, samo Trisove so bolj mile... Roll Eyes
Logiran
Cuzi
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #88 : torek, 10.11.2009 : 13:18:34 »

Binulja moj namen je bil točno tak-več podatkov o psu.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #89 : torek, 10.11.2009 : 13:25:11 »

Cuzi, in kaj od spodaj naštetega (razen alineje 'ima vedenjske težave' - o čemer bi bil morebitni interesent zagotovo seznanjen pred posvojitvijo) se ne da razbrati s prve fotke?
Preglejmo dejstva:
- oddaja se mix ovčar
- je velik
- ni dolgodlak
- ni atraktiven, za nič drugega kot za na ketno
- ima vedenjske težave
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tris/Brezovica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines